Botez 30 de persoane 4 Brothers

Botez 30 de persoane 4 Brothers

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Mai 23, 2011 12:47 pm

Sambata seara am avut o petrecere de botez care a inceput tarziu in noapte, pe la ora 20:00. Din moment ce aperitivul s-a dat la ora 22:00 va puteti da seama ca felicitarile, masa si dansul s-au terminat pe la 4:00. Sincer, demult nu mai vazusem cum se crapa de ziua iar evenimentul asta mi-a mai adus aminte. :) S-a dansat intr-o veselie pe felurite ritmuri . Am avut si populare si etno si manele si latino si orientale si combinate ... ce mai ... de toate. VU-metrul master a indicat multa vreme doar -2dB si 0dB ;) . Locatie superba, decorata cu super gust, mancare buna, servire excelenta.

Imagini :

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Prezentare video :

http://www.youtube.com/watch?v=urQXZMrku7U

Urmatorul eveniment ... petrecere de nunta. Sa caut de pe acum versiunea de "la multi ani" fara "s-alta data", ca iar se uita mireasa urat pe mine si vorba aia, in momentul ala, are cutitul de taiat tortul in mana :lol: .
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez 30 de persoane 4 Brothers

UNREAD_POSTde Lucian » Lun Mai 23, 2011 2:34 pm

Frumos efectul de pe tavan; filmuletul video in ce program l-ai editat?


P.S Felicitari pentru eveniment!
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: Botez 30 de persoane 4 Brothers

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Mai 23, 2011 7:48 pm

Multumesc Lucian pentru apreciere ! Editarea o fac in Proshow Producer, un soft foarte interesant cu o multime de posibilitati de editare audio si video.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori