Vand 2 basi Proel !

Vand 2 basi Proel !

UNREAD_POSTde patratzel » Lun Mar 18, 2013 1:49 pm

Vand 2 basi Proel 300w 4 Ohm !
Dragi colegi de breasla,in anul 2008 am achizitionat de la un coleg din Buzau,2 basi proel,ei la origine au fost activi,dar eu cand i-am cumparat i-am luat fara partea de amplificare,m-au incantat deoarece aveam o putere care statea mai degeaba ! Eu personal i-am folosit la 2 petreceri pe amandoi,iar unul dintre ei l-am avut imprumutat lui tony de aici de pe forum vreo 2 saptamani.
Vreau sa scap de ei,deoarece nu mai am loc in magazie !
Eu am dat pe ei in 2008 300 de euro ! vreau sa scap de ei rapid ,asta inseamna 250 de euro negociabil sau 200 de euro pret fix .Transportul il plateste cumparatorul sau vine personal la Focsani sa-i ridice !
O sa urc si niste poze cu ei !
P.S. 1 Cel care i-a avut inaintea mea,i-a folosit intr-o sala la repetiti !
P.S.2 De mine nu-s cantati nici macar in limita decentei !
P.S.3 nemaiavand partea de amplificare in ei,eu nu aveam crossover,am comandat de la un tip de pe elforum 2 filtre care au fost in jur de 200-250 de lei.
patratzel
 
Mesaje: 70
Membru din: Joi Ian 13, 2011 5:30 pm
Localitate: Focsani

Re: Vand 2 basi Proel !

UNREAD_POSTde patratzel » Lun Mar 18, 2013 2:31 pm

Colegu,vreau 200 de euro pe amandoi ! Am scris mai sus in anunt. O sa le fac si cateva poze ! Eu vreau sa scap de ei ! NU MAI AM LOC IN MAGAZIE ! Sunt desfacuti de mine sa vad ce dif are, putere si impedanta. 300 de w 4 ohm ,incinta lemn.
Pentru mai multe detalii despre cum se aud,vorbeste cu tony de aici de pe forum,ca i-am imprumutat unul sa isi faca treaba cu el ,vreo 2 saptamani !
Nu vorbesc aiurea,nu sunt tepar !
patratzel
 
Mesaje: 70
Membru din: Joi Ian 13, 2011 5:30 pm
Localitate: Focsani

Re: Vand 2 basi Proel !

UNREAD_POSTde Sorinus » Lun Mar 18, 2013 8:28 pm

patratzel scrie:Pentru mai multe detalii despre cum se aud,vorbeste cu tony de aici de pe forum,ca i-am imprumutat unul sa isi faca treaba cu el ,vreo 2 saptamani !

Suna convins ca il v-a intreba :)),oricum super pret,mocca chiar!
Avatar utilizator
Sorinus
Administrator
 
Mesaje: 3198
Membru din: Lun Apr 06, 2009 8:55 pm
Localitate: Timisoara


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori