nunta , 1 sept

Moderator: remy

nunta , 1 sept

UNREAD_POSTde remy » Dum Sep 01, 2013 8:02 pm

Postez aceasta nuna deoarece pentru prima data, am folosit consola si vdj pe toata durata evenimentului, a fost ok, doar ca din obisnuinta,imi fugeau mainile spre mixer nu spre consola !Cel mai mai important a fost faptul ca o consola pe stander schimba total imaginea in fata fata invitatilor !Nu am video, a fost o nunta cum va doresc si voua, am avut si o solista, pacat ca vocea ei e varza, o sa evit pe viitor sa o recomand, pacat, dar asta e.... am avut reactii negative din partea socrului mare, cica sa o las sa cante bine, sa nu o incurc....

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: nunta , 1 sept

UNREAD_POSTde Sorinus » Lun Sep 02, 2013 9:43 am

Cum se comporta consola,multumit?
Ai folosit placa audio a consolei?
De ce a fost varza solista,nu are voce,falseaza?
Si nu in ultimul rand felicitari pt eveniment.
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: nunta , 1 sept

UNREAD_POSTde voxparty » Lun Sep 02, 2013 10:21 am

mie mi se pare putin incomoda pozitia in care a fost pusa consola... in rest, felicitari pt eveniment :)
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: nunta , 1 sept

UNREAD_POSTde remy » Mar Sep 03, 2013 10:43 am

@SORINUS: da, consola e ok, mai am multe de invatat , nu ma dau batut, vreau sa renunt la winamp si sper sa cumpar o licenta, ideea e ca a mai facut cateva figuri vdj, dar s-a remediat rapid, placa de sunet nu am folosit-o inca, deocamdata invat vdj si folosirea consolei, despre solista.... falseaza, uita versurile... asta e

@VOXPARTY: da, e foarte incomoda pozitia, asa am pozitionat pe moment, trebuie sa modific un pic standerul ca sa pot pozitiona consola cum trebuie !
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman


Înapoi la Evenimente 2012

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron