Colaborare cu un site

Dj nunta , dj botez, dj cununie, dj petreceri private

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde iulianrugina » Vin Dec 24, 2010 12:07 am

http://www.djnuntaneamt.ro/
Avatar utilizator
iulianrugina
DJ Fondator
 
Mesaje: 2245
Membru din: Mie Apr 08, 2009 7:26 pm
Localitate: Roman, Neamt

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Lucian » Vin Dec 24, 2010 10:13 am

MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde p3psitwist » Vin Dec 24, 2010 10:20 am

dementule ii inviti tu pe toti?
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde CreB0 » Vin Dec 24, 2010 2:51 pm

Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde clubbinman » Mar Dec 28, 2010 4:52 pm

clubbinman
Membru activ
 
Mesaje: 194
Membru din: Lun Aug 31, 2009 10:47 am
Localitate: Tirgu Mures

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde djpedros » Mie Ian 05, 2011 10:46 am

djpedros [at] yahoo.com
0744 376 186
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Sorinus » Mie Ian 05, 2011 12:34 pm

Dece care e faza pana la urma cu site-ul asta...ca nu am mai primit nici un raspuns/invitatie...
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde tony » Mie Ian 05, 2011 7:32 pm

...
Ultima oară modificat de tony pe Mie Oct 23, 2013 10:37 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde tractor » Mie Ian 05, 2011 11:20 pm

tony scrie:tractor- spune-ne si noua povestea!



nu e nicio poveste,eu mi-am facut cont chiar cand a aparut site,m-a sunat o doamna am confirmat mi-a activat contu,mi-a dat bonus etc.Si acuma urma sa primesc cereri de la clienti,ceea ce nu se intampla,deci nu va faceti mari sperante :lol: :lol:
tractor
Membru activ
 
Mesaje: 592
Membru din: Vin Sep 11, 2009 11:27 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde tony » Mie Ian 05, 2011 11:25 pm

...
Ultima oară modificat de tony pe Mie Oct 23, 2013 10:38 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Ciprian » Joi Ian 06, 2011 10:12 am

tractor scrie:
tony scrie:tractor- spune-ne si noua povestea!



Si acuma urma sa primesc cereri de la clienti,ceea ce nu se intampla,deci nu va faceti mari sperante :lol: :lol:


Vezi ca eu am negociat doua evenimente de acolo.La unul nu le-a convenit pretul, la celalalt suntem inca in discutii.
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde djcristian » Joi Ian 06, 2011 2:29 pm

CRISTIAN NICULICI
office@djlapetrecere.ro
0768788228
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde The_Mack » Joi Ian 06, 2011 3:17 pm

incep sa ii dau dreptate lui tractor de data asta. site-ul imi pare din ce in ce mai neserios - desi primesc cereri noi de oferte acestea vin deja inchise adica nu mai pot contacta clientul (spre exemplu astazi am primit 4 cereri, din care 3 au venit direct inchise), am adus 4 prieteni in retea sa zic asa, ei au primit bonusul la conectare, eu nu, si desi toti sunt trecuti pe aceleasi zone si ca facem acelesi lucruri, nu primim toti aceleasi oferte, ceea ce mi se pare aiurea. a incheiat cineva un contract cu un client venit de aici? mie unul mi se pare ca treaba este facuta de asa natura ca noi sa ne epuizam acel credit gratis aiurea, cumparand contacte degeaba. sper sa ma insel, dar la prima vedere mie unul asa imi pare.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Ciprian » Joi Ian 06, 2011 4:31 pm

Eu am intrat in contact,dar nu am finalizat inca nici o discutie cu potentialii clienti de acolo.Daca totusi ajung la un rezultat o sa anunt aici.
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde The_Mack » Joi Ian 06, 2011 5:22 pm

ciprian asta este altceva - eu nu ma refeream la lucrul asta - aici este alegerea clientului - si eu am trimis oferte la clienti, oferte la care nu am primit raspuns, evident clientul a gasit o alta oferta mai avantajoaza decat a mea, si aici nu tine de conducerea site-ului. eu ma refeream strict la faptul ca primesc oferte care ajung la mine deja inchise (adica nu mai pot contacta clientul). probabil ca ofertele nu sunt trimise in acelasi timp la toti userii, daca ai o intarziere de o zi in a primi o cerere, normal ca atunci cand o primesti este posibil ca acel client sa fi fost deja contactat.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Ciprian » Joi Ian 06, 2011 5:26 pm

Si eu am primit mail la 14:09, cu o cerere de oferta sosita pe site la 14:02.In 7 minute pana am primit eu mailul era deja inchisa.
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde SuperEveniment » Joi Ian 06, 2011 5:57 pm

Buna ziua,

Sunt fondatorul site-uluihttp://www.supereveniment.ro si am descoperit azi acest topic - cu ajutorul lui @Demential. Am citit cu mare interes mesajele dumneavoastra postate pana acum si as vrea sa aduc niste completari
1. @tractor - site-ul exista de prin luna aprilie (se numea atunci evenimentul-meu.ro). Confirm faptul ca nici o cerere de oferte nu a fost transmisa pana in 20 decembrie anul trecut. Motivul principal a fost acela ca nu aveam un numar suficient de furnizori de servicii inscrisi care sa asigure o functionare cat de cat ok. Abia la inceputul lunii decembrie am depasit 300 membri. Acum avem putin peste 500. Sper ca cererile de oferte pe care le veti primi (sau poate ati primit cateva deja) sa va schimbe parerea pe care ati exprimat-o mai sus. Daca doriti sa stiti mai multe despre motivele pentru care am lansat abia in decembrie va recomand sa aruncati o privire pe blogul nostru http://www.supereveniment.ro/blog

2. @tony - nu lucram la comision, nu percepem abonament si nu aveti nici un cost ascuns cu noi. Pur si simplu va aducem la cunostinta cererile de oferte ce ne-au fost increditate si dumneavoastra decideti daca doriti sau nu sa intrati in contact cu acel potential client.

3. @Ciprian - iti tin pumnii si iti doresc sa convingi cat mai multi clienti. Noi am avut zilele acestea confirmarea ca primele intelegeri /contracte au fost incheiate ca urmare a punerilor in contact.

4. @Ciprian, @The_Mack - in momentul in care mailul a fost trimis catre adresele voastre de email cererea de oferte era deschisa! Singura explicatie posibila este ca alti furnizori de servicii interesati au fost mai rapizi. @tractor spunea ca suntem neseriosi pentru ca nu am trimis cereri de oferte (si inteleg aceasta pozitie); mi-e greu insa sa inteleg de ce suntem neseriosi in acest caz - pur si simplu nu depinde de noi (chiar daca trebuie sa recunosc ca si eu sunt suprins de rapiditatea cu care se desfasoara lucrurile).

Sper ca aceste precizari sa fi lamurit anumite aspecte. Daca nu e cazul, va rog raspundeti la acest topic sa ne trimiteti un email la adresa contac@supereveniment.ro.

Cu stima,
Dorian
Avatar utilizator
SuperEveniment
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Ian 06, 2011 4:53 pm
Localitate: Timisoara

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Sorinus » Joi Ian 06, 2011 6:05 pm

Oricum pana la urma nu prea am inteles...noi ne inscriem,suntem invitati sau???
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde Lucian » Joi Ian 06, 2011 6:16 pm

Poate ar fi o idee ca toate ofertele sa fie publicate zilnic la o ora fixa si sa ramana deschise timp
de o ora, in felul acesta am avea de castigat si noi (vom sti cand sa controlam mail-ul) si clientii care ar
avea de ales din mai multe oferte care s-ar strange in tot acest timp.
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: Colaborare cu un site

UNREAD_POSTde demential » Joi Ian 06, 2011 6:28 pm

SuperEveniment bine ai venit printre noi ! Sper ca in viitor colaborarea noastra sa fie una frumoasa !
Sorinus daca incerc sa te invit imi apare : " Ati trimis deja o invitatie la aceasta adresa de e-mail "
Lucian nu cred ca ne putem implica foarte tare in stabilirea regulilor altui site, dar cred ca propunerile sunt bine-venite.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dj nunta , dj botez , dj cununie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori