Botez 40 de persoane La Nasul 14.05.2011

Botez 40 de persoane La Nasul 14.05.2011

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Mai 16, 2011 1:27 pm

A fost un botez restrans de maxim 40 de persoane. Locatia, restaurant "La Nasul" in Bucuresti, foarte draguta si frumos amenajata cu un meniu romanesc bun. Invitatii in general nu prea au venit cu chef de dansat, insa au compensat parintii, nasii si inca 2-3 perechi. Majoritate invitatilor erau din provincie, veniti cu masinile, deci nu au avut posibilitatea de a "pupa" ceva consistent. Din punct de vedere muzical mi s-a specificat sa fie exclusiv populara, etno, latino si orientala. Mi-a mai scapat mie si cate ceva in afara programului cerut, doar, doar, sa se mai ridice la dans, insa nu prea a prins. In final a iesit bine, organizatorii mi-au spus ca au fost multumiti, chiar daca ringul de dans nu a "pulsat" prea mult ci doar sporadic.

Imagini de la local :
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Prezentare video :
http://www.youtube.com/watch?v=xHG6CU4jKEc
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez 40 de persoane La Nasul 14.05.2011

UNREAD_POSTde Lucian » Mar Mai 17, 2011 7:12 pm

djcristian scrie:chiar daca ringul de dans nu a "pulsat" prea mult ci doar sporadic

In nici-un caz sa nu crezi ca este vina ta.Asa cum am mai discutat si in alte topicuri, in multe cazuri invitatii nu mai vin sa se distreze ci doar sa se achite de o obligatie ;)
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges


Înapoi la djcristian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori