Recomandare artificii wireless, masina de fum greu si lumini

Jocuri de lumini, strobo, lumini inteligente, led-uri, masina de baloane, masina de fum etc.

Moderator: SnakeBiteTWO

Recomandare artificii wireless, masina de fum greu si lumini

UNREAD_POSTde Winfast » Mie Mar 25, 2015 9:10 pm

Va rog sa imi recomandati un sistem wireless de declansare artificii pentru dansul mirilor, o masina de fum grei si lumini arhitecturale (ceva lumini best-buy), precum si ceva furnizori. Am gasit ceva sisteme de artificii pe ebay si as vrea sa comand de acolo. Din ce am vazut sunt de 2 tipuri unele care au gaura sa intre artificiile si altele fara http://www.ebay.com/itm/Rate-fire-Firew ... 8238&rt=nc sau http://www.ebay.com/itm/2015-New-6Chann ... 43d95861c8 Cred ca cele cu gauri ar fi mai utile, le pot strange mai usor dupa dansul mirilor. Ce parere aveti? Un furnizor de artificii unde gasesc? Sa caut tot in China? Cum e la vama, a mai comandat careva? Stiu ca sunt interzise artificiile prin posta, as vrea sa comand prin DHL pentru ca am un eveniment in cateva saptamani.
Winfast
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 25, 2015 9:00 pm

Re: Recomandare artificii wireless, masina de fum greu si lu

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mie Mar 25, 2015 10:27 pm

Salut,
Masina de fum greu gasesti aici, daca ai nevoie de detalii suplimentare, vorbim pe privat sau telefonic.
viewtopic.php?f=113&t=4031
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Recomandare artificii wireless, masina de fum greu si lu

UNREAD_POSTde djcristian » Joi Mar 26, 2015 12:52 am

Salutari !

Kit cu 4 declansatoare am eu de vanzare la 350 de lei, aici : viewtopic.php?f=113&t=4059 .
Iti pot da si 10 artificii fara fum, fara miros la 150 de lei. Total 500 de lei.

Livrare prin curier rapid oriunde in tara. Detalii suplimentare la 0724360747.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Lumini si efecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron