sonorizare deschidere magazin deichmann

sonorizare deschidere magazin deichmann

UNREAD_POSTde johnnydj » Joi Dec 03, 2009 4:55 pm

Arena mall 12 noiembrie deschidere magazin de incaltaminte deichmann. Durata 3 ore...a fost un concurs cu o cenusareasa, aceasta si-a pierdut pantoful stang, cel ce gasea pantoful potrivit castiga un bon valoric in valoare de 50 de lei cu care puteai achizitiona orice produs al magazinului deichmann, pe langa concurs trebuia facuta un fel de reclama pt magazin...ca e al 2-lea din bacau ca au un lant de magazine dezvoltat in toata tara si tot asa...mi-am terminat gatul in 3 ore...dar a iesit f bine...au fost super multumiti organizatorii
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
o sa pun si un mic filmuletz dar mai tarziu ca acum sunt pe fuga...
o sa continui cu prezentarea evenimenteleor:D
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde demential » Joi Dec 03, 2009 4:58 pm

alt eveniment interesant :) "iesit din comun" ca sa zic asa :)
aici cred ca mai mult ai fost MC decat dj, nu ? sau cel putin asa reiese din poze !
felicitari, la cat mai multe !
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde iulian » Joi Dec 03, 2009 5:00 pm

şi câţi au găsit până la urmă pantoful ,
oricum bafta si pe viitor la event-uri !
Caracterul unui om poate fi judecat după gusturile sale muzicale. (platon)
Avatar utilizator
iulian
DJ Fondator
 
Mesaje: 417
Membru din: Lun Apr 06, 2009 5:18 pm
Localitate: Timisoara

UNREAD_POSTde johnnydj » Joi Dec 03, 2009 5:30 pm

da am avut un playlist facut de acasa care rula ca muzica de fond si eu chiar am fost MC, da s-au castigat vreo 7-8 premii oricum daca nu castigai tot luai un premiu de consolare:D
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde johnnydj » Joi Dec 03, 2009 5:31 pm

Va place cenusareasa mea verde?:D
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde iulian » Joi Dec 03, 2009 5:44 pm

e de vânzare ? sau de ce întrebi :lol:
Caracterul unui om poate fi judecat după gusturile sale muzicale. (platon)
Avatar utilizator
iulian
DJ Fondator
 
Mesaje: 417
Membru din: Lun Apr 06, 2009 5:18 pm
Localitate: Timisoara

UNREAD_POSTde johnnydj » Joi Dec 03, 2009 7:41 pm

si eram dator cu un filmuletz...mai am unu mai lung dar e filmat cu camera invers si tre sa fac ceva sa il intorc:D...asa cand filmeaza cineva care habar nu are

http://tinypic.com/player.php?v=280pn35&s=6
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde Adrian Jidveian » Joi Dec 03, 2009 9:08 pm

Off:Si yo is interesat de cenusareasa :))),un pret ceva,detalii tehnice despre ea,daca a fost reparata etc :)))))
On:interesanta "sonorizare",oricum a iesit bine treaba din ce se vede :)
Cum merg boxele pe muzica,au bass si tot ce tre,etc,cate persoane acoperi cu ele linistit(t-box active daca nu gresesc) ?
Avatar utilizator
Adrian Jidveian
DJ Fondator
 
Mesaje: 402
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:57 pm
Localitate: Blaj,jud.Alba

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 11:51 am

pai sincer la calitate sunt fff bune...la bas sa zic asa si asa pt ca difuzoru e de 12, un avantaj e ca sunt din lemn si se simte diferenta...la cate persoane face fata nush sa iti spun exact pt ca difera salile dar sa stii ca peste tot unde am fost a fost doar cu ele fara subufer si a fost ok probabil la sali mai mari si lume multa o sa iau si subufer dar sa stii ca is ok...de cenusreasa nush ce sa spun atunci am cunoscut-o si eu parea cumintica si la locul ei dar na nu mai bag mana in foc pt nimeni, oricum era frumoasa:D
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde remy » Vin Dec 04, 2009 7:41 pm

interesant... trebuie sa stim si noi cum de tu ai ajuns acolo si care e onorariul? doar asa, ca sa nu stricam piatza! :D
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 7:51 pm

Cunosteam persoana care organiza evenimentul, tot ea se ocupa si de fetele care m-au ajutat cu concursul...onorariu 300 de lei (100 de lei ora) ...nu inteleg ce ai vrut sa zici cu stricatul pietei si cu "tu" ce ti se pare ca nu as fi bun sau ce???cam ai sarit calu...ai grija cum te exprimi...asta e pentru remy
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde remy » Vin Dec 04, 2009 8:12 pm

nu ma supar, dar cred ca nu esti singurul din Bacau...sau trebuia sa-ti zic "domnule"!?....si sa nu uit: nu e chiar ok sa discutam despre persoanele care fara voia lor apar in fotografii postate pe forum!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

UNREAD_POSTde The_Mack » Vin Dec 04, 2009 8:21 pm

hey - nu imi place tonul pe care discutia asta a intrat. eu zic sa va relaxati, si membri mai mici "de varsta" :lol: sa fie si ei putin mai conciliati. nu mai interpretati chiar asa de rau tot. remy este un om deosebit si nu cred personal ca a facut nici un fel de aluzie aiurea. a fost o intrebare fireasca, si anume cum ai ajuns acolo.

johnnydj - faza cu "ai grija cum te exprimi" suna a amenintare, ceea ce nu e frumos.

hai sa batem palma si sa terminam cu certurile. k :?:
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 9:02 pm

Eu nu m-am suparat dar mi s-a parut ca remy m-a luat cam pe sus asa...si apropo remy cine a aparut in fotografiile dupa forum fara voia lui???Ce am intrat in teritoriul tau sau de ce m-ai luat asa tare? Fiecare face ce poate si unde poate...sa auzim de bine
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 9:06 pm

Apropo de ramy stiu ca e un baiat super, dar totusi oricare ar fi primit asemenea remarci...ar fi luat foc...poate eu is mai nou pe aici dar sa stii ca in domeniul muzical nu is chiar incepator cum crede lumea:D ...aveti grija de voi
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde iulian » Vin Dec 04, 2009 9:23 pm

mda , cum spui tu , remy e un baiat super , dar e nascut in 1966 !

si stiu ca se simte ca la 20 de ani , respectele mele !
Caracterul unui om poate fi judecat după gusturile sale muzicale. (platon)
Avatar utilizator
iulian
DJ Fondator
 
Mesaje: 417
Membru din: Lun Apr 06, 2009 5:18 pm
Localitate: Timisoara

UNREAD_POSTde remy » Vin Dec 04, 2009 9:25 pm

johhnydj, hai sa o luam punctual:
de ce tu si nu altcineva!? pt ca eu cunosc cel putin 2 tipi in Bacau superbuni, si care au prestat si la Roman, si cu care nu sant in concurenta si nu au intrat pe teritoriul meu, asta ca sa te citez! e foarte important sa fii recomandat de clienti si nu de cunostinte!
pe de alta parte, persoanele care apar in fotografiile mele, si ale noastre, ale celor care am fondat aceasta asociatie, nu au fost comentate de nici un fel, niciodata! Si, stii ca noi ne cerem acceptul proprietarului locatiei respective, si al organizatorilor de a posta pe forum!?
In ideea de a nu strica piatza: era un emoticon(smile) care ar fi trebuit sa te oblige sa iei in gluma intrebarea! Dar, daca o luai si in serios: magazine de alea sant si in alte orase, si poate ca macar unul din noi a sonorizat pe mai multi sau mai putini bani....era firesc sa ne punem de acord!!! In consecinta, eu imi cer scuze ca am indraznit sa fac un comentariu la postul dvs., si nu se va mai intampla niciodata!!!!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 9:37 pm

sa stii ca cer permisiunea pt a le posta la fecare eveniment in care fac poze, ce am spus rau de cenusareasa? ca e frumoasa?...sincer tot respectu pt tine remy...poate ai glumit si eu nu am inteles gluma, dar sa lasam rautatile de o parte si sa ne respectam si sa colaboram incontinuare pe acest forum...cat despre dj din bacau eu is prieten cu primii 2 cei mai buni din bacau...chiar am de invatat de la ei si chiar ne respectam
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

UNREAD_POSTde remy » Vin Dec 04, 2009 9:41 pm

accept scuzele, din partea mea, nu a fost nimic personal.. bafta si la cat mai multe eventuri reusite!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Dec 04, 2009 9:47 pm

ms ca ai acceptat scuzele...la cat mai multe evenimente...o seara buna
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Următorul

Înapoi la Evenimente 2009

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator