Majorat 11 iunie, la curte

Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde p3psitwist » Sâm Iun 12, 2010 5:43 pm

aseara am fost la un majorat...moca :)
initial vorbise cu mine sa merg, dar acum 2 saptamani mi-a zis ca nu mai are bani si ca nu mai face....si tot asa. pana la urma daca tot nu aveam nimic de facut (nici bani sa ies in oras) am fost , pe la 9 jumate am ajuns acolo....pe la 10 cred ca am dat drumul, s-a terminat la 6 dimineata. pacat ca nu am facut poze...nici nu am filmat boxele cu care am fost :lol: , da chiar acum le fac o poza sa va arat :>
si am filmat iar cd playerele sa nu zica demential ca le iau doar de fite la mine :lol: :lol: ..doar manele am pus dupa laptop si cateva melodii care mi le`au adus ei pe stick
Imagine

Imagine

ca sa nu mai pun 20 de filmulete pe youtube ...am luat un programel si le-am unit...

http://www.youtube.com/watch?v=-x2KZn_-gSo

al doilea nu mai am timp sa-l urc...ca plec la motz :)
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde scarface » Sâm Iun 12, 2010 7:56 pm

Felicitari. Imi place ca sunt oameni care fac asta si de placere. Alea sunt boxele tale? Cu alea mergi la sonorizari? Eu din ce imi aduc aminte sunt hi-fi nu? Imi dai un link cu ele?
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde demential » Dum Iun 13, 2010 12:34 am

felicitari pentru eveniment !
la cat mai multe !!!
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde p3psitwist » Dum Iun 13, 2010 4:16 am

scarface scrie:Felicitari. Imi place ca sunt oameni care fac asta si de placere. Alea sunt boxele tale? Cu alea mergi la sonorizari? Eu din ce imi aduc aminte sunt hi-fi nu? Imi dai un link cu ele?



mersi

alea NU sunt boxele mele...am cumparat la mine la munca un lcd, un videoproiector si un ecran...si am avut bonus cateva milioane...de care trebuia sa cumparam ceva de la ei....si de fapt ne-au bagat boxele astea pe gat...microlab T9 scrie pe ele....au vreo 50 W cred :)
le-am folosit de cateva ori cand vedeam cate un film...

in fine ideea e ca nu puteam sa merg cu boxele mele pentru ca avea niste vecini nebuni domnisoara sarbatorita...care au iesit la poarta imediat ce am parcat masina ca sa descarc...si nu am vrut sa fac probleme pe acolo


uite ca s-a urcat si al doilea colaj de filmulete pe yutub :)
http://www.youtube.com/watch?v=hHpQkbTa8mA
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde remy » Dum Iun 13, 2010 1:55 pm

frumos, frumos, keep going!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde gabi_fundacescu » Dum Iun 13, 2010 2:39 pm

salutare ! am vazut ca a iesit sou ;) felicitari !
sa inteleg ca-ti era prieten de ai mers moca ? macar benzina si deranjul sa-l scoti ;) sau sa te distrezi si tu si e ok .
Cred ca in situatiile astea in care oamenii raman fara bani si ii cunoastem ar fi ok o amanare de plata cu o luna sau o esalonare . Oricum eu sub 5 milioane cheltuite nu am scapat niciodata la o zi de nastere cu local inchiriat muzica mea si mancare adusa de mine; acasa iesi mai ieftin cam la 3 milioane cu vin de casa dar apare vesnica problema cu vecinii.

Bafta si la mai mare !
gabi_fundacescu
Membru activ
 
Mesaje: 154
Membru din: Lun Mar 22, 2010 1:14 pm
Localitate: ROMAN

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde scarface » Dum Iun 13, 2010 2:55 pm

Si eu am mai asigurat sonorizari moca, dar in cluburi unde aveam oportunitatea de a imi face reclama, pun un banner pe perete, cer protocol bineinteles sa nu cheltui din banii mei si asa mai departe, dar asta numai cand sunt liber. Bineinteles ca depinde si de cine imi cere asta, pt ca nu merg la oricine :lol:
Eu zic ca mai merge si cate o sonorizare asa, macar de fun cand ai timp.
scarface
Membru activ
 
Mesaje: 450
Membru din: Mie Mai 27, 2009 2:10 pm
Localitate: Bistrita

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde p3psitwist » Dum Iun 13, 2010 6:39 pm

il stiu doar pe baiatul care m`a dus acolo....sarbatorita era o prietena de-a lui si mai erau vreo 2 pe care ii stiam
el are majoratul samabata viitoare ...si acolo o sa imi dea ceva bani...dar asa semnificativ numai pentru ca o sa ma car cu toate sculele...
acum nu am luat nici un ban...am fost platit doar in natura :lol: adica mancare si bautura...si m-au dus ei si adus de acasa
si mi`am mai facut vreo 2 clienti ...la care o sa le iau bani :D

oricum m-am simtit si eu bine...am dansat am urlat(am pus niste rock la un moment dat :D, ca mai erau fani pe acolo de varsta mea, cu care m-am imprietenit repede)

si faza a fost ca nu stia nimeni ca o sa ma duc, ei aveau pregatit in curte un dvd cu o panarama de sistem 5.1 :)...deci eu am fost supriza serii si le-a placut maxim :D


mi`am adus aminte...
daca nu m-au terminat cu rihana rude boy si alex don`t say it`s over .... :evil: ....pe asta a doua de cel putin 4 ori am pus-o si tot veneau si o cereau


am primit si cateva poze...ca na in filmuletele alea se vad decat umbre si fum si luminitele mele

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

inca o poza cu tortu
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Majorat 11 iunie, la curte

UNREAD_POSTde djmas » Joi Sep 02, 2010 2:13 am

:))) Doamne ce vremuri apar in toate pozele ?:))
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta


Înapoi la Evenimente 2010

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron