best_crystyan

Pentru siguranta voastra, va sugeram sa verificati lista de aici pana sa efectuati tranzactii!

Trebuie eliminat de pe forum daca nu reuseste sa dea banii inapoi dupa o luna ?

Da, clar.
21
78%
Nu, trebuie inteles si iertat ! Nu are legatura viata reala cu forum-ul
6
22%
 
Voturi totale : 27

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde The_Mack » Mar Dec 13, 2011 6:49 pm

djpedros scrie:eu inca astept sa vad regulamentul in care sa scrie ca daca un utilizator ii imprumuta altuia o suma de bani si uita s-o restituie trebuie sa-i fie suspendat contul. e vorba de viata reala, nu de ceva ce a facut aici, pe forum, in mediu online

n-am facut nici o aluzie, n-o mai lua in nume personal, era doar un exemplu


man, nu o iau in nume personal (adica nu este ca si cum eu am propus ideea asta, si tu ai considerat ca este o razbunare din partea mea, fata de ce, nu stiu ptr.ca mie personal best nu mi-a gresit cu nimic, ba mai mult ma repet, pustiul imi era foarte simpatic pana la momentul X).

colegul Mitu are dreptate - nu credeam ca este nevoie de niste reguli ca sa ma asigur ca avem parte de oameni pe acest forum, si nu de cercopiteci! omul a ales. dupa cum spuneam, a avut timp berechet sa ia legatura cu Demential, sa ii explice situatia, sa ii ceara o amanare, sa il roage sa inteleaga problema, dar nu a facut asa, deci oare cata intelegere, sau ce fel de circumstante poti gasi ptr. un asemenea caracter?
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mar Dec 13, 2011 6:53 pm

peste orice ar spune orice regulament scris, peste orice ti-ar spune educatia de acasa, peste orice ti-ar spune bunul simt, peste orice ar propune the_mack, EU sunt administratorul (ownerul) acestui forum, cu drepturi egale de administrare cu adynrg. al treilea administrator este the_mack.
impreuna (noi 3) sau doar 2 (pentru ca adynrg nu mai intra decat foarte rar) putem lua decizii ce privesc buna desfasurare a forumului.
din moment ce INCA nu am luat aceasta decizie, nu inteleg de ce atatea polemici.
"uita sa o restituie" - aici gresesti. nu "uita", ci pur si simplu nu face un minim efort sa duca banii la o banca sa ii depuna in contul meu.
problema principala este ca un asemenea neserios nu are ce cauta in comunitatea noastra, nici aici nici in viata reala, pentru a evita tepele pe care le-ar putea face in viitor.
dupa ce trimite banii o sa fie "iertat", dar nu uitat. topic-ul asta inchis iar el o sa isi poarte problemele pana cand o sa demonstreze ca totul a fost doar o greseala regretabila.
am pastrata discuta mea cu el pe messenger, si crede-ma ca m-a asigurat de 2-3 ori pana acum ca "azi iti depun banii, maine ma duc la banca", etc :)
deci nu e vorba de uitat.
si chiar daca uita, sigur vedea un topic de 5 pagini unde s-a discutat despre el (si chiar a raspuns si a raspuns obraznic catre niste DJ FONDATORI ai acestui forum).
sper ca m-am facut inteles.
si chiar, apropo, The_mack : unde este regulamentul ? ca nu il gasesc... parca facusem si noi, nu ? si nu ma refer doar la viewtopic.php?f=11&t=1311 ....
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Sorinus » Mar Dec 13, 2011 11:00 pm

djpedros scrie:eu inca astept sa vad regulamentul

Eu inca astept sa-si asume nesimtirea si sa-si ceara scuze insa nu cred ca se va intampla...iar referitor la diferenta intre online si viata reala iti dau dreptate insa pe acest forum imi place sa cred ca ambele s-au contopit,nu suntem doar niste nickname-uri suntem mult mai mult...deci da as vrea ca un nickname sa ma respecte pe mine sau pe oricare alt coleg iar daca nu o face sa fie exclus !
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mar Dec 13, 2011 11:33 pm

iata mai sus o parere a unui membru cu super activitate pe acest forum, care a postat mereu, care a trecut peste multe, care a venit pentru aceasta comunicate mii de km doar ca sa ne vedem, etc...
daca 3 fondatori spun ca respectivul nu are ce sa cate pe forum, atunci asa o sa fie :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde iulianrugina » Mar Dec 13, 2011 11:41 pm

eu am spus demult.....
http://www.djnuntaneamt.ro/
Avatar utilizator
iulianrugina
DJ Fondator
 
Mesaje: 2245
Membru din: Mie Apr 08, 2009 7:26 pm
Localitate: Roman, Neamt

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mie Dec 14, 2011 10:10 am

nici azi nu sunt banii :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Joi Dec 15, 2011 6:25 pm

nici azi nu sunt banii.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde Ciprian » Joi Dec 15, 2011 9:14 pm

N-ai obosit?Pana acum m-am abtinut si nu am spus nimic legat de acest subiect.Consider ca a fi membru http://www.djfotovideo.ro este un privilegiu si nu un drept pe care il are toata lumea.Cand spun membru nu ma refer la cei care isi fac cont si pun 2 anunturi la bursa.Ma refer la membrii activi care ajuta aceasta comunitate si la cei care ne-am vazut,am mancat la aceiasi masa si am baut ceva impreuna.Parerea mea despre best,este cea pe care mi-am format-o la costinesti si nimeni nu mi-o va schimba vreodata.Atunci m-am abtinut cu greu,la fel ca si magiun si nu am inteles deloc calmul tau, Dane.Am incercat sa vad si partile lui bune.Entuziasmul ala al lui,dorinta de a se duce oriunde sa sonorizeze,cateva incercari de a face ceva pt djfotovideo.ro(ideea cu radio,bannere etc)E urat ce a facut! nu atat ca nu a inapoiat banii ci pt faptul ca nu ti-a dat macar un telefon,sms,mail etc sa gaseasca intelegere si pasuire de la tine.In naivitatea mea,inca sper ca odata si-o data ne vom mobiliza si noi,djfotovideo.ro si vom fi mai mult decat o adunatura de punatori de muzica care schimba idei,experiente si isi prezinta evenimentele.Si atunci toti cei care spun ca viata reala nu are legatura cu forumul,vor realiza ca pe acest gen de oameni nu te poti baza.Hai sa va spun ceva,fara a vrea sa deranjez pe nimeni.Forumul asta,site-ul asta, face parte din viata mea reala.Pt ca daca nu era http://www.djfotovideo.ro eu nu ajungeam sa pun muzica!Si mie personal,in viata de zi cu zi,imi place sa am pe langa mine oameni de cuvant,oameni pe care sa te poti baza atunci cand ai nevoie!
I love you :8
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde MajNooN » Joi Dec 15, 2011 9:46 pm

sustin pe deplin parerea lui pufosu' si a lui sorinus
Imagine
Let the music play loud, fuck the neighbours...
Avatar utilizator
MajNooN
Super Membru
 
Mesaje: 1455
Membru din: Vin Oct 09, 2009 9:58 am
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Vin Dec 16, 2011 10:40 am

nici azi nu sunt banii. rabdare am, nu e problema.
el nu s-a dat complet la fund, el a zis de 2-3 ori in acest interval ba ca imi trimite atunci, ba ca imi trimite ziua urmatoare, etc :)
si uite asa se face luna :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde CreB0 » Vin Dec 16, 2011 11:17 am

Asta cred ca e "perioada de gratie" pentru imprumut. Ca la banca dom-le: "Aveti periada de gratie 30 zile".
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde DJ Sun » Dum Dec 18, 2011 9:31 pm

18 noiembrie - 18 decembrie
care e situatia banilor?
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Lun Dec 19, 2011 12:53 pm

19 decembrie - tot nu au intrat banii.
9 voturi spun sa il eliminam de pe forum, 5 spun sa nu il eliminam.
tinand cont ca eu sunt cel implicat in problema, sunt de parere sa nu il eliminam inca.
mie sincer imi este mila de el. astept inca o saptamana pana pe 26.12 :) daca nici pana atunci nu ii primesc, sunt sanse sa ma enervez :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde johnnydj » Lun Dec 19, 2011 1:03 pm

iti face o surpriza de mos craciun :D
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde CreB0 » Lun Dec 19, 2011 1:23 pm

johnnydj scrie:iti face o surpriza de mos craciun :D

Iti mai cere inca 50 lei imprumut. =))
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde tony » Lun Dec 19, 2011 1:39 pm

La Soricel Camataru S.R.L.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Mie Dec 21, 2011 10:22 am

nici azi nu sunt banii in cont :)
Imagine
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde punatordemuzica » Mie Dec 21, 2011 7:38 pm

Hahaha!Ce m-a amuzat papusa aia cu ace in ea....Vanesa si melisa sunt pe el? :D
Niciodata sa nu spui ,Niciodata!
0744680829
Avatar utilizator
punatordemuzica
Membru activ
 
Mesaje: 543
Membru din: Joi Mai 14, 2009 12:07 pm
Localitate: Bucuresti-Dr.Taberei

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde demential » Joi Dec 22, 2011 10:19 am

nici azi nu sunt banii in cont :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: best_crystyan

UNREAD_POSTde p3psitwist » Joi Dec 22, 2011 12:56 pm

m-am plictisit de topicul asta ...
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Coltul Rusinii - Tepe si Tepari!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori