Botez - Rest.Sara - 32 pers - 16 iunie 2012

Moderator: iulianrugina

Botez - Rest.Sara - 32 pers - 16 iunie 2012

UNREAD_POSTde iulianrugina » Dum Iun 17, 2012 12:28 pm

Un botez micut, destul de greut pentru ca s-au dat greu la dans, a mai fost si meci si barbatii au iesit pe terasa restaurantului si s-au uitat la fotbal.... Dar pana la urma am reusit sa-i adun si sa-i scot la dans. Si daca initial am crezut ca o sa termin maxim pana la 03.00...s-a terminat la 05.00..... Ca de obicei, nu voiau sa iasa la dans si dimineata nu puteam sa-i trimit acasa....Initial am spus ca nici nu mai postez evenimentul asta, dar m-am gandit ca e bine sa pun si de la evenimente mai mici.....
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
View My Video brasoveanca
View My Video gigolo
View My Video hora
View My Video hora
View My Video hora
View My Video pinguinul
View My Video polca pe furate
View My Video sarba
View My Video hora
View My Video sarba satului
http://www.djnuntaneamt.ro/
Avatar utilizator
iulianrugina
DJ Fondator
 
Mesaje: 2245
Membru din: Mie Apr 08, 2009 7:26 pm
Localitate: Roman, Neamt

Re: Botez - Rest.Sara - 32 pers - 16 iunie 2012

UNREAD_POSTde djcristian » Mar Iun 19, 2012 11:15 am

Eu unul am avut parte pana acum de mai multe petreceri de pana in 40-50 de persoane. Urmeaza sa am prin august o nunta cu 35 de invitati . De ce sa nu postezi si de la evenimentele mici ? De multe ori iese chef mai abitir la astea mici cu totii treji, decat la cele cu 100 de invitati care parca zici ca-s ciumati in grup si stramba din nari la fiecare schimbare de gen muzical :) . Bine, asta pana intra in actiune domnul Alcool :lol:

Felicitari pentru eveniment si la cat mai multe postari in continuare !
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez - Rest.Sara - 32 pers - 16 iunie 2012

UNREAD_POSTde viji » Mar Iun 19, 2012 2:17 pm

Corect! Am avut anul trecut o aniversare cu 14 persoane si au dansat oamenii mai ceva ca la unele botezuri de 50 de persoane.
Avatar utilizator
viji
Membru activ
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Iul 16, 2010 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Botez - Rest.Sara - 32 pers - 16 iunie 2012

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Iun 19, 2012 3:11 pm

Bravo iulian, felicitari pentru eveniment.
Off topic - eu sunt de alta parere, evenimentele cu cat sunt mai mici cu atat sunt mai grele, oameni mai putini incep sa danseze mai greu, mai putin, pui o melodie buna incep energic, se plictisesc repede de ea si esti nevoit sa o schimbi, de ex eu am 2 variante de brasoveanca una de vreo 3 min si una de 7, daca e eveniment mare o pun pe aia lunga, pana se prind toti la joc trec 2 minute :), daca am evenimente mici cea scurta e arhisuficienta.
Bineinteles exista si exceptii
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la Evenimente 2012

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron