DjRed - botez Restaurant Bucegi - 24.05.2009

Moderator: djred

DjRed - botez Restaurant Bucegi - 24.05.2009

UNREAD_POSTde djred » Mar Iun 02, 2009 3:49 pm

locatia Restaurant Bucegi, fostul Bingo de la gara, a suferit diverse transformari astfel incat in prezent se prezinta Ok pentru un botez mai ales.
aproximativ 50 de persoane, predominant mai in varsta, care au facut un show de zile mari pe orice gen muzical.
cum spuneam si cu alte ocazii, conteaza foarte mult "calitatea" participantilor la eveniment, o conditie obligatorie si de neinlocuit pentru asigurarea unui eveniment antrenant si dinamic si totodata reusit. chiar daca invitatii nu au fost "de la oras" au dat dovada ca stiu sa se distreze indiferent de varsta fiecaruia.
acest botez l-am sustinut dupa aproximativ 6 ore de somn, avand in vedere ca veneam de la nunta de la Ineu cu o seara in urma :)

sala si sculele:

Imagine
Imagine

diferite ipostaze ale evenimentului:

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine


numai de bine :)
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad

UNREAD_POSTde Adrian Jidveian » Mar Iun 02, 2009 11:11 pm

Frumos local si "aranjament" la scule :),si lumea vad ca s-a simtit bine
Avatar utilizator
Adrian Jidveian
DJ Fondator
 
Mesaje: 402
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:57 pm
Localitate: Blaj,jud.Alba

UNREAD_POSTde djred » Mie Iun 03, 2009 9:49 am

Adrian Jidveian scrie:Frumos local si "aranjament" la scule :),si lumea vad ca s-a simtit bine


localul nu este unul de top dar arata bine, luminile nu le-am folosit niciodata si nu stiu care este destinatia lor, de fapt cred ca in cursul saptamanii sunt organizate seri cu muzica populara, poate akolo trebuiesc :).
lumea a reactionat de-a dreptul minunat, sincer, a trecut timpul deosebit de usor si pentru mine intr-o astfel de ambianta.

numai de bine
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad

UNREAD_POSTde AndiBAD » Mie Iun 03, 2009 3:45 pm

Trebuie sa ai si cu cine lucra,respectiv receptivi la ''mesajul''-melodiile DJ-ului,altfel si tu si clientul nu esti/este prea incantat.
Si mie imi place locatia DJ-ului ,ringul de dans!
Hai ca usor il iei pe demential la evenimente/prezentari pe forum(glumesc) :lol: :lol:
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!
Avatar utilizator
AndiBAD
Super Membru
 
Mesaje: 1110
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:41 pm
Localitate: Victoria/BRASOV

UNREAD_POSTde demential » Vin Aug 07, 2009 4:11 pm

batranica e simpatica :) a 5-a poza cred :D
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Evenimente 2009

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron