Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde p3psitwist » Joi Apr 22, 2010 1:20 am

un eveniment trist...cred ca au fost peste 50 de persoane, nu s-au ridicat nici sa se duca la baie unii...am trecut prin fiecare gen de muzica, boxele date destul de tare cat sa strige unul la altul...dar nimic :), nu mi-au cerut nici o melodie...nu mi-au zis sa dau mai incet, nimic
dupa ce s-a dat si al doilea fel de mancare unii au prins un pic de curaj au dansat o hora, o sarba si ceva muzica usoara romaneasca, pe cele straine probabil ca nu le intelegeau....
50% au fost machedoni....primul eveniment cu machedoni unde nu se danseaza...nu mi-a venit sa cred. parintii copilului au fost multumiti...au zis ca muzica a fost foarte buna, chiar daca nu s-a dansat (dupa ce i-am invitat la dans de vreo 2-3 ori, s-a dus mama copilului pe la mese si a tras de ei sa danseze, bineinteles degeaba).

Imagine

aici cred ca era o hora sau o melodie macedoneasca...nu mai stiu exact...la cat de mult s-a dansat
Imagine

nasa si cu nasul rock`n`roll :)
Imagine

poate mai primesc 2-3 poze....
daca nu dupa weekendul asta...ca il am plin..si diseara imi sosesc si luminitele, abia astept sa vad ce o iesi

inca nu mi-am facut suportul pentru laptop, dar trebuie facut pana sambata...a zis un prieten ca imi face ceva ..artistic care sa dea bine :)


mi-am adus aminte....nu stiu ce mi`a venit mie sa pun rock`n`roll dupa o sarba...ca ii vedeam cum ii pierd...si am mixat Impuls -sarba ca la gorj cu Jive Bunny - Swing the mood...cumva am reusit de am mixato foarte bine.... si asa i-am mai pacalit sa danseze un pic :)
Ultima oară modificat de p3psitwist pe Mar Aug 10, 2010 5:49 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde demential » Joi Apr 22, 2010 10:05 am

felicitari pentru eveniment ! asa este, cand sunt putine persoane, la botez in general, care sunt facute pe timp de zi, se danseaza foarte putin. indiferent ce gen muzical ai pune sau cat de tare ai da :)
nu e vina ta ;)
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde p3psitwist » Joi Apr 22, 2010 1:52 pm

da...stiu ca nu e vina mea, inainte eram stresat tare cand vedeam ca nu danseaza lumea....traiam eu asa cu impresia ca eu sunt de vina si ca trebuie sa fac ceva... dar acum sunt foarte relaxat...ii vad ca nu vor, ii las in pace :), pana acum n`am avut probleme cu nimeni cu gandirea asta...rexalata si le zic de la inceput ca daca vor sa iasa bine trebuie sa comunicam...sa isi intrebe invitatii cam ce ar vrea sa asculte...sau pe ce vor sa danseze....si eu rezolv :), asta in cazurile in care nu vor sa se ridice deloc de la masa ...ca sa vad eu cam ce le place
Imagine
Avatar utilizator
p3psitwist
Administrator
 
Mesaje: 1893
Membru din: Vin Apr 02, 2010 10:45 am
Localitate: Bucuresti

Re: Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde The_Mack » Vin Apr 23, 2010 12:53 pm

man, lucruri de genul asta se intampla - succesul unei petreceri nu tine numai de noi (DJ sau Formatie). daca oamenii nu au starea necesara, cheful de distractie, nu prea ai ce sa faci.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde prologic » Vin Apr 23, 2010 1:31 pm

Se intampla de obicei cand sunt persoane putine si mai ales pe timp de zi lumea sa nu aiba chef indiferent cat de mult te stradui tu si normal ca traiesti cu impresia ca nu faci tu ce trebuie ,stai linistit cred ca toti am avut parte de cel putin cate o sonorizare de genul...
prologic
Membru activ
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Aug 14, 2009 3:37 pm
Localitate: iasi

Re: Botez 17 aprilie, Dacia Sud, Mamaia

UNREAD_POSTde remy » Mar Apr 27, 2010 7:36 pm

cum am mai zis, romanii sant lilieci, au activitate noaptea :lol:, am o vorba: au dansat de au rupt scaunele!, de multe ori, si m-i sa intamplat si mie si lui Iulian Rugina, dupa un asemenea event sa mai primim si spaga si recomandari!, asa ca ...spectacolul merge innainte!
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman


Înapoi la Evenimente 2010

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron