DjRed - Intalnire 10ani liceu, Restaurant RETRO - 29.05.2009

Moderator: djred

DjRed - Intalnire 10ani liceu, Restaurant RETRO - 29.05.2009

UNREAD_POSTde djred » Dum Mai 31, 2009 12:09 pm

din nou la restaurantul RETRO, o intalnire de 10 ani a unei singure clase, aprox. 30 persoane, colegii, doamna diriginta si pe alocuri cativa soti sau sotii ale fostilor elevi.
atmosfera a fost lejera si degajata, bucuria reintalnirii sa materializat in nesfarsite discutii, dar dupa cateva pahare si prin dansuri din cele mai variate. neasteptat a fost faptul ca desi marea majoritate sunt adepti muzici de club si a ultimelor noutati, atmosfera sa construit pe muzica populara si etno, ulterior trenulete si meneaito.
in continuare niste momente surprinse de mine:

etno & populara:

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

trenulete & meneaito:

Imagine
Imagine

nastalgia dansului in doi:

Imagine
Imagine

numai de bine tuturor
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad

UNREAD_POSTde Sorinus » Dum Mai 31, 2009 7:30 pm

Frumos!

As fi vrut sa vad si ceva poze cu scule :D .....in afara de o boxa nu se vede nica.
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

UNREAD_POSTde djred » Dum Mai 31, 2009 9:08 pm

Sorinus scrie:Frumos!

As fi vrut sa vad si ceva poze cu scule :D .....in afara de o boxa nu se vede nica.


incearca sa vezi si celelalte posturi ale mele cu evenimente, de exemplu ultima poza din: http://forum.djfotovideo.ro/viewtopic.php?t=50[url][/url]
:)
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad

UNREAD_POSTde Sorinus » Dum Mai 31, 2009 9:13 pm

Da.....greseala mea.......totusi am o intrebare nu te-o omorat sub-ul ala toata noaptea langa voi??
Eu l-am pus odata toata noaptea in fata mea si dimineata pe langa ca eram ametit de la bas si abia mai auzeam! :D
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

UNREAD_POSTde djred » Dum Mai 31, 2009 9:22 pm

Sorinus scrie:totusi am o intrebare nu te-o omorat sub-ul ala toata noaptea langa voi??
Eu l-am pus odata toata noaptea in fata mea si dimineata pe langa ca eram ametit de la bas si abia mai auzeam! :D


acum un minut am descris boxa aceea unui alt coleg, aici http://forum.djfotovideo.ro/viewtopic.php?t=50, ultimul post
nu este un sub este un fullrange, perechea mea de boxe pasive care le folosesc cu un amplif behringer ep2500, in locatii unde trebuie un plus de putere si volum, nu imi prea place sa le transport, dar fara ele puterea si sunetul nu e acelasi :)
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad


Înapoi la Evenimente 2009

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori