Nunta/hotel Aurelius - Poiana Brasov/07.07.2012

Nunta/hotel Aurelius - Poiana Brasov/07.07.2012

UNREAD_POSTde DJ Sun » Sâm Dec 29, 2012 8:41 pm

Un eveniment atipic pot spune dar foarte reusit.
De ce atipic.... pentru ca marsul de intrare a fost compus din misiune imposibila si pink panter, tortul a intrat pe parazitii - arde, melodii precum ivan mládek - jožin z bažin pe care am combinat-o cu margareta paslaru - harap alb etc
Am mers in mare parte pe o baza de muzica indelung lucrata cu mirii, totul a fost facut special pt acest eveniment, si cafe-ul de la inceput si mixurile din timpul meselor tot.
Populara s-a vrut doar traditionala si cat mai originala.
Mirii si o parte buna din invitati erau iubitori ai muzicii rock, insa pana spre sfarsit nu s-a facut abuz de rock fiind puse doar melodii mai lite gen zdob si zdup sau bon jovi, dupa tort s-a dezlantuit adevarata petrecere :)
In concluzie am muncit foarte foarte mult dar petrecerea a iesit asa cum isi doreau mirii

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Nunta/hotel Aurelius - Poiana Brasov/07.07.2012

UNREAD_POSTde djgrecu » Dum Dec 30, 2012 3:50 am

Sunt tare curios ce au facut pe ivan mládek - jožin z bažin ? Au avut ceva moment artistic? :lol:
djgrecu
DJ Fondator
 
Mesaje: 1095
Membru din: Dum Mai 30, 2010 10:27 am

Re: Nunta/hotel Aurelius - Poiana Brasov/07.07.2012

UNREAD_POSTde DJ Sun » Dum Dec 30, 2012 10:00 am

Asta a fost una din melodiile grupului lor, eu cand am auzit-o am ramas interzis, dupa care mi-au povestit ca mireasa si-a luxat picioru "dansand" pe aceasta melodie.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la Evenimente 2012

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron