Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Iun 06, 2011 6:15 pm

Petrecerea a inceput la ora 19 fix si s-a terminat dis de diminineata pe la 4 si un pic. Chiar daca la un moment dat a plouat torential, afara te topeai de caldura iar inauntru in restaurant te cam fereai de aerele conditionate, cel putin eu ma feream de cel care imi batea direct in ceafa . :) Chiar daca au fost putini invitati (45 la numar) s-au simtit cu totii bine si a fost o atmosfera frumoasa. Programul muzical a fost lasat la alegerea mea cu foarte putine cerinte din partea invitatilor. Am trecut prin mai toate genurile utilizate in mod normal reusind sa anim multimea destul de bine. La momentul rapirii miresei parte din negocierea dintre rapitori, mire si nas a inclus cantarea live a unui cantec la alegerea nasului. Si-a ales "Bun ii vinul ghitghiuliu" si ce a iesit puteti vedea in cadrul prezentarii video de mai jos. La final mirii s-au declarat multumiti, de asemenea si nasii. Eu m-am bucurat de bucuria lor si a ramas sa ne auzim pentru botez la anul ;) .

Imagini de la local :
Imagine
Imagine
Imagine

Prezentare video :
http://www.youtube.com/watch?v=rldt5TB6cJk
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

UNREAD_POSTde ionel » Mar Iun 07, 2011 2:32 pm

Bine ca s-a distrat lumea, felicitari.
www.nuntineamt.ro DJ nunti, botezuri, majorate si alte petreceri private.
tel:0744533213
Avatar utilizator
ionel
DJ Fondator
 
Mesaje: 486
Membru din: Mie Iul 21, 2010 10:14 am
Localitate: Targu Neamt

Re: Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

UNREAD_POSTde Ciprian » Mar Iun 07, 2011 11:44 pm

Felicitari Cristian! Am avut si eu anul trecut botez acolo.Daca stiam cat de mic e spatiu si ca sunt scarile alea de urcat ma duceam cu o singura boxa :lol:
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

UNREAD_POSTde djcristian » Joi Iun 09, 2011 12:55 pm

Intr-adevar, spatiu mic si ingramadit, cu scarile la un unghi superb asta fiind si motivul pentru care m-am dus cu boxele active ele avand un pic peste 20 de kg, fata de pasivele 1520pro care au 27 de kg si pe care sub nici o forma nu puteam sa le urc sau sa le cobor de unul singur. Putere audio a fost super suficienta, 2 x 250 watti dati de 215D fiind super ok pentru dimensiunile salii.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Nunta 45 de persoane Casa Jienilor

UNREAD_POSTde The_Mack » Joi Iun 09, 2011 1:03 pm

bv man, felicitari ptr. un eveniment reusit. de regula la petreceri cu asa putini invitati, DJ-iul are un rol extrem de important in reusita evenimentului, si nu sunt putini cei care nu se descurca.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori