E riscant sau nu

Ce facem in timpul liber

E riscant sau nu

UNREAD_POSTde eventv » Mie Sep 28, 2011 1:23 pm

Salutare .

E riscant sau nu sa colaborezi cu un club,pub ,mai exact sa pui mixezi

Trebuie contract de colaborare SAU nu?

Trebuie sa ai acte ?Da sau Nu?

Nu stiu daca am scris la rubirca care trebuie .Astept raspunsuri.

Merci
music is my religion
eventv
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Feb 02, 2011 8:24 pm
Localitate: bucuresti

Re: E riscant sau nu

UNREAD_POSTde tony » Mie Sep 28, 2011 1:28 pm

Explica mai exact !

Daca mixezi pe sculele acelui local nu ai nici un stres , eventualele repercusiuni legale sunt suportate de administratorul localului in cauza!

Daca mixezi pe ale tale , va trebui sa te supui legislatiei in vigoare , licente ,taxe , acord de colaborare .

In rest doar pe latura morala , intelegeri intre tine si club nu au nci o valoare cu titlu juridic daca nu se incheie un contract !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: E riscant sau nu

UNREAD_POSTde eventv » Mie Sep 28, 2011 2:08 pm

tony scrie:Explica mai exact !

Daca mixezi pe sculele acelui local nu ai nici un stres , eventualele repercusiuni legale sunt suportate de administratorul localului in cauza!

Daca mixezi pe ale tale , va trebui sa te supui legislatiei in vigoare , licente ,taxe , acord de colaborare .

In rest doar pe latura morala , intelegeri intre tine si club nu au nci o valoare cu titlu juridic daca nu se incheie un contract !



Pe sculele mele ,si cica ar face un contract ,buba e c nu am licente taxe la la la..

Si locul e si cam dezordonat ,nu barmani buni ,nu bautura ,nu intra nimeni,mese si scaune vai de ele
pacat ca e in lipscani ,dar degeaba SI BANI putini ..

Sincer nu ma tenteaza din acest motiv am pus si topicul aici sa vad si alte opini

Merci mult pentru mesaj si timpul acordat..
music is my religion
eventv
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Feb 02, 2011 8:24 pm
Localitate: bucuresti


Înapoi la Timp liber

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron