Mot 12 iunie, Eforie Nord

Mot 12 iunie, Eforie Nord

UNREAD_POSTde p3psitwist » Dum Iun 13, 2010 4:27 am

doar ce m`am intors de la mot...nu mai retin numele hotelului... am fost pe malul marii oricum

n-am filmat si nici n`am facut poze...n-am avut aprobare, pot doar sa va povestesc :)
a fost de fapt mai mult o masa... nu a mers aerul conditionat, afara erau 30 de grade...dar mai adia un pic vantul. nu prea s-a dansat pana pe la 12 noaptea, si atunci au dansat ceva muzica slow si oldies ...au transpirat si au iesit pe terasa :lol:
toata lumea multumita....nu m-a deranjat decat o domnisoara care vroia michael jackson...in rest am lasat sa cante playlistul de acum 2 saptamani si am iesit si eu afara la aer...si o halba de bere rece

de data asta am luat cd`playerele cu mine doar pentru poze...ca nu le-am folosit deloc dar o sa recuperez sambata viitoare ....si s-ar putea si duminica :D

aici ma pregateam de plecare
Imagine

Imagine


cu toate ca a tinut cu vreo 2-3 ore mai mult decat nu ne-am inteles...si eram hotarat de cand am plecat de acasa sa le cer bani in plus....nu le-am mai cerut nimic pentru ca macar au avut grija toata seara de mine sa nu-mi lipseasca nimic :)

daca mai stau 20 de minute o sa vad rasaritul :lol:
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mot 12 iunie, Eforie Nord

UNREAD_POSTde remy » Dum Iun 13, 2010 1:52 pm

mai pepsy, cred ca anul asta o sa ne omoare invitatii cu apatia lor...si pe langa asta ne mai fac figuri si aparatele de aer conditionat!!!! vorbesc din experienta... daca afara e mai racoare, noi am pus-o!!!! pleaca la racoare precum tantzarii la lumina... si la final te trezesti ca nu a fost muzica buna(Doamne fereste!)
Oricum, imi place ca esti al trei-lea de pe forum care foloseste un stander! Pe cand si ceilalti colegi!? A inceput sa conteze mult impresia artistica, asa ca va recomand sa renuntati la a mai cere masa pt scule, investitia e minima!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: Mot 12 iunie, Eforie Nord

UNREAD_POSTde Ciprian » Dum Iun 13, 2010 2:51 pm

Felicitari pepsi si la mai cat mai multe!

remy scrie:Oricum, imi place ca esti al trei-lea de pe forum care foloseste un stander! Pe cand si ceilalti colegi!? A inceput sa conteze mult impresia artistica, asa ca va recomand sa renuntati la a mai cere masa pt scule, investitia e minima!


Si eu ma gandesc sa-mi iau + un paravan!Dar tre sa mai fac ceva banuti ca-s pe - rau :lol:
Avatar utilizator
Ciprian
DJ Fondator
 
Mesaje: 1524
Membru din: Joi Sep 17, 2009 1:58 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Mot 12 iunie, Eforie Nord

UNREAD_POSTde p3psitwist » Lun Iun 14, 2010 7:48 am

m-a costat 160 de lei parca...si da arata altfel ocupa si mai putin spatiu decat o masa. si stiti mai sunt unii cateodata care iti dau o masa ba prea mica si ai toate alea inghesuite, ba prea mare si ocupi din ring :)
de obicei aranjez si firele alea....le prind cu un soricel (colier de ala de plastic...ca am aflat ca asa ii zice) negru de o bara si arata mai bine si la fel fac si la lumini, mi-am cumparat 2 prelungitoare negre si le prind la fel de trepied

remy eu aproape toate nuntile o sa le am pe la hoteluri de cel putin 4 stele....ca formatia cu care merg e cam scumpa si mai mult la nunti de oameni cu bani merg si acolo sper sa nu am probleme....adica anul trecut nu am avut decat de vreo 2 ori toata vara probleme cu caldura....cu evenimentele astea mici e beleaua...in general la ele nu am avut aer conditionat...ca na se fac in diferite baruri sau restaurante micute....cat mai ieftin :roll:

pe 17 iulie la piatra neamt o sa am nunta la cort :)...n`am mai avut niciodata asa, acolo sunt curios cum o sa fie
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Evenimente 2010

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron