Meniuri, Tranzitii, Coperti

Filmari, video, cameramani, operatori

Moderator: SnakeBiteTWO

Meniuri, Tranzitii, Coperti

UNREAD_POSTde yo_scuty » Mar Iun 10, 2014 10:24 am

salutare tuturor.am facut acest topic in ideea in care majoritatea persoanelor care cauta asa ceva gasesc pe majoritatea site`urilor doar cu foarte multi bani sau nu gasesc deoc. As dori un pic de ajutor pentru a afla unde pot gasi meniuri pentru encore in special.si pe urma daca aveti coperti pentru botezuri,majorate...pentru nunta se gasesc cateva dar pentru restu foarte putin.Ma intereseaza neaparat meniurile pentru adobe encore deoarece acelea nu se gasesc nicaieri.Va multumesc anticipat pentru ajutor
yo_scuty
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Iun 08, 2014 6:42 pm

Re: Meniuri, Tranzitii, Coperti

UNREAD_POSTde punatordemuzica » Joi Iun 12, 2014 12:09 am

Meniurile se pot personaliza...o sa-ti dau un exemplu la un botez de ex.zilele urmatoare...adica pleci de la un meniu simplu pe care poti sa-l customizezi la greu...banuiesc ca ai cateva meniuri..nu?
Niciodata sa nu spui ,Niciodata!
0744680829
Avatar utilizator
punatordemuzica
Membru activ
 
Mesaje: 543
Membru din: Joi Mai 14, 2009 12:07 pm
Localitate: Bucuresti-Dr.Taberei

Re: Meniuri, Tranzitii, Coperti

UNREAD_POSTde yo_scuty » Joi Iun 12, 2014 8:11 am

punatordemuzica scrie:Meniurile se pot personaliza...o sa-ti dau un exemplu la un botez de ex.zilele urmatoare...adica pleci de la un meniu simplu pe care poti sa-l customizezi la greu...banuiesc ca ai cateva meniuri..nu?



Nu am nici un meniu...aia e problema...abea le bagasem palea de la encore ca sti ca dupa ce il instalezi nu ai meniuri si mi-au disparut si alea
yo_scuty
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Iun 08, 2014 6:42 pm

Re: Meniuri, Tranzitii, Coperti

UNREAD_POSTde punatordemuzica » Vin Iun 13, 2014 7:28 am

cauta pe net(sa ai un client torent instalat)...dupa ce scrii torrentz...dupa ADOBE CS5 ENCORE CONTENT!succes!
Niciodata sa nu spui ,Niciodata!
0744680829
Avatar utilizator
punatordemuzica
Membru activ
 
Mesaje: 543
Membru din: Joi Mai 14, 2009 12:07 pm
Localitate: Bucuresti-Dr.Taberei


Înapoi la Cameramanul evenimentului tau

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron