DJ BUBU - Roman

Punatori de muzica ce nu apartin membrilor fondatori www.djfotovideo.ro

DJ BUBU - Roman

UNREAD_POSTde gabi_fundacescu » Joi Apr 08, 2010 3:07 pm

Petrecere PUB KAMBISS

Deoarece petrecerea de ziua prietenii mele a iesit suuuuper tare, pana la 4.30 dimineata, cand o venit un vecin de langa PUB si atrebuit sa oprim muzica, am organizat o petrecere a doua zi de pasti tot la KAMBIS . Invitati la vrea 30 , prieteni cu prietenii lor + colegi de la facultate din Pitesti Bucuresti .Clubul e foarte mic si 30 oameni is multi dar au venit si neinvitati asa ca ce puteam face .

Am discutat cu patronul sa platim barmanul , sa facem consumatie si venim cu boxele noastre. A ramas insa sa mergem pe statia care o are localul si care se aude destul de tare fara sa darame rafturile. L-am atentionat ca o sa fie muzica data tare pana la 6 jumate fix si sa vb cu vecinu sa nu mai fie probleme. Am revenit cu un telefon joi ca sa-mi confirme daca treaba e ok ;

Pe la 21:00 am instalat sculele, si pan ala 10 a fost muzica de club .Deoarece venisera Parazitii in Roman vreo 15 oameni au fost pana la discoteca sa-i vada si noi eram mai putini . S-a inceput frumos cu Meneito , La cucaracea trenulet, podul pe cottone ye joe -rendex , veta, bubulina, NIGHTLOSERS -BLUE SUEDE BY BUBU.mp3 , dupa care sarba moldoveneasca saxofon , brasoveanca si piesa de baza MUSAMAUA si iar 2 sarbe si iar musamaua si inca o data musamaua .
La musama a fost super tare pentru ca le-am trimis la o parte din iei linkul de pe youtube ca sa vada cum se danseaza http://www.youtube.com/watch?v=UnhTU1C9Vew
Pe la 2 noaptea vine o baba, care sta deasupra localului ca chiama politia , ca-i sare casa in aer :), il sunam pe patron cu care vorbisem , se tipa la el baba, el se tipa la barman, sa dea barmanul mai incet ca el raspunde.
La ora 3 am plecat toata lumea la discoteca .S-a futut toata petrecerea noastra din cauza ca patronul nu vorbise cu vecina .Nici poze nu am avut timp sa facem ca toata lumea dansa si nimeni nu statea la masa . Clubul se afla cumva la subsolul unei vile si baba de la vila nu putea dormi frate . Noi trebuia sa facem petrecere in surdina.
In concluzie nu mai calc in viata mea pe la Kambis ca m-am facut de rahat in fata la toata lumea si cand era muzica mai in toi am strans tot si am plecat

Incerc sa pun niste poze cu mixerul dupa instalare :

Imagine


Imagine

Imagine

Imagine




bafta !
Ultima oară modificat de gabi_fundacescu pe Sâm Apr 10, 2010 12:09 am, modificat 1 dată în total.
gabi_fundacescu
Membru activ
 
Mesaje: 154
Membru din: Lun Mar 22, 2010 1:14 pm
Localitate: ROMAN

Re: DJ BBU - Roman

UNREAD_POSTde AndiBAD » Joi Apr 08, 2010 7:46 pm

Where are za people??Unde arde petrecerea?
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!
Avatar utilizator
AndiBAD
Super Membru
 
Mesaje: 1110
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:41 pm
Localitate: Victoria/BRASOV

Re: DJ BBU - Roman

UNREAD_POSTde remy » Vin Apr 09, 2010 12:37 am

raspunde si tu pe p.m., unde drack e kambis asta!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: DJ BBU - Roman

UNREAD_POSTde gabi_fundacescu » Vin Apr 09, 2010 8:24 am

salutare ! kambisul este vizavi de liceul 3 ; daca treceti noaptea pe acolo sigur il vedeti ca este ornat cu instalatii rosii ; ca si local pt petreceri mici 30 maxim era super ok dar dupa ce am patito eu de 2 ori nu mai recomand ;
mai pun niste poze dar de la cealalta petrecere . aici nu am facut poze decat la inceput la scule ;



prietena mea cu tortul ;
Imagine


poza de la karaoke (nu am mai avut nici proiector nici plasma cine a vrut sa cante a cantat de pe monitor)
Imagine


Imagine


Imagine


Imagine

eu is asta de la laptop
Imagine

iarasi karaoke
Imagine
gabi_fundacescu
Membru activ
 
Mesaje: 154
Membru din: Lun Mar 22, 2010 1:14 pm
Localitate: ROMAN

Re: DJ BUBU - Roman

UNREAD_POSTde troia » Mar Sep 14, 2010 1:34 am

da,eu am lucrat aici si pot spune ca stiu un caz,lucram in seara respectiva,in care la ora 2 si ceva i-a cam dat afara pe sarbatorit si invitatii lui din nu stiu ce motive,acestia vrand sa se mai distreze in continuare.sfatul meu prietenesc nu oraganizati acolo petreceri !!!:)
troia
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Sep 09, 2010 1:09 am
Localitate: Roman

Re: DJ BUBU - Roman

UNREAD_POSTde remy » Mar Sep 14, 2010 6:41 pm

PT TROIA: TE RUGAM SA COMPLETEZI PROFILUL!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman


Înapoi la Dj neinregistrati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 47 vizitatori