best_crystyan

Pentru siguranta voastra, va sugeram sa verificati lista de aici pana sa efectuati tranzactii!

Trebuie eliminat de pe forum daca nu reuseste sa dea banii inapoi dupa o luna ?

Da, clar.
21
78%
Nu, trebuie inteles si iertat ! Nu are legatura viata reala cu forum-ul
6
22%
 
Voturi totale : 27

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Sorinus » Vin Dec 09, 2011 11:03 am

demential scrie:nici azi nu am banii in cont. din nou, no comment.


Ziua e luunga,e abia dimineata,ai radbare! ;)
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Vin Dec 09, 2011 11:22 am

cand a fost intalnirea ? 18 noiembrie ? ce zi e azi ? 9 decembrie ? ... hai ma, ca nu e chiar asa mult.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Vin Dec 09, 2011 9:06 pm

Si mai au pretentii sa vina la intalniri ....
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Vin Dec 09, 2011 9:37 pm

mai grav stiti ce este ? ca eu (desi poate nu credeti) chiar am niste probleme financiare si chiar am nevoie de acei bani, chiar daca sunt putini.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Vin Dec 09, 2011 9:49 pm

Ce sa le faci Dane niste nesimtiti... da cand le-o zici se supara.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Lun Dec 12, 2011 3:25 pm

nici azi nu sunt banii.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djMitu » Mar Dec 13, 2011 11:52 am

sfat pentru "best" cristian:
baiatule! sa stii ca ceea ce tu ai facut nu este nici o "smecherie" sau nu stiu cum vrei sa-i spui tu, una la mana pt ca omul caruia i-ai facut asta este cel (sau printre cei) care a reusin sa stranga mana asta de oameni pasionati de una alta, si vii tu care esti mult sub jumatatea mediei de varsta a acestei comunitati si manjesti cu cacao acest lucru frumos pe care incercam sa-l facem noi aici, nu mai arunca si nu mai arata cu degetu ca si ala sau altul a mai facut nu stiu ce (tot lucuri,fapte sau cuvinte aiurea), esti cel mai mic de aici si faptul ca ai primit si ai gasit aici "un sprijin" nu inseamna "sa iei mana care ti-a fost intinsa de niste oameni si sa te stergi cu ea la cur" (ai multe de invatat de aici, tine minte, dar mai intai tre sa inveti cum sa traim si sa fim oameni), fii mai ales atent ca catva dintre noi printre care ma numar si eu, puneam muzica cand tu te uitai pe teava tunului si cand te incaltai cu fesu. baga-ti mintile in cap in ultimul ceas, spala rusinea, platestei omului suma ca nu este mult (banii astia cred ca i-ai fumat de 5 ori pana acum), sa-ti fie rusine, nu mai zic ca a inceput sa-mi fie si scarba de cate ori vreau sa citesc cate ceva aici trebuie sa ma impiedic de rusinea ta (ma sterg pe picior chiar daca miroase urat uit si citesc ceea ma intereseaza)
INCA O DATA SA-TI FIE RUSINE (daca reusesti sa realizezi)
asta mai ales ca se apropie si craciunul sper sa nu astepti pana atunci sa-ti aduca mosul "mintea cea de pe urma"
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mar Dec 13, 2011 12:01 pm

nici azi nu sunt banii in cont :) nici nu stiu cum sa reactionez ... sa zambesc intelegator, sa injur, sa ma enervez, sa urlu ...
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Dec 13, 2011 1:19 pm

Sa-i luam si la urmatoarea intalnire...
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Dec 13, 2011 1:28 pm

dupa cum sa vazut, am preferat sa nu ma bag in discutia asta, in speranta ca best, va face pana la urma ceea ce trebuie facut (cu scuze, cu o explicatie plauzibila, cu o bere la Dan, sunt convins ca totul se rezolva, si subiectul era trecut la diverse). din pacate vad ca nu este posibil asa ceva - probabil am eu pretentii prea mari de la oameni - best nici macar nu a intrat sa spuna clar ce probleme are, de ce nu a trimis acei bani, cand poate sa trimita acei bani, sau si cand a intrat in loc sa adopte atitudinea de smerit (ca se stia doar cu musca pe caciula) intra si in polemici cu colegii.

@Dane, sincer nu cred ca banii o sa ii mai primesti, si nu are rost sa pastram printre noi astfel de membri. Din acest motiv, cu parare de rau propun (zic asta ptr.ca sincer aveam pretentii mai mari de la pustiulica) sa ii stergem contul si sa ii banam IP-ul.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mar Dec 13, 2011 2:01 pm

nu sunt de acord. cel putin nu pentru moment. prefer sa ii las o luna de gratie, adica daca pana pe 19 nu trimite banii sa accept pierderea si abia atunci sa il eliminam.
pana atunci intelegem un copil la liceu ... are de cumparat manuale, caiete, timp are foarte putin ca lucreaza la radio, etc ...
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde CreB0 » Mar Dec 13, 2011 2:12 pm

Da da....
Si marmota invelea ciocolata :). Si nici acces la net nu are dar el aproape zilnic pune poze si comenteaza pe facebook.
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djMitu » Mar Dec 13, 2011 2:38 pm

deraiatu scrie:Sa-i luam si la urmatoarea intalnire...


da sa-i luam si sa mai aduca asa "prieteni" daca are, noi suntem maica tereza
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djpedros » Mar Dec 13, 2011 3:04 pm

eu nu sunt de acord cu suspendarea de pe forum. ce regula a incalcat?
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Dec 13, 2011 4:16 pm

djpedros scrie:eu nu sunt de acord cu suspendarea de pe forum. ce regula a incalcat?


regula bunului simt? oare daca era teapa ta financiara (indiferent ca nu este o suma mare), mai gandeai la fel?
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djpedros » Mar Dec 13, 2011 4:27 pm

exact! din cate am inteles banii i-a imprumutat la intalnire, n-a facut ceva interzis pe forum ca sa i se suspende contul, e o problema intre el si demential (ca persoane, nu ca utilizatori ai forumului). si apropo, unde e regulamentul?

@The_Mack, da, gandeam la fel. cer suspendarea contului in cazul in care as vrea sa ma razbun. e ca si cand tu pui muzica intr-un restaurant al carui patron imi e prieten si pentru ca nu mai vrei sa-mi dai banii pe care ti i-am imprumutat ii cer patronului sa te dea afara
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Dec 13, 2011 5:59 pm

problema intre el si demential, a aparaut ca un rezultat al relatiei si interactiunii dezvoltate intai intre cei doi aici pe forum, si da, din acest motiv eu vad o legatura de cauzalitate intre ce se intampla. ca si administrator, este datoria mea sa elimin de pe acest forum elemnetele care aduc un prejudiciu imaginii / colectivitatii noastre. daca imi spui ca este o masura prea dura, tin sa mentionez pe aceasta cale (daca nu stiai) ca aceasta nu este prima abatare a colegului best, el a mai avut astfel de tepe de impartit (adevarat reciproc) cu colegul tony.

p.s: imi mentin parerea ca nu gandeai la fel, daca tu erai cel tepuit cu acei bani! ma repet nu suma este problema, ci gestul in sine - nu ma intereseaza ca este vb doar despre 50 de ron. daca demential il imprumuta cu 400 de ron, mai priveai la fel de lejer problema?

p.s2: referitor la aluzia ta legata de o idee de "razbunare", poate ar trebui sa te mai gandesti putin.......
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djpedros » Mar Dec 13, 2011 6:37 pm

eu inca astept sa vad regulamentul in care sa scrie ca daca un utilizator ii imprumuta altuia o suma de bani si uita s-o restituie trebuie sa-i fie suspendat contul. e vorba de viata reala, nu de ceva ce a facut aici, pe forum, in mediu online

n-am facut nici o aluzie, n-o mai lua in nume personal, era doar un exemplu
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djMitu » Mar Dec 13, 2011 6:39 pm

pentru asta presupun ca nu trebuiesc reguli scrise "sa fim oameni" cine nu vrea este liber la pascut
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djMitu » Mar Dec 13, 2011 6:43 pm

oricum este urat ce a facut.
sa-l mai lasam cum a zis dan sau pana cand zice ele sa-l lasam sa vedem ce scuze aduce si daca plateste (pana atunci mai bine nu mai ziceti nimic sa vb doar dan demential si "inculpatul"), caci ma repet vad rosu in fata cand deschid forumul si cea mai de top problema a noastra este asta.
Avatar utilizator
djMitu
DJ Fondator
 
Mesaje: 442
Membru din: Lun Mar 28, 2011 1:45 pm
Localitate: urziceni - ialomita

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Coltul Rusinii - Tepe si Tepari!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron