Botez 2 iunie, Rest. SARA Roman

Moderator: remy

Botez 2 iunie, Rest. SARA Roman

UNREAD_POSTde remy » Dum Mai 27, 2012 5:34 am

Initial am vrut sa postez un botez de pe 26 mai de la Tg Neamt, dar am fost anuntat ca nu ar dori invitatii sa apara pe site.

Asadar, am avut pe 2 iunie un botez mic, initial de 25 de persoane, dar au venit mai putini, la aperitiv erau in jur de 14 pers. inclusiv eu.....
Pe parcurs au mai aparut cateva persoane, in total au fost 21....
De mentionat este faptul ca parintii copilului si nasii sant stabiliti in Italia, au avut botezul si darul acolo, in Romania au dorit sa faca o masa cu prietenii si parintii... fara dar, doar petrecere.... din pacate criza a lovit urat la noi, nici la mancare si bautura gratis nu se mai participa!!!!

Am testat cu acesta ocazie un FBQ 100, achzitia lui Iulian la recomandarea mea, si se pare ca acest fbq este un mare fas, am folosit doar functia de delay, asta ne trebuia noua.. dar nu e ceea ce am asteptat.... CA SA NU MAI SPUN CA SE INCALZESTE GROAZNIC.
Mentionez ca a venit si prietenul Iulian, care a prestat si el cateva zeci de minute!

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

View My Video
View My Video
View My Video
View My Video
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: botez

UNREAD_POSTde johnnydj » Dum Mai 27, 2012 11:37 pm

care ce cum?
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: botez

UNREAD_POSTde voxparty » Dum Mai 27, 2012 11:43 pm

:?: :?: :?: :?:
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm


Înapoi la Evenimente 2012

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron