Ce boxe imi recomandati la Behringer Europower PMP3000???

Boxe, microfoane, statii, mixere, playere, softuri etc.

Moderator: SnakeBiteTWO

Ce boxe imi recomandati la Behringer Europower PMP3000???

UNREAD_POSTde Danny Deejay » Sâm Feb 26, 2011 11:18 pm

Ce boxe imi recomandati pt Behringe Europower PMP3000???? ma intereseaza sa stiu de cati wati trebuie sa fie boxele! si ce marca cu pret de criza!
Danny Deejay
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Feb 23, 2011 10:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ce boxe imi recomandati la Behringer Europower PMP3000??

UNREAD_POSTde Sorinus » Sâm Feb 26, 2011 11:52 pm

Danny Deejay scrie:Ce boxe imi recomandati pt Behringe Europower PMP3000???? ma intereseaza sa stiu de cati wati trebuie sa fie boxele! si ce marca cu pret de criza!


Nu te supara ca te intreb....da ce vrei sa faci cu mixerul respectiv???Ai formatie,7000 de microfoane si 3000 de intrari de linie????Eu stiu ca arata interesant cu 100 de butoane insa nu iti recomand ceva de genul!Ori iti iei un sistem compact format din boxe active si un mixer cat de cat mai micut,ori iti iei sistem cu statie,nu cu mixer activ si boxe pasive...cum mai zicau si alti colegi pe forum vezi ca are colegul nostru Shaloo din Arad un sistem cu statie la vanzare,l-am vazut arata si merge foarte bine,iar pretul e chiar de criza...apropo cati ani ai?
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Ce boxe imi recomandati la Behringer Europower PMP3000??

UNREAD_POSTde Danny Deejay » Dum Feb 27, 2011 12:57 am

auzisem k e bun k are si amplificator in el! si ma gandeam ca ies mai bine la bani dect sa dau bani si pe mixer si pe amplificator. ce amplificator mi-ai recomanda la pret mai de criza si cu ce boxe? mixerul asta vazusem k pot da reverb la microfon etc. ma intereseaza foarte mult reverbul! din amplificator nush daca pot da, Numark Mixtrack PRO crezi ca este bun pt un majorat, botez ceva? am vazut pe alti cu controllere si mai slabe! nu inteleg cum folosesc unii winampul la o nunta k e aiurea cu pauza intre melodii! exista vreo optiune ceva sa se lege melodiile intre ele sau cum? Multumesc! sunt incepator de aceea pun intrebarile astea (poate stupide). Multumesc de intelegere!
Danny Deejay
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Feb 23, 2011 10:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ce boxe imi recomandati la Behringer Europower PMP3000??

UNREAD_POSTde SnakeBiteTWO » Dum Feb 27, 2011 2:08 am

Sfatul meu, citeste forumul...
Vei afla asa, ca winampul nu face pauza intre melodii...
Inca un sfat, asta este un forum, nu mess sau SMS, asa ca te rog sa scrii corect.
Provoc distractie si conserv amintiri.
----------------------------------------
Follow da bass line.
Imagine
Avatar utilizator
SnakeBiteTWO
DJ Fondator
 
Mesaje: 1257
Membru din: Sâm Iun 20, 2009 12:48 pm
Localitate: BUCURESTI


Înapoi la Sonorizare si dj

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori