Hotel Noblesse Predeal - Corporate party

Hotel Noblesse Predeal - Corporate party

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Dec 16, 2013 9:32 pm

O petrecere de companie intr-un cadru relativ restrans de aproximativ 70 de persoane. S-a mancat, s-a dansat, s-a distrat multimea cat s-a putut de bine iar DJ-ul s-a dat un pic pe partie inainte de eveniment :P, asa de proba, fara exagerari. Program muzical axat in mare parte pe comerciala a la TOP 40, in care am scapat si vreo 10 populare, 5 manele, 5 piese lente si un pic de best of 90's si 2 dubstep-uri 8) . Am inceput la ora 21:00 si am incheiat la 3:30.

Per total o petrecere foarte frumoasa !

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

@ DJ Sun - ai observat watermark-ul nou ? ... cam prea personalizat, nu ? ... parerea mea :P

PS : La final, cei de la local m-a intrebau ce fel de subwoofer am folosit, pentru ca vor sa cumpere si ei acolo in curand un sistem complet de sunet. Cand le-am raspuns ca cei doi sateliti Behringer B815 NEO au fost singurele boxe folosite, au crezut ca glumesc ;).
Ultima oară modificat de djcristian pe Lun Dec 16, 2013 9:39 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Hotel Noblesse Predeal - Corporate party

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Dec 16, 2013 9:37 pm

In primul rand felicitari pentru eveniment.
In al doilea rand ma bucur ca in urma discutiei de la intalnire ai renuntat la paleasca aia de watermark pusa pe mijlocul pozei ce iti capta intreaga atentie.
In al treilea rand acum ai cel mai gay watermark dar cel putin nu il mai ai pus pe centrul pozei :))
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Hotel Noblesse Predeal - Corporate party

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Dec 16, 2013 10:10 pm

DJ Sun scrie:In primul rand felicitari pentru eveniment.
In al doilea rand ma bucur ca in urma discutiei de la intalnire ai renuntat la paleasca aia de watermark pusa pe mijlocul pozei ce iti capta intreaga atentie.
In al treilea rand acum ai cel mai gay watermark dar cel putin nu il mai ai pus pe centrul pozei :))


A ... nu am renuntat la "pleasca" ... ea va trona in continuare :P la loc de cinste fix in mijloc ... am creat watermark-ul asta "gay" doar pentru postarea asta ;) ... I felt gay today :P !
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Hotel Noblesse Predeal - Corporate party

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Dec 16, 2013 10:14 pm

Nu tu esti gay ci watermark-ul :)

Glumesc, fiecare e liber sa faca ce vrea cu munca sa.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron