Fotopanou cel mai bun decor pentru evenimentului tau.

Jocuri de lumini, strobo, lumini inteligente, led-uri, masina de baloane, masina de fum etc.

Moderator: SnakeBiteTWO

Fotopanou cel mai bun decor pentru evenimentului tau.

UNREAD_POSTde fotopanou.ro » Joi Mai 05, 2016 5:08 pm

Noi suntem compania http://www.Fotopanou.ro care suntem lideri pe piata din Republica Moldova si recent ne-am lansat pe piata decorarilor evenimentelor din Romania. Astfel fie ca ai nunta, botez, aniversare sau eveniment corporate noi iti vom personaliza petrecerea in cel mai creativ mod. Cu alte cuvinte Fotopanou este aceiasi constructie metalica cu banner personalizat care mai este numita brand wall, press wall, photo wall. Echipa noastra iti va efectua cel mai original design pentru sarbatoarea ta care mai apoi va fii imprimat cu cele mai vii culori pe banner care dupa eveniment va ramine al tau. Pe linga toate acestea in pretul pachetului este inclus inchirierea constructiei metalice pe care specealisti nostri vor monta si demonta bannerul profesionist si rapid.

Pentru noi este foarte important sa stim parerea dumnevoastra.Am fii foarte bucurosi daca ati putea sa imi oferiti propunerile sau sugestile dumneavoastra vizavi de acest nou tip de decoratiuni a evenimentelor. Sau poate dumneavoastra personal aveti o petrecere in timpul apropiat si ati dori sa aflati mai multa informatie.
Mai jos puteti vedea unele din lucrarile noastre.

Mersi mult de timpul acordat astept cu nerabdare comentarile dumneavoastra.
:) :) :) :roll:
Fişiere ataşate
Cadou pentru botez.png
Fotopanou pentru botez
Aranjamente pentru eveniment nunta, petrecere logodna.png
Fotopanou pentru nunta
Accesorii pentru eveniment nunta, petrecere logodna.png
Fotopanou pentru evenimente importante
fotopanou.ro
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 05, 2016 4:24 pm

Înapoi la Lumini si efecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron