Botez 8 August, Hotel Mamaia, Mamaia

Botez 8 August, Hotel Mamaia, Mamaia

UNREAD_POSTde p3psitwist » Lun Aug 09, 2010 10:01 pm

un botez destul de mare, erau multe mese dar nu le-am numarat. lumea cel mai probabil a venit din obligatie, au dansat de au rupt scaunele toata noaptea.
am fost cu o parte din baietii din formatia cu care merg de obicei si a mai cantat o solista Natalia Barbu si a venit si Ionut Galani cu dansatorii si au facut un program.....cei doi au ramas masca cand au vazut ca, chiar nimeni nu se misca de la masa

toata treaba mea a fost sa pun negativele nataliei, vreo 15 parca si am mai pus si eu vreo 40 de minute niste muzica.....au dansat 3 cupluri Compact - Fata din vis si pe red red wine :)...nu am facut poze si nu am filmat pentru ca au fost numai oameni din primarie....de sus de tot si cred ca ma luau pe sus badigarzi....o sa fac rost de 2-3 filmulete cu solista cred

ah si muzica a fost asa de tare....dupa ce ca ma durea si urechea :roll: ...dar nu a zis nimeni nimic

Imagine

Imagine

Imagine


o chestie interesanta ce mi-a placut erau niste proiectoare mici....se vede in poza a treia o lumina alba pe perete....care se rotea...erau niste chestii micute cu 2 sau 3 lupe....mi s`au parut de efect....daca stie careva despre ce e vb...ca nu i`am prins pe baietii care au adus luminile acolo
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Înapoi la Evenimente 2010

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron