Manuale aparate foto

Fotografi , fotografie , poze

Moderator: SnakeBiteTWO

Manuale aparate foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Joi Feb 17, 2011 2:03 pm

Ok deoarece in scurt timp voi intra in lumea DSLR-urilor si am facut rost de un manual al canon-ului 400D in limba romana, am gasit de buna cuviinta sa il urc si aici pentru a se putea bucura de el si alti pasionati.
http://www.filehost.ro/1762565/Manual_C ... omana_pdf/
Astept si alti colegi care detin astfel de manuale si vor sa faca ceva constructiv sa le urce aici pentru a face o mini biblioteca virtuala.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Manuale aparate foto

UNREAD_POSTde SnakeBiteTWO » Joi Feb 17, 2011 2:58 pm

Laudabila ideea, insa daca rasfoiesti cu atentie prin google, gasesti cam toate manualele de la aparatela existente pe piata.
E adevarat ca nu sunt in romana, dar...
Provoc distractie si conserv amintiri.
----------------------------------------
Follow da bass line.
Imagine
Avatar utilizator
SnakeBiteTWO
DJ Fondator
 
Mesaje: 1257
Membru din: Sâm Iun 20, 2009 12:48 pm
Localitate: BUCURESTI

Re: Manuale aparate foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Joi Feb 17, 2011 3:12 pm

E foarte adevarat dar de ce sa nu fie si asta de exemplu un mijloc de atractie a oamenilor spre forumul nostru, unde pot si ramane :), unde de ce nu, pot gasi si o informatie despre domeniile dj,foto,video, unde isi pot impartasi din experiente cu alti oameni care lucreaza in acelasi domeniu etc.
Cand voi mai avea timp voi mai deschide o tema in aria foto foarte interesanta spun eu sau daca nu se gasesc interesante topicele deschise de mine sa fie sterse nu e nici o problema.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la Fotograful evenimentului tau

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori