Laser sau amplificator ?

Jocuri de lumini, strobo, lumini inteligente, led-uri, masina de baloane, masina de fum etc.

Moderator: SnakeBiteTWO

Laser sau amplificator ?

UNREAD_POSTde Snap » Joi Sep 10, 2009 4:00 pm

In ce credeti ca merita sa investesc 2000 ron ? un laser bengos sau un amplificator ?
Snap
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Mai 14, 2009 10:06 pm
Localitate: Sighisoara

UNREAD_POSTde AndiBAD » Joi Sep 10, 2009 4:12 pm

DAca crezi ca o sa faci evenimente mai mari ca acestea de pana acum,daca ai boxe mai puternice pt el atunci alege amplificatorul!
La nunti de exemplu nush cum mi se pare un laser,nu zic ca nu ee de efect dar nah cei mai invarsta nu cred ca il vor aprecia dar daca mirii aleg si laser-ul atunci da....
Asta ee parerea mea!
Daca vrei sa discutam mai indetaliat despre fiecare ma poti contacta pe mess :wink:
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!
Avatar utilizator
AndiBAD
Super Membru
 
Mesaje: 1110
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:41 pm
Localitate: Victoria/BRASOV

UNREAD_POSTde Snap » Joi Sep 10, 2009 4:19 pm

laseru nu-si are locul la nunti, eventual seara cand raman aia mai tineri, si dupa ce au la bord ceva cantitati...

am sa-l folosesc pentru majorate, chefuri... cu tineret :)
Snap
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Mai 14, 2009 10:06 pm
Localitate: Sighisoara

UNREAD_POSTde scarface » Joi Sep 10, 2009 5:39 pm

Snap scrie:laseru nu-si are locul la nunti, eventual seara cand raman aia mai tineri, si dupa ce au la bord ceva cantitati...

am sa-l folosesc pentru majorate, chefuri... cu tineret :)


Atunci ia-ti amplificator :wink: .... Sau poate alte lumini care o sa iti foloseasca cu adevarat
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

UNREAD_POSTde Nicks » Joi Sep 10, 2009 6:17 pm

Daca ai cu ce sa iti amplifici boxele pe care le ai momentan eu zic ca merita un lasser. Eu am un lasser si din punctul meu de vedere este chiar de efect la o nunta , insa trebuie sa il folosesti cu o masina de fum. Eu cel putin chiar vreau sa imi mai cumpar un laser. Vezi la Dj in action ca am atasat niste poze si acolo imi vezi si lasserul la lucru.
Parerile sunt impartite.
PS: Publicul din sala iti va vadea imediat laserul , pe cand amplificatorul mai greu.
Nicks
Membru activ
 
Mesaje: 197
Membru din: Lun Mai 18, 2009 5:02 pm
Localitate: Sibiu


Înapoi la Lumini si efecte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori