Restaurant Hotel Magurele / Botez 50 persoane / 14.05.2011

Restaurant Hotel Magurele / Botez 50 persoane / 14.05.2011

UNREAD_POSTde demential » Dum Mai 15, 2011 6:14 pm

un eveniment care a inceput in jurul orei 16:30 si a tinut pana pe la 3 aproximativ.
un eveniment in care am incercat si consider ca am si reusit sa impac 2 "tabere" : cei care ar fi dorit sa asculte cat mai putine populare si manele si cei care si-ar fi dori sa asculte mai multe populare si manele. una peste alta am reusit zic eu sa fac un eveniment echilibrat. asadar au fost toate genurile, mai putin rock.

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Restaurant Hotel Magurele / Botez 50 persoane / 14.05.20

UNREAD_POSTde Lucian » Mar Mai 17, 2011 5:56 pm

demential scrie:un eveniment in care am incercat si consider ca am si reusit sa impac 2 "tabere" : cei care ar fi dorit sa asculte cat mai putine populare si manele si cei care si-ar fi dori sa asculte mai multe populare si manele

asta nu este deloc usor - felicitari!
MUSIC IS OUR PASSION
www.djnuntabotez.ro
Avatar utilizator
Lucian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1415
Membru din: Joi Apr 22, 2010 7:33 pm
Localitate: Campulung, Jud Arges

Re: Restaurant Hotel Magurele / Botez 50 persoane / 14.05.20

UNREAD_POSTde DJ Stef » Mie Mai 18, 2011 10:41 pm

salut dane, am avut si eu un eveniment acolo acum vreo 2 ani....cel mai tare m-a impresionat ca restaurantul era in panta pe vremea aia, fusese largit prin unirea a doua spatii care erau la oarece diferenta de cota...plus mocheta excelent de jegoasa :) Si sa nu uit ...cu pana de curent de vreo 3 ore, e drept ca in tot Magurelele 8)
Decat sarac si bolnav mai bine bogat si sanatos
Avatar utilizator
DJ Stef
DJ Fondator
 
Mesaje: 72
Membru din: Dum Ian 03, 2010 10:05 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Evenimente 2011

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron