informare privind Licenta de copiere

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde djpedros » Joi Mar 24, 2011 6:16 pm

baieti, dati dovada de un pic de bun simt. un pic mai mult
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde tony » Joi Mar 24, 2011 6:30 pm

10 pagini inutile? , ori sunt constructive ori ne batem joc de noi ? , noi intre noi ne cunoastem , dar pe "ADFPR" il cunoastem cat de cat?

... eu nu ma mai bag peste voi daca nu sunteti in stare sa puneti piciorul in prag!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde demential » Joi Mar 24, 2011 6:32 pm

e un forum, nu un prag cu picioare.
sunt niste reguli, pe care le incalci sau nu. sunt pareri personale pe care toata lumea are dreptul sa si le exprime in limita decentei si a regulilor.
tu vorbesti in numele tau, nu in numele comunitatii.
deci esti liber sa faci ce vrei :)
cum si eu pot posta aici o parere personala sau o parere oficiala in calitate de administrator.
de exemplu parerea mea personala este ca ce s-a postat aici de la asociatie a fost ceva semi legal, ceva semi oficial, ceva semi informativ, ceva semi bazat pe realitate.
parerea de administrator este sa avem rabdare cu ei, ca sunt la inceput, nu au un P.R. care sa stie sa se exprime coerent si la subiect, nu au o baza de date, nu considera ca intr-un CUIB de oameni care LE DAU BANI trebuie sa le acorde raspunsuri la subiect ...
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde tony » Joi Mar 24, 2011 7:17 pm

Dane , mai vorbim când o sa ai o surpriza cu ei , cred ca și-au făcut idee cine suntem majoritatea!

"cine are nevoie ne va cauta(speram ca nu in urma controalelor ce vor avea loc in perioada imediat urmatoare) " -citat de la ADFPR , ce inseamna acest mesaj pentru tine?
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde demential » Joi Mar 24, 2011 7:34 pm

inseamna o amenintare bazata pe nimic :) pentru tine ce inseamna ?
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde tony » Joi Mar 24, 2011 7:37 pm

... pai , daca vine la tine in control ADFPR-ul , cum procedezi? , ca ei o sa zica textul standard "la UPFR platiti pentru asta , si la noi pentru astea!".
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde demential » Joi Mar 24, 2011 8:03 pm

pai unde vine la mine in control ? acasa ? sau unde ?
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde tony » Joi Mar 24, 2011 8:21 pm

demential scrie:pai unde vine la mine in control ? acasa ? sau unde ?



la eveniment "ad hoc" !

..reciteste inca o data citatul - "cine are nevoie ne va cauta(speram ca nu in urma controalelor ce vor avea loc in perioada imediat urmatoare)"
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde demential » Joi Mar 24, 2011 8:24 pm

pai parca tu sustineai ca un eveniment tip nunta/botez este petrecere privata si nu poate intra nimeni ... acum te contrazici ?
si daca ei spun ca vin, asta inseamna ca vin ? iti dai seama ca nu au mii de angajati in toata tara care sa vina brusc toti odata la noi toti ...
cand or sa vina la primul o sa scrie aici pe forum si o sa mergem sa platim.
pana atunci ce sustin ei sunt vise frumoase.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde tony » Joi Mar 24, 2011 8:50 pm

problema este ca am inceput sa mai cer cateva pareri , problema fiind in felul urmator , disputa privat vs public

Privat 100% -eveniment care se desfasoara intr-un spatiu privat(locuinta proprie) , ce nu face obiectul inchirierii !

Problema apare la localurile inchiriate , in disputa contractuala , acel spatiu este tot public conform legii.

Dane , sa lasam datu la oo intre noi si sa incercam sa cautam pe cineva in masura sa ne ajute pe aceasta tema!

... parerile acordate oscileaza, ba ca e privat, ba e public! , mas in ele de legi !

Mai cere si tu te rog sfaturi de la cei in masura , daca spatiul inchiriat este privat ,ura si la gara !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: informare privind Licenta de copiere

UNREAD_POSTde scarface » Joi Mar 24, 2011 9:23 pm

S-au facut controale de catre Politia Economica in Ianuarie si Februarie pe la mine prin zona si cica s-au certat cu invitatii ca la usa cortului :lol: ...
Din Aprilie urmeaza o noua runda de controale... ;)
Eu nu voi plati nimic la ADPFR si raman doar pe cluburi si spectacole. Nu am de ce sa le platesc lor ceva, atata timp cat nu folosesc muzica lor. Eventual la nunti mai luam cate un cantaret care sa stie populara si manele bine :lol: ... Eu tot nu voi fi nevoit sa platesc. Sunt portite baieti, nu stiu de ce va stresati in halul asta..
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

Anterior

Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori