Club Temple Ploiesti / 29.08.2009 / Nunta 60 persoane

Club Temple Ploiesti / 29.08.2009 / Nunta 60 persoane

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Oct 13, 2009 2:21 pm

Dupa cum am spus si in titlu, nunta destul de mica - cu mare indulgenta am, trecut 60 de persoane - atmosfera frumoasa, ei au fost putin mai ciudatei - rock-eri la baza, spre dimineatza sau dezlantuit si la cinste a fost heavy metal. Mare parte din invitati au fost de la Moldova si din Oltenia. Parca sa zic ca mai multi batrani decat tineri. In acest local mi-am organizat petrecerea burlacilor si ciorba de dupa. Multe amintiri frumoase din acest club.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

UNREAD_POSTde demential » Mar Oct 13, 2009 2:24 pm

nunta in club n-am mai vazut :D
dar cred ca nici imposibil nu e.
sa inteleg ca nu ai mai venit cu sonorizarea ta ? te-ai folosit de sonorizarea localului ? asteptam si filmulete !
felicitari !
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Oct 13, 2009 2:42 pm

sa stii ca este foarte fain localul si de nunti. se amenajeaza cu mese si tot ce trebe ptr. o nunta - singura treaba este ca e destul d emic, iar nunti mai mari de 70 pers. nu merg ever. sonorizarea este a prietenei mele care are clubul ca de altfel si luminile. nush - probabil mai mult de 3000w. aici mi-am facut o mare perioada de timp veacul vinerea, sambata si duminica punand muzica ptr. club (cand nu era sezon de nunti evident).
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti


Înapoi la Evenimente 2009

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron