DECIZIE !

DECIZIE !

UNREAD_POSTde djcristian » Mar Mar 26, 2013 12:22 pm

Am luat decizia ca ultima prezentare postata sa fie efectiv ultima prezentare a vreunui eveniment de-al meu postata in cadrul acestui forum. Nu este definitiva si irevocabila, insa este decizia mea la acest moment. Motivele tin exclusiv de atitudinea catorva membri. Am sa mai activez in celelalte arii, unde as putea avea ceva cu adevarat serios de adaugat, de completat sau de intrebat si nu doar sa ma bag aiurea in seama, sa ironizez sau sa fiu pururea a sarcastic bitch, asemenea catorva dintre voi, aparent detinatorii retetei absolute a succesului in domeniul sonorizarilor de evenimente. Nu doresc sa mai "poluez" forumul cu imagini sau informatii referitoare la activitatea mea profesionala in acest domeniu, clar net inferioara standardelor voastre.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Mar 26, 2013 12:37 pm

Cristi eu vreau sa postezi exact cine si ce te deranjeaza, poate sunt si eu unul dintre cei incriminati si daca as stii cred ca mi-as revizui comportamentul.
Doar asa se poate schimba ceva!!!
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde voxparty » Mar Mar 26, 2013 12:41 pm

cristi nu-mi spune ca si tu faci parte din categoria celor ce nu accepta critici... Atunci transformam forumul in loc de gadilat ego-ul ca sa fie toata lumea fericita. Cand postezi un clip pe forum trebuie sa fii conștient ca te poti alege si cu opinii negative. E laudabil faptul ca ai vrut sa faci ceva diferit dar din pacate rezultatul nu a fost pe masura. Nu trebuie sa te demoralizeze ci sa mai incerci, sa regandesti, sa imbunatatesti. Nu cred ca raspunsurile primite au fost răuvoitoare, da' cand 3-4 insi iti zic ca nu e tocmai ok eu as incepe cel putin sa reflectez, sa vad unde e buba.
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde viji » Mar Mar 26, 2013 1:09 pm

@djcristian:
Hai mai omule, nu te mai supara asa ca nu ti-a zis nimeni nimic cu rautate. Mai glumeste omul, mai critica, c'est la vie. Uite, eu nu cred ca ti-am zis ceva vreodata, dar din ce am vazut ca ai postat iti spun sincer ca iti apreciez si respect munca, opiniile si profesionalismul si sunt convins ca marea majoritate a userilor de aici gandesc la fel.
Toate cele bune!
Avatar utilizator
viji
Membru activ
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Iul 16, 2010 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde djcristian » Mar Mar 26, 2013 1:14 pm

1. Decizia mea nu este legata in nici un caz de feedback-ul majoritar negativ primit pentru videoclipul postat :) . E pueril sa gandesti asa ceva, tinand cont ca de la bun inceput am specificat ca a fost facut ad-hoc, in joaca.
2. Referior la critici, personal intotdeauna am apreciat criticile constructive si am tinut cont de ele in incercarea a-mi imbunatati modul de lucru. Un unghi diferit de a privi lucrurile este intotdeauna binevenit in orice activitate.
3. Nu-mi doresc nici un fel de limbi, dar nici sa fiu etern etichetat intr-un anume fel, strict prin prisma alegerii mele in privinta solutiilor tehnice detinute, folosite si in care personal am o incredere de 1000%.

Prefer ca de acum inainte sa stau linistit in banca mea si sa-mi vad de treaba in continuare fix cum cred eu de cuviinta, inlaturand astfel oprobiul constant al unor straini.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde voxparty » Mar Mar 26, 2013 2:17 pm

cristi faci din tantar, armasar :) nu cred ca cineva a spus ceva vreodata in nume de rau... din raspunsul tau de mai sus faci dovada ca esti o persoana echilibrata asa ca, sincer, nu pricep pana la urma de ce ti s-a pus pata asa dintr-o data...

oricum fiecare face alegerile lui... daca pt tine e ok sa lucrezi pe un anumit tip de echipament si intr-un anumit mod... e ok si pentru ceilalti... nu cred ca are cineva de obiectat... important e ca tu sa-ti faci treaba... ca acu' mai arunca cate unu' o sageata asta e... te faci ca ploua si mergi inainte...
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Mar 26, 2013 5:36 pm

djcristian scrie:1. Decizia mea nu este legata in nici un caz de feedback-ul majoritar negativ primit pentru videoclipul postat :) . E pueril sa gandesti asa ceva, tinand cont ca de la bun inceput am specificat ca a fost facut ad-hoc, in joaca.
2. Referior la critici, personal intotdeauna am apreciat criticile constructive si am tinut cont de ele in incercarea a-mi imbunatati modul de lucru. Un unghi diferit de a privi lucrurile este intotdeauna binevenit in orice activitate.
3. Nu-mi doresc nici un fel de limbi, dar nici sa fiu etern etichetat intr-un anume fel, strict prin prisma alegerii mele in privinta solutiilor tehnice detinute, folosite si in care personal am o incredere de 1000%.

Prefer ca de acum inainte sa stau linistit in banca mea si sa-mi vad de treaba in continuare fix cum cred eu de cuviinta, inlaturand astfel oprobiul constant al unor straini.

Asadar motivul este?
Concret ce te-a suparat nu generalitati !!!
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde johnnydj » Mie Mai 22, 2013 11:37 am

mda...ciudata decizie
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde djcristian » Mie Mai 22, 2013 2:08 pm

Ciudata, neciudata, a fost decizia mea la acel moment, decizie pe care o sustin in continuare ;).

Cine vrea sa vizioneze in continuare diverse videoclipuri de prezentare si imagini de pe la evenimentele sonorizate de mine poate face acest lucru:

SITE - http://www.djlapetrecere.ro
BLOG - http://djlapetrecere.blogspot.ro
YOUTUBE - http://www.youtube.com/user/Vreaununtaro
FACEBOOK - http://www.facebook.com/djlapetrecerero
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Aug 19, 2013 10:55 am

Astazi, 19 august 2013 am decis sa reincep postarea evenimentelor sustinute.
Vizionare placuta ;) !
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Aug 19, 2013 12:13 pm

Bine maestre :)
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron