slideshow nunta

Fotografi , fotografie , poze

Moderator: SnakeBiteTWO

slideshow nunta

UNREAD_POSTde voxparty » Vin Noi 18, 2011 9:39 pm

Anul trecut, in august 2010, am participat in calitate de invitat la nunta celei mai bune prietene ale mele si cu ocazia asta am facut cateva fotografii si filmulete pe care le-am combinat in slideshow-ul de mai jos folosindu-ma de sistemul online de rendering de la animoto.

Sunt curios daca va place rezultatul. Toate fotografiile si clipurile au fost realizate cu un telefon mobil, asa ca sper ca o sa fiti indulgenti cu mine. Ce ziceti, as avea potential ca fotograf de nunti? :D

PS: evident ca a existat un fotograf si cameraman oficial, dar asta e alta poveste ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vN5SBhsalU8
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: slideshow nunta

UNREAD_POSTde SnakeBiteTWO » Sâm Noi 19, 2011 3:26 pm

E ok pentru inceput.
Cam lungut totusi, pentru un strain 2 minute sunt de ajuns, dupa 2 min, 30sec, gata, si-a pierdut interesul...
Provoc distractie si conserv amintiri.
----------------------------------------
Follow da bass line.
Imagine
Avatar utilizator
SnakeBiteTWO
DJ Fondator
 
Mesaje: 1257
Membru din: Sâm Iun 20, 2009 12:48 pm
Localitate: BUCURESTI

Re: slideshow nunta

UNREAD_POSTde voxparty » Sâm Noi 19, 2011 5:22 pm

nu contest ;)
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: slideshow nunta

UNREAD_POSTde joitalucian » Joi Feb 02, 2012 9:53 am

fulgerik scrie:Anul trecut, in august 2010, am participat in calitate de invitat la nunta celei mai bune prietene ale mele si cu ocazia asta am facut cateva fotografii si filmulete pe care le-am combinat in slideshow-ul de mai jos folosindu-ma de sistemul online de rendering de la animoto.

Sunt curios daca va place rezultatul. Toate fotografiile si clipurile au fost realizate cu un telefon mobil, asa ca sper ca o sa fiti indulgenti cu mine. Ce ziceti, as avea potential ca fotograf de nunti? :D

PS: evident ca a existat un fotograf si cameraman oficial, dar asta e alta poveste ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vN5SBhsalU8

Avand in vedere aparatura folosita..probabil ca ceva potential exista.Cand iti vei cumpara un dslr-u aisa vezi ca datele problemei se schimba, dar sunt foarte multe lucruri de invatat, crede-ma ca faca fotografie de cativa ani buni si am apartura aproape de top..si am momente cand nu stiu cums setez aparatul! Astept un feedback pe baza ...faptului ca m-ai certat la inceput!
joitalucian
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Feb 02, 2012 1:52 am
Localitate: bucuresti


Înapoi la Fotograful evenimentului tau

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron