Hotel Ibis Bucuresti / 31.10.09 / Nunta 75 persoane

Hotel Ibis Bucuresti / 31.10.09 / Nunta 75 persoane

UNREAD_POSTde The_Mack » Dum Noi 01, 2009 9:40 pm

Cred ca cea mai lunga nunta din sezonul asta. A inceput la 17.30 si am inceput sa strang sculele pe la 06.00 dimineata. In jur de 75 de persoane, in marea lor majoritate oameni mai in varsta (50% prahoveni si 50% olteni). Atmosferea foarte buna, s-a dansat foarte mult in special hore si sarbe, sau cum spunea o fetita de 8 ani de la nunta "piese taranesti" :lol: :lol: (am ras cu lacrimi la remarca asta). Si niste poze.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Ultima oară modificat de The_Mack pe Lun Dec 28, 2009 1:39 pm, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

UNREAD_POSTde lush » Joi Dec 10, 2009 12:08 pm

Buna treaba si la mai multe..Cert este ca ne pricepem sa distram lumea.
Avatar utilizator
lush
DJ Fondator
 
Mesaje: 604
Membru din: Lun Apr 06, 2009 3:44 pm
Localitate: Iasi

UNREAD_POSTde demential » Joi Dec 10, 2009 1:00 pm

filmulete nimic ? se pare ca s-a dansat destul de mult :) in majoritatea pozelor este ringul full !
felicitari !
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde The_Mack » Joi Dec 10, 2009 6:00 pm

thx. filmulete nu am :( - numai poze.

lush, sa stii ca suntem meseriasi. daca te uiti la pozele si la filmuletele de pe topicurile noastre (la toti colegii de forum ma refer), o sa vezi ca lumea chiar se distreaza la eventurile unde participam noi, ceea ce este un lucru foarte mare zic eu.
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

UNREAD_POSTde Adrian Jidveian » Joi Dec 10, 2009 10:23 pm

Frumos,frumos :)
vrem sa vedem si poze cu scule :twisted:
Avatar utilizator
Adrian Jidveian
DJ Fondator
 
Mesaje: 402
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:57 pm
Localitate: Blaj,jud.Alba

UNREAD_POSTde marescosmin » Sâm Dec 12, 2009 7:31 pm

demential scrie:filmulete nimic ? se pare ca s-a dansat destul de mult :) in majoritatea pozelor este ringul full !
felicitari !

Eh,a pozat si el in "momentele cheie" :wink: Glumeam :lol:
Sunetul face muzica!
Muzica BUNA,s-a compus.Ce se asculta acum,sunt "experimente" nereusite,vezi muzica ultimilor ani.BUN,este cuprins intre anii '50-'60-'70-'80-'90 si pana prin 2006 aproximativ.
Avatar utilizator
marescosmin
Super Membru
 
Mesaje: 790
Membru din: Mie Sep 09, 2009 10:25 pm
Localitate: Ploiesti

UNREAD_POSTde The_Mack » Sâm Dec 12, 2009 8:07 pm

normal ca pozele respective au fost facute in momentele cheie, ca doar nu pozai cand era omul la masa si arunca sarmaua in gura :lol: . si cu filmuletele era la fel ca doar nu faci filmulete la ringul gol. de la anul o sa am si filmulete, ptr.ca o sa am suport propriu sa zic asa la poze si filmat si o sa reusesc sa am si filmulete direct din nunta si mai profi fata de ce pot face eu cu aparatul foto.

@andi, o sa bag ceva poze si cu sculele cat de curand - momentan sunt imprastiate o parte pe la mihai si restul pe la fotograf (sotia a zis ca nu vrea sa le mai vada in casa :lol: ), da colo cand vin cu cascavalu' dimineata e bine. de asa's femeile.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti


Înapoi la Evenimente 2009

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron