20.10.2012 - Aurrum Palace - Nunta 45 de persoane

20.10.2012 - Aurrum Palace - Nunta 45 de persoane

UNREAD_POSTde djcristian » Mie Oct 24, 2012 11:37 am

Sambata 20 octombrie 2012, DJlaPetrecere.ro a sonorizat ultima sa petrecere de nunta din sezonul acesta.

A fost o petrecere restransa cu 45 de invitati care au venit cu placere si cu chef de petrecut, unii dintre acestia incepand a dansa in doi pe muzica ambientala difuzata la inceputul evenimentului.

Petrecerea a avut loc in cadrul celui mai nou salon de evenimente din Bucuresti, Aurrum Palace, o locatie superba, cu trei saloane extrem de frumoase si spatioase, decorate cu gust.

Petrecerea a inceput la ora 20:00 PM si s-a incheiat la 6:00 AM.

IMAGINI DE LA LOCAL :

Imagine
Imagine
Ultima oară modificat de djcristian pe Joi Dec 13, 2012 6:10 pm, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: 20.10.2012 - Aurrum Palace - Nunta 45 de persoane

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mie Oct 24, 2012 11:51 am

cum s-ar spune putini da buni :)
felicitari frumos eveniment, bune melodii
ce model de pari ai? bat bine, bine
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: 20.10.2012 - Aurrum Palace - Nunta 45 de persoane

UNREAD_POSTde djcristian » Mie Oct 24, 2012 1:28 pm

Au fost 4 pari 64 LED, dintre care 2 "doraly trademark" cu leduri de 10 mm (focalizati) si 2 "stairville" cu leduri de 5 mm (difuzi).

Multumesc pentru apreciere !

PS : Referitor la numarul de invitati, initial, acum 5 luni cand m-am intalnit cu mirii in locatie, acestia mi-au comunicat ca in mod sigur vor avea minim 85 de persoane care le-au confirmat 100% prezenta la eveniment si inca vreo 10 persoane indecise. Saptamana trecuta, joi mai exact, cand i-am sunat sa aflu detalii de ultim moment, m-au informat ca in ultimele 2 saptamani au renuntat 30 de persoane, pe langa alte infirmari avute pana la acel moment si ca vor fi aproape jumatate din estimarea initiala. Erau tristi si dezamagiti insa partial resemnati. Cand au intrat in local am putut vedea pe fata lor dezamagirea live. Ei vazusera initial in mintea lor salonul respectiv aproape plin si tot incercau sa gaseasca solutii de asezare la mese a 85 de persoane iar acum in ziua cea mare salonul era cam gol si ringul de dans cam prea mare :roll: . Am purtat o mica discutie cu ei "de imbarbatare" la inceput si incet incet s-au pus lucrurile in miscare si a iesit ceva frumos. Cine are placere sa vina, vine si se si distreaza, nu ?
Ultima oară modificat de djcristian pe Joi Dec 13, 2012 6:11 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: 20.10.2012 - Aurrum Palace - Nunta 45 de persoane

UNREAD_POSTde Ciprian » Vin Oct 26, 2012 7:23 pm

Foarte frumos!Consider ca cel mai greu de sonorizat sunt petrecerile cu putini invitati!e mare lucru sa tii o mana de oameni pe ring!Sincere felicitari!
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori