Nunti...

Nunti...

UNREAD_POSTde scarface » Mie Iul 22, 2009 11:42 am

Prima nunta in 27 Iunie, 250 de persoane, in orasul Beclean, restaurantul Ozana. Bestiala nunta, mi-a placut foarte mult.
Boxe Phonic, nu mai stiu exact care.... P550 cred, dar stiu ca driverul e Bmd450. Amplificator Phonic Max2500, si mixerul tot un Phonic.
Aici m-am dus pe sculele lui altcineva.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine




-----------------------------------------------------------------------

Si mai am o nunta din 18 Iulie, la un prieten de-al meu, unde am fost si nas-ul mare :lol: . O parte din echipamentul meu a fost folosit aici. 2 planare, 2 sateliti cu E15, Max 2500 si CS2500. A fost super ok nunta, lumea s-a distrat, muzica a sunat si eu am intrat in gaura :lol: :lol: :lol:
Va dati seama ca am peste 1000 de poze si nu am idee care sa le pun :lol:

Eu cu mirele
Imagine

Eu cu prietena mea
Imagine

Nasul mare la pupitru
Imagine

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine


Cam atat deocamdata. Au mai fost si alte evenimente, dar nu am poze. Sambata am un botez, si duminica o nunta. Sa speram ca iese bine :roll:
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

UNREAD_POSTde demential » Mie Iul 22, 2009 12:21 pm

interesante poze :) bravo, se pare ca lumea s-a distrat :)
te felicit pentru banner. nu multa lume da atentie acestui tip de promovare.
iti recomand sa faci si cateva filmulete cu telefonul macar sa postezi pe www.youtube.com
nu a fost dificil sa fi si nas si dj?
ma gandesc ca stresul a fost dublu :D
bafta pentru sambata si duminica. eu am vineri onomastica si sambata nunta :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde scarface » Mie Iul 22, 2009 12:44 pm

A fost oribil de greu, mai ales ca l-am lasat dj pe un prieten si a umplut sala de manele :lol: . Cand faceam trenuletul, treceam prin fata lui si ma intreba ce piesa sa bage :lol: :lol: :lol: . Toata saptamana am avut probleme, si nervi, stres... tot ce se poate, iar la nunta am crezut ca o sa cedez. Nu mai puteam pur si simplu. Stateam cu sacoul pe mine, la soare, 34 de grade, ma treceau toate apele. Nu pot sa va descriu ce senzatii am avut. Cu fotograful acela lucrez eu de obicei, si l-am rugat sa ii duca la o sedinta foto dupa ce am terminat cu starea civila si biserica, pt a putea ajunge la sala sa dau drumul la muzica. A fost bine pana la urma, pe la vreo 11 am tras 2 berici, apoi inca 2 si am fost malamut :lol: .

Succes si tie in weekendul ce urmeaza,.....
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

UNREAD_POSTde lush » Mie Iul 22, 2009 12:53 pm

Misto se distreaza lumea!!La nunti mari iese mai bine treaba.La mai multeeeee!!!!!!
Avatar utilizator
lush
DJ Fondator
 
Mesaje: 604
Membru din: Lun Apr 06, 2009 3:44 pm
Localitate: Iasi

UNREAD_POSTde demential » Mie Iul 22, 2009 1:26 pm

corect ! cu cat sunt mai multi cu atat ai sanse sa iasa mai multi la dans pe diferite genuri !!!
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde scarface » Mie Iul 22, 2009 2:30 pm

La a doua nunta au fost doar 150 de persoane si s-a dansat. Noroc si voua la cat mai multe evenimente acum cat e deschis sezonul.
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

UNREAD_POSTde demential » Mie Iul 22, 2009 2:50 pm

mai bine am avea evenimente cand NU e sezon :D ca atunci e foame :))
cat e sezon sunt evenimente slava domnului :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

UNREAD_POSTde lush » Mie Iul 22, 2009 3:29 pm

Am avut sambata 18 iulie la Barlad nunta si 19 la Vaslui.Am sa pun ceva poze si niste filmulete.A fost super misto.Am fost stresat un pic dar a mers bine treaba.Ambele nunti de 42 si 45 de perechi.La Vaslui am mers cu doi solisti, a mers si fratele mai mic care sambata a avut si el la Barlad.Am avut trupa de 3 frati Pamfil.Au dat la Barlad 2 mil in plus si la Vaslui 3 fata de ce ne intelesesem si cate 1 mil jumate spaga in timpul cantarii.Spectacol frate.Sambata pe 18 am fost 4 trupe de la Iasi la Barlad.
Ultima oară modificat de lush pe Mie Iul 22, 2009 5:23 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
lush
DJ Fondator
 
Mesaje: 604
Membru din: Lun Apr 06, 2009 3:44 pm
Localitate: Iasi

UNREAD_POSTde scarface » Mie Iul 22, 2009 4:17 pm

La prima nunta am primit bani in plus, dar la a doua a trebuit sa mai dau eu :lol:
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita


Înapoi la Scarface

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron