Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

Vreti sa facem si sa participati la un concurs cu premii DJFOTOVIDEO.RO ?

Da
14
74%
Nu
5
26%
 
Voturi totale : 19

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Mai 07, 2012 10:20 pm

Playlist-urile participante sunt:

DJRAZ

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Juanes - Tengo la camisa negra
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - Da vina pe
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Florin Tarata - Sarba de la Bacau
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Zorile - Pentru omul de la tara
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Florin Salam - Ram pam pa pam
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Lionel Richie - Say you say me
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Romano e Sapienza - Tacata'
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Giulia - Vorbe goale
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. Maximilian - Sophie
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Antique - Opa opa
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Amr Diab - Habibi ya nour el ain
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Univers - Mai usor cu vinul
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Modern Talking - Brother Louie

Dj Mitu


Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. CHAMA – Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Voltaj – 20
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Daniela Stan & Sorin Prahoveanu – Foaie verde salcioara
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Sorin Prahoveanu – In aceasta seara minunata
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Cristi Dules – Bautura si manele
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Holograf – N-am iubit pe nimeni
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Mandinga – Zaleilah
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Emil Lassaria vs. Caitlyn – Tu amor
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. Parazitii – Asa cum vreau
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Gabriel Troy – Palamakia
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Kamar – Maria
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Tinu Vertesezan – Dragostea bunicilor
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Dean Martin & Frank Sinatra – That’s amore


Dj Viji


Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Chama - El Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - 20
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Formatia Expres - Sarba ca la Ramesti
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Stana Izbasa - Am venit cu voie buna
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Adrian Minune - Chef de chef
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Ion Suruceanu - Ce seara minunata
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Michel Telo - Ai se eu te pego
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Martin Solveig & Dragonette – Hello
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. 2 Pac & Dr Dre - California Love
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Ionut Galani - Opa nina nina nai
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Mustafa Sandal - Araba
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Loredana - Bun ii vinul ghiurghiuliu
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. BZN - Besame Mucho


Dj Sorake


Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Chama - El Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - 20
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Colaj: Coace Doamne prunele / Fetele lu' tata / Marie si Marioara / Mana caii vizitiu
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Colaj: Trandafir de la Moldova / Eu beau vinul cu borcanul / Jaga Jaga
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Florin Salam - Ia-ma viata mea in brate
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Ion Suruceanu - Ce seara minunata
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - Da vina pe…
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Flo Rida - Good Feeling
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. Guess Who feat. Marius Moga - Tot mai sus
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Gabriel Troy - Palamakia
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Tarkan - Simarik
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Colaj: Cu ce m-am ales in viata / Capitane de judet / Mai tii minte mai draga Marie
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Jive Bunny - That's what i like (mixaj rock&roll)


Dj Sarmy


Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Monkey circus-la bamba
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Bon jovi -blaze of glory
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. sorinel de la plopeni -stii omule ce e viata
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Azur-haideti cu toti la hora
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. catalin Arabu- a iesit la joc printesa mea
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. jenifer rush-power of love
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Mandinga - Zaleilah
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. indianotech
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. sir mix a lot -baby got back
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment MARIA ME TA KITRINA - MIHALIS
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. mazika hakeem nar hawana
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Sorinel de la Plopeni-Nu am pe nimeni pe nimenea
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. dr. alban -it is my life


Dj gavroche83


Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. KUMBIA KINGS - NO TENGO
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Bon Jovi - It's My Life
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. POLIDON - COACE DOAMNE PRUNELE
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. DIDA AGACHE & TRIO ROIAL-CU VECINULSA TE-IMPACI
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Florinel si Ioana Te iubesc oriunde ai fi
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - Da vina pe
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. David Guetta - The World Is Mine
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. 2Pac - California Love
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Kathy Garby - Izitas
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. cheb mami - haolou
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Etalon-Nu am pe nimeni pe nimeni
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Modern Talking - Brother Louie


Acestia au fost toti concurentii si toate playlisturile.
In cel mai scurt timp vor fi afisate si playlisturile celor din juriu si notele oferite de juriu concurentilor.
Ordinea concurentilor este aleatorie.
PS. Ne cerem scuze pt intarziere ...
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde sarmyparty » Lun Mai 07, 2012 11:17 pm

ura......de cand asteptam asta.playlisturile ma intereseaza cel mai mult .....regasesc piese gen camisa nera ,care si eu le-as fi pus pe lista mea.....
asteptam juriul.
Sonorizari Dj. Mangalia | Video Petreceri | Promovari http://www.videodj.ro Sarmy Party VDj. Tel.0722528017
Promovam Dj., Cluburi, Locatii, si Formatii http://www.facebook.com/sarmyparty si pe http://lhub.to/sarmyparty
Avatar utilizator
sarmyparty
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Apr 22, 2011 12:21 am
Localitate: Mangalia

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde voxparty » Mar Mai 08, 2012 1:08 pm

datorita faptului ca sunt departe de tara, dupa cum bine stiti majoritatea, am hotarat sa nu particip, pentru simplul motiv ca nu as fi putut beneficia de premiu (ma refer la promovare etc etc) si in plus as fi "furat" sansa unui alt participant caruia acest tip de promovare i-ar fi mult mai utila.

Doar ca fapt divers pun si optiunile mele (nu am pretentia de a fi cele mai bune alegeri).

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment: Chama - Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment: Bon Jovi - It's my life
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment: Olga Ciolacu - Sarba lui Vasile
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment: Fratii Paun - Hora de la Jora
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment: Dragana Mirkovic - Placi Jemljo (stiu e f. veche si e mai mult bulgareasca dar nu da gres niciodata)
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment: Jennifer Rush - The Power of Love
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment: Michel Telò - Ai se eu te pego
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment: Emil Lassaria - Tu amor
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment: Grasu XXL - Maria, Ioana
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment: Palamakia
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment: Kamar - Maria
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveniment: recunosc ca aici nu prea stiu ce sa aleg :)
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment: Modern Talking - Sexy Lover

consider ca toti avem de invatat unii de la altii; o buna parte din cunostintele mele in materie de muzica si echipamente audio le datorez acestui forum.
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde Sorinus » Mar Mai 08, 2012 8:19 pm

fulgerik scrie:Dragana Mirkovic - Placi Jemljo (stiu e f. veche si e mai mult bulgareasca dar nu da gres niciodata)


Foarte gresit,e o piesa sarbeasca(nici pe departe manea)sota se numeste acest stil de melodie...e foarte buna piesa oricum!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde voxparty » Mar Mai 08, 2012 8:36 pm

omul cat traieste invata :)
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde The_Mack » Mie Mai 09, 2012 11:05 am

fulgerik, nu ne suparam sa promovam ca si fondator un dj care activeaza in italia. trebuia sa participi la concurs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ca fapt divers imi place selectia ta
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Mai 15, 2012 10:43 pm

A sosit si playlist-urile juriului enjoy

Demential

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. kaoma - bantu
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. joan jett - i love rock roll
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. nicu paleru - colaj cine crede nevasta, haideti oameni buni la nunta... etc.
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. impuls - tine pe do
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. adrian copilul minune - chef de chef
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. florin chilian - zece
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. alex mica - dalinda
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. french affair - i like that VELVET MIX !
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. 50 cent - in the club
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment palamakia
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. amr diab - habibi
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. cu ce m-am ales in viata
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment rock roll mix jive bunny that's what i like

Sorinus

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Chama - Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. ACDC - Thunderstruck
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Petrica Mitu Stoian - Facui focul sub cazan ( http://www.youtube.com/watch?v=tIyPG-wdpJ8 )
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Mirela Petrean - Mi-o dat bunu Dumnezeu,Cine-i om dintr-o bucata (doar la nunti),
Nicu Novac, Mirela Petrean - Unde am umblat in lume,Cantecele noastre din Banat
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Adrian Copilul Minune - Chef de chef
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Eric Clapton - Wonderful tonight
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. - 0 Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Avicii - Levels
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. 50 Cent - in the club
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Alkaios - Saga Pao
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Tarkan - Simarik
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Mirela Petrean - Cu ce m-am ales in viata
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment Jessica Jay - Casablanca

The Mack

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. King Africa - Bomba
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. AC DC - thunderstruck
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Acord din Galati - Asta-I Nunta De Boier
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Junior 2004 - Hora ritmata
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Nicu Paleru si Stana Izbasa - Petrecerea
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. VAYA CON DIOS - What's A Woman
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. sonny flame - sale el sol
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. David Guetta - When Love Takes Over
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. R.Kelly&Jay-Z-Fiesta
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Balantos - ti alo thelis
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Tarkan-Simarik
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Gica Petrescu - colaj da-i cu spritul si altele
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Saragosa Band - Big bamboo

Iulian Rugina

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Chama - Meneaito
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Voltaj - 20
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Fratii Paun - Sarba satului
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Nicu Paleru - Eu beau vinu cu borcanu
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Florinel si Ioana - Te iubesc oriunde ai fi
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Stevie B - Because i love you
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Allexinno si Strachild - Seniorita
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. DJ Aligator - The wistle song
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. Guess Who si DeMoga - Tot mai sus
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Gabriel Troy - Palamakia
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Sidi Mansour - Ya baba
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveniment.Mirela Petrean - Cu ce m-am ales in viata
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Opus - Live is life

Dj Sun

Cea mai buna piesa latino care poate fi pusa la un eveniment. Meneaito (dans de grup), Rafaga - mentirosa & Luna y tu (dans de cuplu)
Cea mai comerciala piesa rock ce poate fi pusa la un eveniment. Joana Jett - I love rock'n roll
Cea mai buna sarba care poate fi pusa la un eveniment. Gabi si Remus - Fetele lu tata
Cea mai buna hora care poate fi pusa la un eveniment. Impuls - iara beau iara petrec, ce stai omule asa, sanie cu zurgalai, ce mai trai, trenule masina mica
Cea mai buna manea care poate fi pusa la un eveniment. Florin Salam - Am norocul scris in frunte
Cea mai buna melodie slow care poate fi pusa la un eveniment. Vaya Con Dios - What's a woman
Cea mai buna piesa difuzata la radio in ultima vreme care poate fi pusa la un eveniment. Mandinga - Zaleilah
Cea mai buna piesa house care poate fi pusa la un eveniment. Rlp & Barbara Tucker - r.e.s.p.e.c.t
Cea mai buna piesa hip-hop care poate fi pusa la un eveniment. 2Pac - California Love
Cea mai buna piesa greceasca ce poate fi pusa la un eveniment Zorba (dans de grup), kathy garbia - peraspera xekaspera
Cea mai buna piesa arabeasca ce poate fi pusa la un eveniment. Amr Diab - Habibi
Cea mai buna piesa populara de masa ce poate fi pusa la un eveiment. Gabi & Remus - Buna ziua dragii mei (colaj)
Cea mai buna piesa oldies care poate fi pusa la un eveniment. Jive Bunny - That´s what I like mix (dans de grup), Julio Iglesias - Baila Morena (dans cuplu)
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mie Mai 16, 2012 8:39 pm

Asadar in urma primei etape ale concursului djfotovideo avem urmatorul clasament:

Locul I Dj Mitu
Locul II Dj Sorake
Locul III Dj Viji
Locul IV Dj Gavroche 83
Locul V Dj Raz
Locul VI Dj Sarmy
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde demential » Mie Mai 16, 2012 9:10 pm

colegul Sun a uitat sa precizeze ca punctajul a fost obtinut in urma notelor acordate de catre : Sorinus, Iulianrugina, The mack si DJ Sun.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde sorake » Mie Mai 16, 2012 9:34 pm

DJ Sun scrie:Asadar in urma primei etape ale concursului djfotovideo avem urmatorul clasament:

Locul I Dj Mitu
Locul II Dj Sorake
Locul III Dj Viji
Locul IV Dj Gavroche 83
Locul V Dj Raz
Locul VI Dj Sarmy


SUNTEM FINALISTI !!!... http://www.youtube.com/watch?v=BvyaoNQMcjc#t=2m31s :D

sper sa fiu un miniGOG :lol:
Avatar utilizator
sorake
 
Mesaje: 104
Membru din: Joi Sep 10, 2009 8:12 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde sarmyparty » Mie Mai 16, 2012 10:57 pm

Cred ca toata lumea astepta,rezultatul la prima etapa.....ne puteti da detalii despre celelalte etape ?

Si daca vreti ,ziceti si ceva despre banuti.taxa de participare ,cui si cum platitm .....


Felicitari la toate locurile castigatoare din fata mea si salut admirativ locul 1
Sonorizari Dj. Mangalia | Video Petreceri | Promovari http://www.videodj.ro Sarmy Party VDj. Tel.0722528017
Promovam Dj., Cluburi, Locatii, si Formatii http://www.facebook.com/sarmyparty si pe http://lhub.to/sarmyparty
Avatar utilizator
sarmyparty
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Apr 22, 2011 12:21 am
Localitate: Mangalia

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde viji » Joi Mai 17, 2012 10:54 am

sorake scrie:
sper sa fiu un miniGOG :lol:

+1 :lol:
Avatar utilizator
viji
Membru activ
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Iul 16, 2010 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde Sorinus » Joi Mai 17, 2012 12:27 pm

demential scrie:colegul Sun a uitat sa precizeze ca punctajul a fost obtinut in urma notelor acordate de catre : Sorinus, Iulianrugina, The mack si DJ Sun.


Da,colegul Demential s-a retras din juriu pe ultima suta!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde demential » Sâm Mai 19, 2012 6:22 pm

sarmyparty scrie:Cred ca toata lumea astepta,rezultatul la prima etapa.....ne puteti da detalii despre celelalte etape ?

Si daca vreti ,ziceti si ceva despre banuti.taxa de participare ,cui si cum platitm .....


Felicitari la toate locurile castigatoare din fata mea si salut admirativ locul 1

Dupa prima etapa finalistii sunt :
Locul I Dj Mitu
Locul II Dj Sorake
Locul III Dj Viji
Ei vor participa la a doua si ultima etapa : FINALA. In curand o sa public si proba pentru FINALA.
taxa de participare, asa cum scrie in acest topic, este modica suma de 10 RON.
banii ii trimiteti in contul meu IBAN.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Mai 21, 2012 10:54 am

Pentru proba finala intrebarile sunt:
1) Faceti cate un mix din 3 piese pentru urmatoarele genuri muzicale:
- latino
- radio (2012)
- grecesti
- pop-rock
- slow

2) Explica intr-o fraza cum ai reactiona daca un invitat iti cere sa pui manele si clientii ti-au spus clar ca nu doresc sa fie manele la evenimentul lor.

3) Enumera in ordine cronologica cele mai importante momente din desfasurarea unei nunti.

4) Explica intr-o fraza cum procedezi in cazul in care un client iti cere in timpul evenimentului o melodie pe care tu nu o ai.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde sarmyparty » Mar Mai 22, 2012 1:31 pm

parerea mea .ca la probele 2 si 4 ar trebuii sa raspundeam cu toti ,si in felul acesta am mai invata cateva chestii de manipulare sau de eschiva ,pe la evenimente.
Sonorizari Dj. Mangalia | Video Petreceri | Promovari http://www.videodj.ro Sarmy Party VDj. Tel.0722528017
Promovam Dj., Cluburi, Locatii, si Formatii http://www.facebook.com/sarmyparty si pe http://lhub.to/sarmyparty
Avatar utilizator
sarmyparty
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Apr 22, 2011 12:21 am
Localitate: Mangalia

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde djMitu » Mie Mai 23, 2012 11:57 am

unde trebuie sa trimitem "lucrarile" si mai ales care este termenul (pt ca stau cam prost la capitolul timp liber)
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita


Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde djMitu » Vin Mai 25, 2012 9:47 pm

eu am trimis raspuns sper sa fie ok
demential poti sa-mi spui daca este ok
multumesc
o sa pun si aici link cu mixurile mele participante la concurs
sau poate le pune juriul la final
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

Re: Concurs DjFotoVideo.ro : DJ-ii au talent !

UNREAD_POSTde sorake » Dum Iun 03, 2012 6:01 pm

end ză uinăr iz...
Avatar utilizator
sorake
 
Mesaje: 104
Membru din: Joi Sep 10, 2009 8:12 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori