HELP Upgrade Playlist

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

HELP Upgrade Playlist

UNREAD_POSTde djred » Mar Feb 28, 2017 7:20 pm

Salutari,
stiu ca titlul suna cam ciudat :lol: , sa ma explic ... cei mai vechi poate isi mai aduc aminte de mine, ceilalti sigur nu ...
am fost unul dintre fondatori, care l-a un momentat dat am renuntat la evenimente, pentru ca am plecat din tara ... doar ca virusul nu dispare, chiar daca ultimul eveniment l-am facut prin 2010 (daca nu ma insel).
De ceva vreme ma bate gandul sa revin la cea ce faceam pe vremuri (mai ales ca momentan nu muncesc) doar ca vreau sa o fac in tara in care locuiesc in prezent, Suedia, evident pentru publicul roman. Desi nu aveam idee de unde sa incep, o intamplare face, ca cineva sa ma solicite pentru un eveniment, seara romaneasca cu ocazia martisorului (+ intre timp si o posibila nunta romaneasca).
Echipamentul muzical sta si asteapta cuminte, acasa in Arad, nu e stres ca am acces aici la ce am nevoie (active + sub + consola).

Acum urmeaza partea proasta :D , motivul pentru care postez aici:
din anul 2010 playlist-ul meu muzical e complet gol :D 0
Pe aceasta cale va rog pe voi, colegii, daca ma puteti ajuta cu ceva material, pe genuri cu melodii care ar trebui sa le folosesc (aditional la tot ce am eu pana in 2010). Nu stiu cum a stat piata muzicala in perioada 2010-2017, dar nu vreau zeci de mii de melodii, care nu au nici o valoare, vreau muzica care sa poate fi folosita fara probleme. (imi cer scuze anticipat pentru detaliile de genu ... si sarac si cu pretentii :) )
Ma intereseaza toate genurile: manele (elegante), muzica etno, muzica romaneasca, latino, house (orice se poate folosi la genul nostru de munca).
De asemenea ma intereseaza foarte tare, muzica populara pe zone, eu puteam inainte de 2010, sa fac fata cerintelor Ardeal, Banat, Bihor, dar acum ... voi avea clienti din toata Romania, nu am habar de Moldova, Oltenia sau alte zone.
La fel ma intereseaza 10 - 20 piese din fiecare zona care sunt un must have, daca voi avea nevoie de ceva mai localizat (de exemplu la posibila viitoare nunta, mirii si invitatii sunt din Galati) voi apela din nou la voi.

Am ales sa-mi incerc norocul aici, deoarece nu voi reusi singur, fara ajutorul vostru, sa imi updatez playlistul in aproximativ o saptamana.

Va multumesc anticipat si realizez ca cerinta mea poate e prea mare pentru unii dintre voi.

Al vostru, DjRed
tuturor numai de bine

~ AUDIO ~
- MIXER - Behringer VMX 300
- PROCESARE - Behringer CX2310
- FULLRANGE- 2 x Behringer B215A; 2 X RCF L15P-200 + T6002
- SUBWOOFER - 1 x PAudio WN-18S @ BR
- AMPLIFICARE - 1 x Behringer EP2500
Avatar utilizator
djred
DJ Fondator
 
Mesaje: 156
Membru din: Lun Apr 06, 2009 6:50 pm
Localitate: Arad

Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron