Majorat 14-08-2010

Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Mar Aug 24, 2010 11:53 pm

Aici eram foarte ok ! Aveam tot echipamentu complet :) 2 Scanere o lampa si un nou Lasser

In poza 3 sunt si eu pe acolo

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tony » Mie Aug 25, 2010 12:08 am

...stai bine pe patea foto , trebuie sa recuperezi pe partea de sunet enorm!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Mie Aug 25, 2010 12:19 am

Momentan e ok
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tony » Mie Aug 25, 2010 12:35 am

djmas scrie:Momentan e ok

...sa ai noroc sa reusesti sa ajungi si pe partea de sunet precum ca cea foto.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde SnakeBiteTWO » Mie Aug 25, 2010 1:40 am

Vezi ca D90-ul face si filmare, asa ca te asteptam cu filmulete pe viitor...
Bafta!
Provoc distractie si conserv amintiri.
----------------------------------------
Follow da bass line.
Imagine
Avatar utilizator
SnakeBiteTWO
DJ Fondator
 
Mesaje: 1257
Membru din: Sâm Iun 20, 2009 12:48 pm
Localitate: BUCURESTI

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tractor » Mie Aug 25, 2010 2:18 pm

tony scrie:...stai bine pe patea foto , trebuie sa recuperezi pe partea de sunet enorm!



Bine ca ai zis tu,daca ziceam eu iarasi eram considerat rautacios :lol:
tractor
Membru activ
 
Mesaje: 592
Membru din: Vin Sep 11, 2009 11:27 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tony » Mie Aug 25, 2010 2:25 pm

tractor scrie:
tony scrie:...stai bine pe patea foto , trebuie sa recuperezi pe partea de sunet enorm!



Bine ca ai zis tu,daca ziceam eu iarasi eram considerat rautacios :lol:



eu am zis mai frumos , cum am vazut spatele amplifului deja stiu ca are distorsiuni la greu , si o statie veche 2x10 w se aude mai clar !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Mie Aug 25, 2010 3:22 pm

Nu stiu poate ma bag in seama dar nu se aude deloc distorsionat e totul ok alfel nu ma duceam cu o aparatura dasta daca nu se auzea perfect :)
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde AndiBAD » Mie Aug 25, 2010 7:33 pm

Ok daca ti se pare ok asta! Ce impresie ai de sunetul de EV de la nunta aia cu arabii care au furat mireasa?
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!
Avatar utilizator
AndiBAD
Super Membru
 
Mesaje: 1110
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:41 pm
Localitate: Victoria/BRASOV

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde The_Mack » Mie Aug 25, 2010 10:30 pm

deci am sters posturile flame - acest topic este imaginea, oglinda daca vreti ptr. activitatea noul nostru coleg. tinand cont de faptul ca aici pot intra clienti, vizitatori, etc, nu cred ca este nevoie sa vada spalate in public asemenea lucruri. tinand cont ca noul nostru coleg a mentionat clar CA ESTE LA INCEPUT DE DRUM, puteti sa fiti mai ingaduitori cu el, na nu toata lumea a inceput in meseria asta ca voi doi, cu Dynacord, EV-uri, JBL-uri, FBT-uri sau ce mai vreti voi - unii pleaca mai de jos cu ce pot si ce au, si asta nu insemana ca nu fac o treaba buna. eu unul il apreciez ptr. ce incearca sa faca, si desi au trecut multi ani de cand am fost ca si el la inceput, nu am uitat cum si de unde am inceput. clientul este cel care evalueaza daca sculele unui dj si experienta lui merita pretul cerut, nu voi!

de mult am zis ca nu o sa mai tolerez asemenea discutii, dar am tot zis ca nu este cazul sa tai in stanga si in dreapta, dar vad ca altfel nu se poate cu voi. in speta va anunt clar ca la urmatoarea asemenea discutie, o sa dau warn chiar si ban (o sa ptamana doua, trei dupa caz) fara sa mai stau la explicatii, parlamentari etc. sper ca este clar ptr. toata lumea!
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Mie Aug 25, 2010 10:59 pm

Pai sunetu de la nunta a fost foarte excelent si oamenii au experienta eu sunt la inceput am fost asistent mai mult acum incerc de jos sa fac ceva mai bun dar BANI sunt problema principala iar pe unde am fost AU FOST FOARTE INCANTATII .
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tony » Mie Aug 25, 2010 11:02 pm

djmas scrie:Pai sunetu de la nunta a fost foarte excelent si oamenii au experienta eu sunt la inceput am fost asistent mai mult acum incerc de jos sa fac ceva mai bun dar BANI sunt problema principala iar pe unde am fost AU FOST FOARTE INCANTATII .



scuze ca te intreb , cum se numeste statia ? , posibil sa ma insel cumva si sa fie ceva mai bunicel , din spate mi sa parut ca una pe care o are scoala din localitatea mea si stiu ca si pe voce se aude ca si cum vorbeste chinezu nu romanu :lol:
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde Sorinus » Mie Aug 25, 2010 11:07 pm

tony scrie:
djmas scrie:Pai sunetu de la nunta a fost foarte excelent si oamenii au experienta eu sunt la inceput am fost asistent mai mult acum incerc de jos sa fac ceva mai bun dar BANI sunt problema principala iar pe unde am fost AU FOST FOARTE INCANTATII .



scuze ca te intreb , cum se numeste statia ? , posibil sa ma insel cumva si sa fie ceva mai bunicel , din spate mi sa parut ca una pe care o are scoala din localitatea mea si stiu ca si pe voce se aude ca si cum vorbeste chinezu nu romanu :lol:


Pai da ca voi mai intai dati cu parul si dupa aia "scuze da parca mi s-a parut"...ofofof moldovenii astia :twisted: !
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Mie Aug 25, 2010 11:08 pm

Tony nu stiu ce model este . Dar nu e vechitura . O am de la cineva :) Am sa ma uit si am sa iti zic :)
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde tony » Mie Aug 25, 2010 11:10 pm

Sorinus scrie:
tony scrie:
djmas scrie:Pai sunetu de la nunta a fost foarte excelent si oamenii au experienta eu sunt la inceput am fost asistent mai mult acum incerc de jos sa fac ceva mai bun dar BANI sunt problema principala iar pe unde am fost AU FOST FOARTE INCANTATII .



scuze ca te intreb , cum se numeste statia ? , posibil sa ma insel cumva si sa fie ceva mai bunicel , din spate mi sa parut ca una pe care o are scoala din localitatea mea si stiu ca si pe voce se aude ca si cum vorbeste chinezu nu romanu :lol:


Pai da ca voi mai intai dati cu parul si dupa aia "scuze da parca mi s-a parut"...ofofof moldovenii astia :twisted: !



... asa'i moldoveanu bre! :D
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde The_Mack » Mie Aug 25, 2010 11:31 pm

Sorinus scrie:
tony scrie:
djmas scrie:Pai sunetu de la nunta a fost foarte excelent si oamenii au experienta eu sunt la inceput am fost asistent mai mult acum incerc de jos sa fac ceva mai bun dar BANI sunt problema principala iar pe unde am fost AU FOST FOARTE INCANTATII .



scuze ca te intreb , cum se numeste statia ? , posibil sa ma insel cumva si sa fie ceva mai bunicel , din spate mi sa parut ca una pe care o are scoala din localitatea mea si stiu ca si pe voce se aude ca si cum vorbeste chinezu nu romanu :lol:


Pai da ca voi mai intai dati cu parul si dupa aia "scuze da parca mi s-a parut"...ofofof moldovenii astia :twisted: !


cum uita lumea de unde a plecat :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde p3psitwist » Joi Aug 26, 2010 12:15 am

ma ia lasati baiatu in pace
in comparatie cu altii a intrat si a postat direct evenimentele oricum ar fi ele(zic asta ca sa fiu rautacios...ca sunt altii pe forum care tot comenteaza dar evenimente pauza).
la unul din majoratele la care am fost moca m-am cu 2 boxe care le folosesc la calculator...microlab alea...acolo am pus amandoi muzica...cel putin pana am murit eu :)..dupa care numai el si a iesit beton...si a tinut pana la 6 dimineata...cu boxe de probabil 40 50w ....(sau oare o fi fost de la cd playerele mele pioneer?...a stat lumea ca sa le vada in actiune :lol: )
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde djmas » Joi Aug 26, 2010 12:45 am

Da twist majoratu ala a fost super marfa am fost amadoi logic ;)) Nu conteaza ce boxe ai bine sa se auda si ok :) si din cate stiu alea de atunci se auzeau pana in strada locatia fiind pe o alee si lumea sa distrat foarte OK! Conteaza sa faci si admosfera ;) sa nu ii lasi sa stea jos ;)
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Majorat 14-08-2010

UNREAD_POSTde Sorinus » Joi Aug 26, 2010 3:21 pm

The_Mack scrie:cum uita lumea de unde a plecat :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D


Buna asta :lol:
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara


Înapoi la djmas

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron