Contesa / Botez 40 persoane / 12.02.2011

Contesa / Botez 40 persoane / 12.02.2011

UNREAD_POSTde demential » Mie Feb 16, 2011 1:01 pm

a inceput la 15 fix, s-a terminat in jur de ora 23.
am avut doar sonorizare si cateva lumini. piesele cerute : viewtopic.php?f=129&t=1399 .
fara manele, fara populare, cu rammstein du hast :D
nu am filmat pentru ca nu prea s-a dansat (botez "de zi").

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Conteza / Botez 40 persoane / 12.02.2011

UNREAD_POSTde DJ Sun » Mie Feb 16, 2011 2:02 pm

Ok si care e impresia, iesea mai bine daca iti dadea mana libera, lumea cum ai simtit-o, multumiti invitati, parintii copilului, ai vreo sansa sa mai prinzi clienti din astfel de evenimente?
Lumea nu a dansat pentru ca "asa e la botez mai greu cu dansul" sau nu lea placut muzica impusa?
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: Conteza / Botez 40 persoane / 12.02.2011

UNREAD_POSTde demential » Mie Feb 16, 2011 2:14 pm

impresia este ca asa se intampla la botezurile "de zi". nu se danseaza ca la o nunta.
atata timp cat nu a venit nimeni sa imi spuna " schimba muzica " sau " nu pui si tu niste muzica ?" eu consider ca a fost un eveniment perfect.
daca imi dadea mana libera probabil ca era si latino si populara, genuri de care mi-au spus ca nu si le doresc.
lumea a stat frumos la masa, deloc plictisita si foarte interesata de discutiile ce aveau loc la mese, chill.
parintii multumiti. (cum spunea remy si iulian parca, au dansat de au rupt scaunele).
da, sansele sunt enorme sa mai prinzi evenimente de la asa ceva. in primul rand clientii te recomanda, pentru ca "ai pus exact ce ti-au recomandat ei".
nu iti imagina ca 7-8 ore nu s-a dansat chiar deloc.
si vreau sa iti spun ca mi s-au luat 5-6 carti de vizita de pe masa si la sfarsit unul dintre invitati (care mi-a cerut du hast, a dansat pe acdc, hamerfall si semnal m la fereastra ta) mi-a spus ca vrea neaparat sa ma recomande la niste prieteni buni la nunta, ca dj.
deci dupa multe evenimente de acest gen te calesti si nu ti se mai pare atat de ciudat ca nu prea se danseaza :)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Evenimente 2011

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron