Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

Pentru siguranta voastra, va sugeram sa verificati lista de aici pana sa efectuati tranzactii!

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Iul 12, 2011 5:13 pm

S-a intors aparatul de la Tony, sunt la munca si nu am avut timp sa il butonez dar pare ok si cu toate accesoriile.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde johnnydj » Mar Iul 12, 2011 10:08 pm

baieti eu zic ca tony nu a facut nimic intentionat asa e el daca intelegeti unde bat ...nu ii tin partea dar asa e el cu mici scapari
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Iul 12, 2011 10:35 pm

Ba johny o fi da eu m-am prins prea tarziu si pentru ca m-a tinut blocat 3 saptamani am pierdut laptopul de la Sorinus pentru care imi vine sa imi dau pumni.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde johnnydj » Mar Iul 12, 2011 10:51 pm

vrei un laptopo nou
doar ce s-a pus win pe el?
are un prieten 12 mil
nu stiu configuratia acum da maine pot sa scriu
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mar Iul 12, 2011 10:55 pm

momentan nu, multumesc
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde johnnydj » Mar Iul 12, 2011 11:16 pm

ok
johnnydj
DJ Fondator
 
Mesaje: 1120
Membru din: Lun Oct 05, 2009 4:58 pm
Localitate: Bacau-Focsani-Piatra Neamt

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde Lucian » Joi Iul 14, 2011 9:11 pm

johnnydj scrie: nu a facut nimic intentionat asa e el daca intelegeti unde bat ...nu ii tin partea dar asa e el cu mici scapari

+1
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde tony » Joi Iul 14, 2011 11:13 pm

Eu luni si marti sunt in brasov , daca nu mai doresti sa-l dai spune de pe acum !

plus ca deja pe poweraudio si elforum cocalarul de coco e "avocat" , totul seamana cu o teapa , acuma ma intreb oare , daca dispaream din peisaj si nu mai dadeam nici un raspuns , nu ii mai dadeam aparatul , nu tot aceiasi situatie era?

... ca sa o luam legal , puteam sa zic ca aparatul e al meu (dpdv juridic) , asta daca eram tepar/marlan si ramanea la mine , puteam sa ii zic ca i-am dat banii sambata la buzau ! ,imi faceam alte nume pe forumuri si dadeam tepe ! , dupa cum se vede , de 7 ani de zile de cand sunt pe forumuri , okazii.ro nu sa plans nimeni ca i-am dat
teapa , ca nu am ridicat coletele , perfect nu sunt , ca au fost candva discutii , s-au rezolvat amiabil!

deja acest topic se aseamana cu o teapa de mare avengura , ... sa fi fost eu prost oare ca i-am dat inapoi aparatul!

lasand gluma la o parte , domnul Alexandru Budescu ar trebui sa fie persoana non grata pe acest forum ! , nu din initiativa mea , ci din cauza comportamentului sau fata de noi in general !

Deraiatule , daca vrei sa rezolvam problema te astept cu un raspuns!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde CreB0 » Joi Iul 14, 2011 11:25 pm

Mai baieti... nu va mai certati atat ca nu are nici un rost si nu duce la nimic bun. S-a intamplat ceva ce mai mult ca sigur nici unul dintre voi nu a vrut sa se intample. Pana la urma totul este in regula si problema s-a rezolvat in sensul ca totul merge si nu lipseste nimic. @Tony daca tu vrei sa iei aparatul mergi cu banii si da-i la om si @deraiatu daca vrei sa vinzi aparatul atunci intalniti-va si faceti afacerea. Haideti sa ramanem prieteni cu totii pe acest forum pentru ca nu cred ca are cineva interesul sa dea tepe altui coleg de forum cu care mai ales se intelege. Sper sa auzim doar de bine de la voi de acum incolo :).
Avatar utilizator
CreB0
Membru activ
 
Mesaje: 620
Membru din: Dum Iul 25, 2010 9:47 pm
Localitate: Arad

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Vin Iul 15, 2011 12:03 am

Tony
ceea ce spui cu partea juridica... si aceasta intamplare in sine pot spune ca m-a facut sa fiu muuuult mai atent cand fac o tranzactie cu alte cuvinte nu mai pleaca nimic de la mine pana nu vad banu, poate fi si frate cu mama.
Sa ajuns in acest punct si din pricina prieteniei care ne-a legat atat la intalnire/ri cat si pe forum, in sensul ca nimeni nu se asteapta ca macar noi astia mai activi si oarecum mai apropiati sa facem faze de genul celei facute de tine.
Prestam intr-un domeniu in care seriozitatea este o calitate foarte importanta si care de multe ori poate face diferenta intre 2 dj.
In fine nu vreau sa dezvolt iar subiectul, chiar nu are rost. Nu am absolut nimic cu tine, eu sunt o persoana care iarta (dar din pacate nu uita).
Camera este in continuare la vanzare daca te intereseaza am pm, am telefon ...
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

...

UNREAD_POSTde tony » Vin Iul 15, 2011 3:00 am

...
Ultima oară modificat de tony pe Sâm Iul 16, 2011 11:58 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde demential » Vin Iul 15, 2011 8:59 am

io am senzatia ca voi va drogati :) si luati ceva ne-natural, care va dauneaza.
ce se intampla pe alta forumuri nu este treaba mea.
de ce sa banez userul cosmin ? arata-mi un post care a incalcat regulamentul si eu il scot de pe forum.
intr-o alta ordine de idei, nu stiu de ce se mai pronunta numele " C O C O" aici.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

...

UNREAD_POSTde tony » Vin Iul 15, 2011 9:12 am

...
Ultima oară modificat de tony pe Sâm Iul 16, 2011 11:57 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde demential » Vin Iul 15, 2011 9:28 am

tony, tu chiar crezi ca eu nu am alta treaba decat sa te scot pe tine basma curata, sa fac numai ce vrei tu si sa te "ajut" in lupta cu C O C O ?
probleme voastre personale se spala oriunde, numai nu aici.
aici nu este vorba despre "problemele noastre", este vorba despre o categorie de Bursa, unde unii sunt seriosi si altii nu sunt seriosi. ori te potolesti, ori o sa te afunzi mai rau. calmeaza-te.
cu ce "sa exagerat" ? daca nu faceai ce ai facut, nu se ajungea aici.
imi convine sa fie vizite. nu conteaza de unde sau cum :) este in avantajul tuturor :) si publicitatea negativa este buna.
care "celalant topic" sa il sterg ? sterg ce consider eu ca este de sters.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

...

UNREAD_POSTde tony » Vin Iul 15, 2011 9:36 am

...
Ultima oară modificat de tony pe Sâm Iul 16, 2011 11:57 am, modificat 1 dată în total.
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde demential » Vin Iul 15, 2011 9:55 am

tocmai, ca nici eu nu l-am deschis. sa propuna sorinus sa il stergem, daca considera. nu trebuia sa tragi nici o teapa. sunt utilizatori care te gasesc extrem de vinovat pentru periperia cu deraiatu, sunt altii mai intelegatori. fiecare crede ce vrea. nu te mai victimiza.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde Sorinus » Vin Iul 15, 2011 11:19 am

Tony,stii prea bine ca am deschis topicul acela in ideea in care tu singur ai zis ca ai luat teapa...de fapt l-a deschis dupa ce te-ai retras si am cosiderat ca ar fi bine de stiut...ce sa zic dane sterge topicul......no comment!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde The_Mack » Vin Iul 15, 2011 11:30 am

deci nu stergem nimic, sper ca este clar pentru toata lumea! nu ma intereseaza ca pana la urma lucrurile sau rezolvat! ce conteaza este faptul ca userul nu a respectat intelegerea initiala (cat de mult, sau cat de grav a fost acea incalcare, chiar nu ma intereseaza). este clar ca o problema a fost, atata vreme cat a fost atrasa atentia asupra tranzactiei in sine. acest topic se doreste a fi oglinda activitatii userilor pe aria Bursa, un fel de calificativ. daca ai ajuns aici, sfatuiesc pe cei care doresc sa mai faca tranzactii cu voi, sa se gandeasca de 127749 ori pana sa faca treaba asta, asta daca pun pret pe timpul lor, pe banii lor si pe nervii lor. acest topic, trebuia deschis de mai multa vreme, si imi fac mea culpa ca nu am facut acest lucru pana acum! sunt convins ca au mai fost astfel de "tranzactii" reusite pe forum!

L.E: sper sa fie clar ca nu am nimic personal cu nici unul dintre cei 2 colegi, dar trebuie sa aveti in vedere, ca nu ne mai permitem astfel de scapari pe acest forum.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde tony » Vin Iul 15, 2011 2:56 pm

Speram ca totul va fi o mica scapare , totusi la urmatoarea intalnire tre sa vorbim mai multe aspecte ce nu se spun pe forumuri!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Tony - promisiune neonorata de achizitie camera foto

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Iul 18, 2011 3:03 pm

tony scrie:Speram ca totul va fi o mica scapare , totusi la urmatoarea intalnire tre sa vorbim mai multe aspecte ce nu se spun pe forumuri!

Mica scapare sta in felu urmator, dupa toata chestia privata totul s-a mutat pe forum sa vada toti colegi cu cine au de-a face daca vreodata intentioneaza sa faca deal-uri cu tine.
Asadar in aceasta saptamana ne-am mai confruntat cu inca cateva promisiuni publice(minciuni cum ne-am obisnuit deja):
tony scrie:eu nu zic nimic ca sa ma apar , sunt blocat cateva zile cu banii , i l-am trimis inapoi si daca il mai are pana in week-end vin la brasov si-l cumpar!

... suport consecintele acestor promisiuni!

S-a dovedit a fi o minciuna.
La un moment dat ai scris pe forum ca o sa imi trimiti in cont 200 lei pentru folosirea aparatului la cele 2 evenimente(post sters ), bineinteles o alta minciuna
Eu luni si marti sunt in brasov , daca nu mai doresti sa-l dai spune de pe acum !

Inca nu e marti dar va dati seama ca e o alta minciuna
Asadar tony asta nu e o mica scapare ci e o bataie de joc atat asupra mea cat si asupra colegilor de forum si mi se pare absolut firesc sa vada toti cine esti.
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Coltul Rusinii - Tepe si Tepari!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron