Botez Stefan Darius - Casa Chianti - 12 oct.2013

Moderator: iulianrugina

Botez Stefan Darius - Casa Chianti - 12 oct.2013

UNREAD_POSTde iulianrugina » Dum Oct 13, 2013 1:12 pm

Un botez de 35-40 pers., a inceput la 21.00 si s-a terminat la 04.30. O petrecere destul de grea, avand in vedere ca nu prea aveau chef de dans....ieseau la dans, dansau 2 - 3 melodii maxim si se asezau inapoi pe scaune.... Parintii sarbatoritului au fost foarte multmiti de prestatia mea, dar nu a fost o petrecere de care sa ne placa noua, cand se danseaza pe orice si toata noaptea. Am avut un setup simplu de lumini, noii PAR-I si doar o clona Jelly Dome. Vreau sa spun ca sunt foarte multumit de investitia in par-I. Trebuie orientati in jos, pe ring, altfel te orbesc. Sunt foarte puternici. Astept un stativ sa-mi vina din Germania ca sa-mi fac un setup simplu si frumos pe partea de lumini ( 4 PAR-I, 2 lasere si cele 2 clone Jelly Dome ). Fata nasilor era intr-o trupa de ursitoare, a venit si-au facut treaba si pe urma au mai facut si vreo 3 program cu dansuri ( oriental, tiganeasca si populara ). Sa nu mai spun ca fratele tatalui copilului era plecat in Italia si la ora 19.00 I-a sunat si le-a urat petrecere frumoasa si distractie placuta, ca nu a putut sa ajunga... si la 20.300 a intrat pe usa.... Inca o chestie atipica: am pus ``baietii lui tata`` ( avand 2 baieti ) si au dansat sarba numai femeile !!! pe urma am pus iar la cerere o sarba ( mitraliera ) si au dansat numai barbatii. Am avut destule peripetii in noaptea asta...
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
View My Video prezentare
View My Video baietii lui tata
View My Video sidi Mansour
View My Video brasoveanca
View My Video de trei zile stau si beau
View My Video gigolo
View My Video hora
View My Video hora
View My Video mitraliera
View My Video musamaua
View My Video polka pe furate
View My Video sarba
View My Video sarba
View My Video coace doamne prunele
http://www.djnuntaneamt.ro/
Avatar utilizator
iulianrugina
DJ Fondator
 
Mesaje: 2245
Membru din: Mie Apr 08, 2009 7:26 pm
Localitate: Roman, Neamt

Re: Botez Stefan Darius - Casa Chianti - 12 oct.2013

UNREAD_POSTde Sorinus » Dum Oct 13, 2013 6:09 pm

Tare polka pe furate,nu am mai vazut pana acum :).
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Botez Stefan Darius - Casa Chianti - 12 oct.2013

UNREAD_POSTde dj men » Lun Oct 14, 2013 8:50 pm

Si mitraliera a scos baietii in prim plan!
Felicitari!
dj men
Membru activ
 
Mesaje: 170
Membru din: Lun Oct 15, 2012 2:57 pm
Localitate: Galati


Înapoi la Evenimente 2013

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron