Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Feb 27, 2012 6:12 pm

Intr-o locatie din centrul vechi, unde vechiul se imbie intr-un mod placut cu modernul, la "Trattoria del tatoli", sambata 18 februarie 2012, DJlaPetrecere.ro a sonorizat o petrecere de botez cu aproximativ 40 de invitati. Tinand cont de preferintele celor prezenti, programul muzical a imbinat ritmuri folk si rock cu populara din ardeal si moldova, pe langa muzica ambientala, blues-uri si un pic de latino.
A fost o petrecere frumoasa, antrenanta care a inceput la 17:00 PM si s-a incheiat la 02:00 AM.

Prezentare video :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=382DBOFiIMU

Imagini de la local :

Imagine Imagine
Imagine Imagine

BLOG DE EVENIMENTE DJLAPETRECERE.RO
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

UNREAD_POSTde djMitu » Lun Feb 27, 2012 7:32 pm

bv cristian ai inceput bine anul tine-o tot asa
frumoasa locatia si evenimentul deasemenea
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

Re: Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

UNREAD_POSTde djcristian » Mar Feb 28, 2012 11:34 am

Multumesc pentru apreciere, DJ Mitu !

Intr-adevar, pentru noi inceputul de an a fost unul plinut si speram ca toata lumea de pe aici sa fi fost cel putin la aglomerata. Insa din punct de vedere financiar, la ce bugete a avut lumea acum, cand majoritatea au vrut pachet de baza si cativa au mai si negociat pentru cate ceva in plus, nu ne-am imbogatim ( asa cum ne-am fi dorit :lol: ) dar macar ne-a dat sansa sa traim decent de pe urma activitatii asteia si sa se merite fortarile de spinare, nervii si oboseala fizica si in special cea psihica. Apropo, referitor la spinari, recent am fost pe la medic avand o durere persistenta prin lombar si dupa niste poze in X, am fost diagnosticat ca fiind "ne"fericitul posesor unei scolioze rotative aflata la inceput de drum in cariera ei ;) avand momentan un unghi mic. Asta pentru mine inseamna ca anul acesta ar trebui sa investesc in sanatatea coloanei mele vertebrale, investind in niste ... neodymuri ;). Ramane de vazut ce, cum si cand ...

Pentru moment, intram in post, deci pauza la evenimente, cel putin la noi, la ortodocsi.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

UNREAD_POSTde cris » Mar Feb 28, 2012 6:10 pm

Imi pare rau pentru problema ta.
Intr-adevar, caratul sculelor nu-l pune nimeni la socoteala: tre scoase din casa, bagate in masina, carate de la masina la locatie, urcat pe scari, boxe pe trepiezi etc. Eu mi-am schimbat optica privind amplifurile si boxele. Deja nu mai pun la socoteala suburi decat la peste 120 persoane, ampliful e cu sursa in comutatie, difuri pe neodim. Si tot ma resimt dupa un carat. Ma gandesc daca n-ar trebui sa investesc in plastice... poate chiar pe 12"...
fr: SN15LF+PreNeo-750N
Pulsar X18
HPA 3100L
Tapco J2500
DCX 2496
Mackie CFX12
Avatar utilizator
cris
Membru activ
 
Mesaje: 313
Membru din: Mar Apr 06, 2010 1:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Botez Trattoria del tatoli - 18.02.2012

UNREAD_POSTde Lucian » Mar Feb 28, 2012 8:12 pm

I-ai jucat bine - felicitari!

djcristian scrie:pentru noi inceputul de an a fost unul plinut

sti cum se zice: cum incepi asa iti merge tot anul (sper sa nu fie valabil si-n cazul meu, ca am inceput cam cu stangul :) )

djcristian scrie:Asta pentru mine inseamna ca anul acesta ar trebui sa investesc in sanatatea coloanei mele vertebrale, investind in niste ... neodymuri ;)

Buna asta!! :) - si ai grija cu coloana, ca nu prea e de glumit ;)
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori