Playlist Cumetrie

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

Playlist Cumetrie

UNREAD_POSTde IonutDj1994 » Mie Iun 11, 2014 5:11 pm

Buna ziua, ma numesc Ionut am 20 de ani si sunt din Iasi. Sunt dj in timpul liber la diverse petreceri.. si duminica am o cumetrie.Problema e ca eu sunt obisnuit cu banchetele,majoratele,aniversarile si mai putin cu nuntile si cumetriile:( daca ma poate ajuta cineva cu un playlist ,ceva macar in mare sa stiu cam despre ce ar fi vorba ,as fi foarte recunoscator.Am vazut si alte topicuri ceva de genu dar nu despre cumetrii."deejaycreative@yahoo.com" acesta este emailul meu daca cineva vrea sa ma ajute. Multumesc anticipat,o zi frumoasa :roll:
IonutDj1994
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iun 10, 2014 8:24 pm

Re: Playlist Cumetrie

UNREAD_POSTde punatordemuzica » Mie Iun 11, 2014 7:08 pm

Cumetrie=Botez...vezi ca sunt multe posturi cu muzica botez...treaba e sa ai timp sa rasfoiesti pe-aici!
Niciodata sa nu spui ,Niciodata!
0744680829
Avatar utilizator
punatordemuzica
Membru activ
 
Mesaje: 543
Membru din: Joi Mai 14, 2009 12:07 pm
Localitate: Bucuresti-Dr.Taberei

Re: Playlist Cumetrie

UNREAD_POSTde DanKo » Mie Iun 11, 2014 7:38 pm

IonutDj1994 scrie:Buna ziua, ma numesc Ionut am 20 de ani si sunt din Iasi. Sunt dj in timpul liber la diverse petreceri.. si duminica am o cumetrie.Problema e ca eu sunt obisnuit cu banchetele,majoratele,aniversarile si mai putin cu nuntile si cumetriile:( daca ma poate ajuta cineva cu un playlist ,ceva macar in mare sa stiu cam despre ce ar fi vorba ,as fi foarte recunoscator.Am vazut si alte topicuri ceva de genu dar nu despre cumetrii."deejaycreative@yahoo.com" acesta este emailul meu daca cineva vrea sa ma ajute. Multumesc anticipat,o zi frumoasa :roll:


Trece localitatea de une esti te rog.
In legatura cu playlistul, acesta nu prea se potriveste cu ce pregatesti tu de acasa. El difera in functie de zona,de varsta invitatilor,de preferintele lor , de starea lor de spirit ,etc. O sa-ti trimit mai multe playlisturi pe mail poate te poti inspira din ele.
Bafta !!!
Avatar utilizator
DanKo
Membru activ
 
Mesaje: 245
Membru din: Sâm Feb 04, 2012 8:51 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Playlist Cumetrie

UNREAD_POSTde IonutDj1994 » Mie Iun 11, 2014 7:42 pm

DanKo scrie: Trece localitatea de une esti te rog.
In legatura cu playlistul, acesta nu prea se potriveste cu ce pregatesti tu de acasa. El difera in functie de zona,de varsta invitatilor,de preferintele lor , de starea lor de spirit ,etc. O sa-ti trimit mai multe playlisturi pe mail poate te poti inspira din ele.
Bafta !!!



Multumesc,am spus ca sunt din Iasi:D!
IonutDj1994
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iun 10, 2014 8:24 pm

Re: Playlist Cumetrie

UNREAD_POSTde sarmyparty » Vin Oct 27, 2023 1:32 pm

Acum totul este mult mai simplu, iti faci un cont pe spotify iti faci acolo plalisturi
cate vrei si le ai ca si principal, sau pentru momente fara inspiratie sau chiar de backup daca cade laptopul .

Apropo acum iti da 3 luni gratuit la abonamentul premium .
Sonorizari Dj. Mangalia | Video Petreceri | Promovari http://www.videodj.ro Sarmy Party VDj. Tel.0722528017
Promovam Dj., Cluburi, Locatii, si Formatii http://www.facebook.com/sarmyparty si pe http://lhub.to/sarmyparty
Avatar utilizator
sarmyparty
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Apr 22, 2011 12:21 am
Localitate: Mangalia


Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori