Neintelegere Tony-Cristi(best_cristian)

Pentru siguranta voastra, va sugeram sa verificati lista de aici pana sa efectuati tranzactii!

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde best_crystyan » Joi Sep 01, 2011 12:49 am

Cand le'ai trimis tu ma ?spune ?! si daca chiar le'ai fi trimis de ce cu posta ? SA ITI BATI JOC DE ELE ?
O SA VIN SA LE IAU SI TE BAT CU ELE ! ( NU te jignesc mai mult ca nu vreau sa am suspendat contu )
Gandeste'te ca altii au muncit ca sa cumpere ceva si tu iti bati joc pe munca altora !
Si o sa fac poze si la telefon sa vezi ca te'am sunat ! Asa ca fi macar viteaz acum pe ultima suta de metrii si numai o arde urat ca nu e frumos !
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde tony » Lun Sep 12, 2011 11:25 am

...Daca se intorc la mine nu le mai vezi nicodata! , vad ca stau de ceva vreme pe acolo!

PS : FARA COMENTARII SI CUVINTE JIGNITOARE !
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde best_crystyan » Lun Sep 12, 2011 12:47 pm

Momentan sunt prea chel pentru ca a inceput scoala si trebuie sa dau 130 la curier ..asa ca pentru moment nu am bani :)...PUR SI SIMPLU !..
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde tony » Lun Sep 12, 2011 12:59 pm

Greutatea coletului: 13 kg
Declared Dispatch Value: 50 RON

Valoare totala expeditie: 33.20 RON + 24%T.V.A

Ramburs 50 ron (distractia cu posta) -11 RON + 24%T.V.A

aka 100 ! , cu cat sta mai mult acolo te taxeaza! , daca imi vorbeai frumos uitam de faza cu posta romana , dar cum situatia a degenerat !
Ultima oară modificat de tony pe Dum Dec 09, 2012 12:57 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde tractor » Lun Sep 12, 2011 2:27 pm

best_crystyan scrie:Momentan sunt prea chel pentru ca a inceput scoala si trebuie sa dau 130 la curier ..asa ca pentru moment nu am bani :)...PUR SI SIMPLU !..



Atunci nu fa asa mare scandal,din ce vad pe forum si tu ai un bun obicei de a nu ridica coletele :roll: ,acuma nu o lua in nume de rau...
tractor
Membru activ
 
Mesaje: 592
Membru din: Vin Sep 11, 2009 11:27 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde Sorinus » Lun Sep 12, 2011 5:38 pm

best_crystyan scrie:Momentan sunt prea chel pentru ca a inceput scoala si trebuie sa dau 130 la curier ..asa ca pentru moment nu am bani :)...PUR SI SIMPLU !..



Da buna asta...no comment!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde johnnydj » Vin Sep 16, 2011 6:37 pm

faza de caterinca maxima :))
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde CreB0 » Vin Sep 16, 2011 11:00 pm

Asta nu mai e caterinca.... Se numeste cu totul altfel...
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde best_crystyan » Dum Sep 18, 2011 6:59 pm

Nu vad ce vederi de ras cand e vorba ca un om nu are bani !
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde tractor » Dum Sep 18, 2011 10:27 pm

best_crystyan scrie:Nu vad ce vederi de ras cand e vorba ca un om nu are bani !


Am vb cu Tony si mi-a spus sa iti transmit ca au ajuns boxele inapoi la el,si ca nu mai are de gand sa le trimita,am zis-o putin mai frumos.

best_crystyan,cand nu poti suporta o cheltuiala financiara NU te legi la cap cu ea,un om care face o afacere cu tn se bazeaza pe acei bani rezultati,si se asteapta sa ii vada in cel mai scurt timp posibil,nu?Oricum am intervenit ca mi-a lasat Tony mesaj,sper sa va rezolvati treburile,pt ca e urat ceea ce se intampla.
tractor
Membru activ
 
Mesaje: 592
Membru din: Vin Sep 11, 2009 11:27 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde best_crystyan » Lun Sep 19, 2011 4:22 am

Deci e urat din partea mea ca am ajutat un om sa isi rezolve o problema si eu mi'am luat'o in cur ? FRUMOS ! DECI DE ACUM IN COLO TREBUIE SA NE APUCAM DE SMECHERIT OAMENI , ca deh ...ASA E FRUMOS !!!!!! :x :roll:
Avatar utilizator
best_crystyan
PersonaNonGrata
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Feb 21, 2011 12:05 am
Localitate: Tg-Jiu , Gorj

Re: Numar telefon Tony

UNREAD_POSTde tony » Joi Sep 22, 2011 11:30 pm

Off off saracutu de tine ! , de ce vrei sa o luam de la inceput!

De prima data a fost vina ta ! , ti-am zis clar ca te-as putea scapa de el daca mi le trimiti pana in data stabilita(recunosc ca la faza asta eu sunt de vina ca m-am imbarligat cu tine) , dar tu ce ai facut , m-ai sunat fix in seara zilei cand deja comandasem si pusem in functiune alt set de boxe , la momentul acela aburindu-ma cu curierul ca nu stiu ce (Am zis initial POSTA ATLASIB , ai zis ca e ok) , cand in vinerea aceea ma suni si imi zici ca l-ai trimis cu cargus ca nu stiu ce sa intamplat cu Posta Atlassib , in seara aia am zis ca ma iei la misto si am zis sanatate si punct.

Apoi ma trezesc cu un telefon de la cargus dupa cateva zile , am zis sa nu fiu marlan si totusi sa te ajut daca pot! , m-ai sunat la inceputul lui August sa ma intrebi cum ramane si eu am spus ca ti le trimit cu Posta Romana pe cheltuiala mea ca sa fie ok .

Intre timp deja pe forum vad plangerile nefondate !

M-ai enervat cu mesajele alea , ti-am trimis cu FAN CURIER cu ramburs 50 ron pt distractia cu posta , nici pe asta n-ai reusit-o , desi ai avut 15 zile (conform FAN CURIER) sa le ridici , nu le-ai ridicat!

Dovada : AWB FAN CURIER 3244101380002

Sa zicem ca distractia pe mine ma costat pana in momentul de fata cam 100 ron ,daca este sa ma duc sa le ridic mai dau inca 100 , salvez pe banii mei curierii!
Ultima oară modificat de tony pe Dum Dec 09, 2012 12:56 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Neintelegere Tony-Cristi(best_cristian)

UNREAD_POSTde Andry » Joi Sep 13, 2012 5:24 pm

Amicul best_crystyan ( Greculescu Cristian // Tg-jiu , GORJ // Str. 9 mai , bl 13 , sc 1 , ap 13 // nr de telefon : 0767464041 - date ce mi le-a trimis pe mail ) nu a ridicat de la Posta Atlassib nici coletele pe care i le-am trimis eu, destule la număr : doi sateliţi 12" + 2 başi MTH, plata ramburs. Acum aştept să se întoarcă coletele, ca să plătesc eu plimbarea acestora până la Tg Jiu şi înapoi.

Ruşinică amigo, degeaba aruncai tu vorbe la telefon cum că "ai mai fost şi-ai mai bătut pe unu şi pe altul că nu ţi-au trimis boxele complete", fugi de-ţi termină liceul.
Andry
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Ian 06, 2012 10:43 pm

Re: Neintelegere Tony-Cristi(best_cristian)

UNREAD_POSTde demential » Joi Sep 13, 2012 5:30 pm

nasol.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Coltul Rusinii - Tepe si Tepari!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron