best_crystyan

Pentru siguranta voastra, va sugeram sa verificati lista de aici pana sa efectuati tranzactii!

Trebuie eliminat de pe forum daca nu reuseste sa dea banii inapoi dupa o luna ?

Da, clar.
21
78%
Nu, trebuie inteles si iertat ! Nu are legatura viata reala cu forum-ul
6
22%
 
Voturi totale : 27

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde tony » Sâm Dec 03, 2011 11:19 pm

@demential

Am rugamintea sa postezi ce intelegere am stabilit noi , ca sa nu imi mai scoata ochii ceilalti ...

... cei care imi faceti morala ! , inainte de a sari cu acuzatii , intai se verifica situatia si apoi la atac!

I-am propus lui demential ca ii achit eu personal damblaua lu hormonel si cu asta basta ! , nu va dati cocosi fara rost!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde MajNooN » Sâm Dec 03, 2011 11:25 pm

tu nu intelegi ca nu era vorba de bani?
Gestul conteaza. El s-a dat la fund. A stat si a citit si nici macar o explicatie buna n-a dat. Nu mai zic de scuze....
Imagine
Let the music play loud, fuck the neighbours...
Avatar utilizator
MajNooN
Super Membru
 
Mesaje: 1455
Membru din: Vin Oct 09, 2009 9:58 am
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Sorinus » Sâm Dec 03, 2011 11:46 pm

The_Mack scrie:@tony

sincer eu nu inteleg tu de ce te bagi in discutia asta. adica nu esti un model de corectitudine si fair play sa dai lectii pentru alti colegi de forum!



Aceeasi chestie i-am zis-o si eu lui tony pe privat(am zis sa nu fac caz)...si mi-a raspuns sec ca un baiat cu bun simt ce e ca deja devin obsedat,sa nu ma mai bag in seama.Tony tin sa te anunt ca atata timp cat sunt un membru fondator pe acest forum ma voi baga in sema ori de cate ori am ocazia si consider ca e necesar iar pentru a-ti readuce aminte cat de serios ai fost si tu ia arunca o privire aici:
viewtopic.php?f=151&t=1770
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde best_crystyan » Dum Dec 04, 2011 6:43 am

Majoon atunci daca zici ca sunt dovezi clare de cate ori am intrat pe forum , ASTEPT MODERATORII SA SPUNA DE CATE ORI AM INTRAT IN ULTIMELE DOUA SAPTAMANI SI DUPA TE APUCI SA COMENTEZI !
Sorin ..nu ma mai face nesimtit ca asa ti se scoala tie ! pana la proba contrarie ca sa vezi ca sunt nesimtit si nu dau niciun ban si ma cac pe mine pentru o suma de bani ( care nu are niciun farmec ) numai zice nimic la adresa mea ! ok?
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde tony » Dum Dec 04, 2011 11:14 am

best_crystyan scrie:Iar tu tony incerci sa te scoti din cacatu mare in care esti tu comentand si atacandu'ma pe mine chiar daca tu demonstrezi in continuare cat de penibil esti ( mai ales ca imi zici frankfurt si eu nu iti dau porecle tie gen " Gay " , "alifie ' ,"balbaitu".......)



...pentru afirmatia numelui tau , porecla ta e data de altii ! , nu iti inteleg tupeul ! ... tu ar trebui sa-ti bagi capu-n pamant la momentul de fata , vrei sa recitesti topicul nostru , ca ti-am trimis de 2 ori inapoi boxele si nu le-ai ridicat , curierul nu e moka !

N-am ce sa regret , ce a fost a fost ! , cu deraiatu imi asum raspunderea !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde djpedros » Dum Dec 04, 2011 11:35 am

putem sa facem noi 1 milion de intalniri, cand ajungem acasa tot la certuri ajungem si la rufe spalate in public :)
Avatar utilizator
djpedros
Super Membru
 
Mesaje: 1252
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 6:27 pm
Localitate: Galati

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Dum Dec 04, 2011 11:52 am

nu neaparat. este prima intalnire unde se intampla ceva de genul asta.
si nu cred ca se spala rufele in public, cred ca este corect fata de membrii forumului sa vada cine este neserios. mai ales ca pe forum avem si sectiune de bursa.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Dum Dec 04, 2011 1:13 pm

Best cristian te-am criticat si te-am facut nesimtit nu neaparat pentru ca nu ai postat pe forum (scuza cu netul nu merge pentru ca am urmarit expre activitatea ta pe facebook) te-am facut nesimtit pentru ca ai promis ceva si timp de 2 saptamani nu ai dat absolut nici un semn de viata, omule te i nteleg nu ai bani, nu ai timp dar da frate un telefon si zii omului ba uite sincer nu am bani te rog mai asteapta-ma si sunt 100% ca nu era nici o problema si nu se ajungea aici. Tony am mai spus-o si o repet nesimtirea ta intrece orice limita, atat timp cat tu ai facut bani cu aparatu meu printr-o teapa, si diverse promisiuni oficiale postate aici pe forum, sa te citez ar trebui sa bagi capul in pamant, ca i-ai dat tu banii lu demential nu te scoate cum bine vezi aici nu banii sunt importanti ci cuvantul.Rusine la amandoi.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Sorinus » Dum Dec 04, 2011 2:28 pm

Adevarul este ca nu are rost sa mai continuam acest topic,se vede ca asta le este caracterul eu zic sa il inchidem si sa o lasam balta fiindca nu vom ajunge la nici un rezultat cu astfel de oameni!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde tony » Dum Dec 04, 2011 2:36 pm

La urmatoarea intalnire vin sa discutam fata in fata !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Dum Dec 04, 2011 5:11 pm

Off topic
Banuiesc ca vb cu mine, eu nu am ce sa discut cu tine fata in fata, am vorbit la mare, am vorbit la telefon, am demonstrat ca sunt om de cuvant pe cand tu ai sfeclit-o si acum incerci sa te scoti, daca eu am zis un lucru il duc pana la final indiferent de mijloace, pentru mine esti un nimeni si nu am absolut nimic ce sa vb cu tine.
PS. La intalnirea la care o sa vii tu cu siguranta nu voi fi si eu, prefer sa beau un sprit si sa ma simt bine cu un om strain dupa strada decat cu o mizerie de om fara cuvant.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde best_crystyan » Dum Dec 04, 2011 5:16 pm

Deraiatu te inteleg perfect dar nu cred ca mai are rost sa ne aduce aminte de asta....Pentru ca cazul deja e pierdut !
Tony asa cum mi le'ai trimis tu de 2 ori (cum zici tu ) ...Considera'le cadou de la mine .....
Cazul meu il discut maine dupa ce primeste demential banii !
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DjAdriano » Mie Dec 07, 2011 6:48 pm

Dupa cum prea bine stiti eu nu prea postez pe forum, dar il citesc in fiecare zi si incerc sa invat cate ceva de la fiecare... Imi cer scuze ca ma bag ca musca in lapte in seama in problema asta. de la bun inceput cand am vazut problema dintr-e tony si acest Dj , am zis ca o sa fie bataie de cap cu el ''best_crystyan''. Deci ...'' colegule'' ar fi bine sa nu mai duci oamenii cu zaharelul ca nu este frumos. Atata timp cat demential te-a ajutat cu aceea suma de bani , nu ma intereseaza motivul , trebuia sa il anunti prin orice mijloc de comunicare ca nu poti sa il rezolvi. Ceea ce ai facut tu arata ca nu esti un om de cuvant . Si pt simplu fapt ca ai un tupeu de neimaginat pe acest forum, si te iei la cearta cu toti membri fondatori printr-un limbaj pe care poti sa il folosesti numai cu baieti tai de 15 ani ma face sa imi fie greata de tine...
DjAdriano
 
Mesaje: 80
Membru din: Sâm Iun 06, 2009 7:20 pm
Localitate: Roman

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde teo1971 » Mie Dec 07, 2011 8:52 pm

Pana la urma a primit demential banii :?:
Dj nunti Tecuci
Dj nunti, botezuri, aniversari, petreceri private
Disponibil in Tecuci, Barlad si imprejurimi
Tel. 0745507157
http://djtecuci.cabanova.com/
teo1971
Membru activ
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Iul 19, 2011 9:48 pm
Localitate: Ghidigeni, Galati

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Lucian » Mie Dec 07, 2011 8:57 pm

Eu zic sa nu mai aruncati asa cu pietre, fiti mai indulgenti - macar acum in preajma Craciunului ;)
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Joi Dec 08, 2011 9:49 am

joi 08.12 inca nu am banii in cont. no comment.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde CreB0 » Joi Dec 08, 2011 9:57 am

Lucian scrie:Eu zic sa nu mai aruncati asa cu pietre, fiti mai indulgenti - macar acum in preajma Craciunului ;)

Daca nici azi nu are banii in cont, dupa ce a specificat clar ca in data de 05 decemdrie 2011 (LUNI) va avea demential banii in cont, eu propun ca de acuma sa aruncam cu bolovani. Nu se poate asa ceva. Chiar daca ai 15 ani si nu ai o sursa de venit alta decat alocatia (cu toate ca ne ocupam si de sonorizari) ceri macar la parinti un 50 lei sa iti dea.
Ceea ce a facut acest individ este o nesimtire fara margini. Un comportament specific unui pusti de 15 ani care crede ca toata lumea ii este la picioare si ca i se poate permite orice.
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Lucian » Joi Dec 08, 2011 11:12 am

Eu am lucrat o perioada detasat in zona Petrosani si am vazut niste situatii familiale care m-au uimit. Nu stiu de ce, dar cred ca pustiul nu a avut acceptul parintilor sa vina la intalnire si a facut rost de unde a putut de niste bani si acum... s-a incurcat.Bine, asta nu-l scuza de neseriozitatea de care a dat dovada - as zice mai repede nesinceritate - dar ca orice om care mai si greseste, in acelasi timp poate sa si repare dezamagirile.
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde viji » Joi Dec 08, 2011 11:13 am

Lucian scrie:Eu zic sa nu mai aruncati asa cu pietre, fiti mai indulgenti - macar acum in preajma Craciunului ;)

+1
Avatar utilizator
viji
Membru activ
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Iul 16, 2010 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Vin Dec 09, 2011 10:27 am

nici azi nu am banii in cont. din nou, no comment.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Coltul Rusinii - Tepe si Tepari!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron