Cum ati reusit sa fiti cunoscuti ?

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

Cum ati reusit sa fiti cunoscuti ?

UNREAD_POSTde tony » Dum Iun 06, 2010 10:46 am

...
Ultima oară modificat de tony pe Mar Dec 06, 2011 12:26 am, modificat de 3 ori în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Cum ati reuit sa fiti cunoscuti ?

UNREAD_POSTde p3psitwist » Dum Iun 06, 2010 10:58 am

la fel si eu am inceput cu niste majorate la care nu am luat nici un ban...dupa aceea ceva petreceri botezuri la cunoscuti, am mers pe la nunti sa vad cum se face, care sunt obiceiurile, dupa aceea m-au vazut niste baieti cu formatie si m-au luat cu ei, cand nu aveam nimic unde sa merg singur ma duceam cu ei, in tot timpul asta eu nu aveam decat un laptop...si lucram pentru cineva. dupa aproape 4 ani mi-am cumparat sculele mele si am inceput sa merg singur...clienti mi-am facut suficienti, dar am preferat sa merg la nunti numai cu formatia chiar daca iau bani mai putini, eu ma gandesc ca nu e vorba numai de bani in meseria asta...trebuie sa ai si o satisfactie si cu ei nu cred ca am fost la nunti mai mici de 200 de persoane, deci ai o satisfactie cand vezi ca faci atatia oameni sa se simta bine...

apropo ca vad ca esti din focsani...pe 3 iulie am o nunta acolo cu o formatie din chisinau :P...
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cum ati reuit sa fiti cunoscuti ?

UNREAD_POSTde demential » Dum Iun 06, 2010 11:11 am

eu inca nu sunt cunoscut, inca ma zbat in anonimat
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Cum ati reuit sa fiti cunoscuti ?

UNREAD_POSTde p3psitwist » Dum Iun 06, 2010 12:04 pm

nici eu nu pot sa zic ca sunt cunosc...decat asa intr-un cerc oarecum restrans :), inca nu mi-am dat spotul la radio/tv :lol: :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori