Unii la intalnire, eu la munca: majorat com Trifesti, Neamt

Moderator: remy

Unii la intalnire, eu la munca: majorat com Trifesti, Neamt

UNREAD_POSTde remy » Dum Iun 26, 2011 9:04 am

Majorat, la tara.... cu participanti si de la oras, cativa colegi ai sarbatoritei. Manele pe paine, ca altfel nu s-a putut, cred ca daca mai sant manelele la putere o iau razna! Un eveniment la care planuisem sa-l las pe Ady , dupa ce am montat sculele, dar saracu a fugit ca impuscat de acolo :lol: Am ajuns acasa fredonand creolina mea, bagaboanta mea..nici nu ma ia somnu!!!! :twisted: Au iesit greu la dans, dupa ora 22, si asta datorita lui WALKER ala, Jonny, sa-i dea d-zeu sanatate! Vorba aia, bautura si manele....A, tIMISOREANA SI cOTNARI LA LITRU...NA,CA AM INCEPUT SA TASTEZ INVERS! Lasand gluma la o parte, a fost bine pana la urma, am scapat fara sa ma bata vreun copchil....Ideea e ca la un moment dat, pe la 2: 00 daca nu ma insel au inceput sa simta si muzica adevarata, au dansat si altceva, house, muz veche, etc... o sa incerc sa vad daca pot salva de pe laptop playlistul....
La 44 ani inca fac fata.... :??

am reusit sa cuplez microfoanele fara fir la djx 700, vechea mea iubire, cate unul pe canal, chiar sant mandru de asta :)
Imagine

Imagine

1600 WATT!!!!! MISTO, NU!?

Imagine

sarbatorita in prim-plan
Imagine

Imagine

si dimineatza pe racoare...
Imagine

Imagine

Imagine

blink-blink djx 700, berry, shi di luminitze uai... :lol: apropo, da bine un mixer de asta cu multe becuri!!!! :lol: da numerele pentru ci-s uai!?zise unul...raspus: bpm, el zice: hai sa-mi...b...p..mishto, :D , ala fost dj de disco, cica...
video mai tarziu ca tinypic doarme....

View My Video


P.S: daca invitatii vizualizeaza acest post, a fost super ok event-ul, si ce am comentat a fost un pamflet si rog sa fie luat ca atare! Multumesc!
Parintii, oameni de nota 20, au fost alaturi de copii si chiar i-au scos la dans, incercand sa faca educatie muzicala, cinste lor, si respect!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: Unii la intalnire, eu la munca: majorat com Trifesti, Ne

UNREAD_POSTde Lucian » Lun Iun 27, 2011 12:34 am

Spor dn Remy, in continuare!
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges


Înapoi la Evenimente 2011

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron