02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde djcristian » Mie Sep 05, 2012 12:16 pm

Duminica, 2 septembrie 2012, am poposit inca odata in incinta unui local foarte drag mie, si anume, Restaurantul Il Giardino Segreto din incinta Hotelului Prince Park Residence . Am sonorizat o petrecere de botez care datorita bunei dispozitii si chefului de petrecut al invitatilor, a iesit extrem de reusita . Sa tot ai asemenea invitati ! Bravos ! Nota 9.5 ! :)

PREZENTARE VIDEO : http://www.youtube.com/watch?v=P0iFpfubwT8

IMAGINI DE LA LOCAL :
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Ultima oară modificat de djcristian pe Vin Sep 07, 2012 1:55 am, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: 02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde Ciprian » Mie Sep 05, 2012 12:30 pm

Frumos,felicitari Cristian!
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: 02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde voxparty » Mie Sep 05, 2012 4:09 pm

fain eveniment.. au mai avut timp sa si manance? :D

@manoka: i-am spus si eu acelasi lucru cu ceva timp in urma dar nah' o fi avand si el motivele lui. De exemplu la ultimele mele clipuri eu am pus sigla in colt si de o marime suficient de mare incat sa nu fie insusite de altcineva :)
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: 02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde djcristian » Mie Sep 05, 2012 10:56 pm

In primul rand va multumesc pentru aprecieri. Intr-adevar am avut cu cine sa fac "treaba" pe parcursul evenimentului si evenimentul a iesit in cea mai mare parte exact cum se vede in imagini . Au fost la cote maxime invitatii, mai rar ca ei .

Referitor la logo, cel mai bun loc este fix in mijlocul imaginii :) pentru ca nu il poti scoate si nici peste el nu poti pune altceva mai evidentiat asa ca iese din discutie "preluarea" acestuia de catre diversi competitori. Deja am fost "preluat" ca si continut text al site-ului meu, DJlaPetrecere.ro , partial sau integral, de catre altii :

http://www.djsebastian.ro/
http://traieste-clipa.ro/
http://www.nunta.md/?act=lad&idAd=11591

Daca imi pot pune "amprenta" pe cadrele foto-video preluate si prelucrate personal, de ce sa nu o fac ? ;) Nu vreau sa fiu in postura in care ma duc la o intalnire unde se doreste prezentare detaliata, in timp ce ii arat clientului materialul video sa-mi zica ca a vazut deja videoclipul la altcineva pe site sau tot la o alta prezentare a unui alt DJ . Cat de mare prost as parea in momentul ala in fata oamenilor aia care tocmai ce se pregateau sa-mi puna in maini soarta programului muzical al evenimentului lor ? Asa ca, un logo mare, fix in centru, in opinia mea, este o idee buna :) .
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: 02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde voxparty » Mie Sep 05, 2012 11:29 pm

Adevarul e ca desi la site-ul tau mai e loc imbunatatiri (asta e, sunt mai critic de felul meu), in ceea ce priveste partea informativa, de continut, este chiar bine realizat. Recunosc ca am tras si eu cu ochiul la site cand l-am facut pe al meu insa am incercat pe cat posibil sa nu copiez ci sa exprim aceleasi concepte cu propriile cuvinte.

Repet, dupa umila mea parere, faci o treaba excelenta ;)

PS: daca altii te copiaza, inseamna ca esti mult mai bun ca ei.
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: 02.09.2012 - Il Giardino Segreto - Botez 50 de persoane

UNREAD_POSTde djcristian » Vin Sep 07, 2012 1:52 am

Copierea mot-a-mot partiala sau integrala a textului personalizat prezent in paginile site-ului meu, nu ma deranjeaza asa de rau cum m-ar deranja copierea videoclipurilor de prezentare realizate personal si "re-brandarea" lor respectiv repostarea in cadrul altor pagini web si prezentate ca fiind ale lui/ei/lor etc.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori