Amplificator audio profesional Behringer EP2500 - VANDUT

Amplificator audio profesional Behringer EP2500 - VANDUT

UNREAD_POSTde djcristian » Vin Ian 04, 2013 3:59 pm

and amplificator audio profesional BEHRINGER EP2500 .

Functioneaza perfect, a fost folosit timp de 2 ani alaturi de 2 incinte BEHRINGER B1520PRO in regim de DJ la 25-30 de petreceri tip "cumetrie" fara forjare sau clipuire.

Functioneaza perfect, nu a avut nevoie de interventii tehnice de nici un fel. Ofer garantie 1 luna. Se vinde numai cu proba.

Motivul vanzarii este reprezentat de dorinta de a achizitiona un set de boxe active BEHRINGER B815NEO.

Pozele sunt cu titlu de prezentare.

PRET FIX SOLICITAT : 800 DE LEI

(LA PACHET CU INCINTELE B1520PRO CARE LE AM LA VANZARE, PRET TOTAL SOLICITAT 2000 LEI)

Caracteristici tehnice :

EUROPOWER EP2500

2 x 450 W @ 8 ohmi / 2 x 750 W @ 4 ohmi / 2 x 1200 W @ 2 ohmi; 2400 W in 4 Ohmi in punte operare
pe 2 canale, moduri de operare în paralel sau punte mono pentru aplicaţii flexibile
limitatoare independent pentru fiecare canal de încredere oferă protecţie împotriva denaturării
precis al semnalului şi clip indicatori cu LED-uri pentru a monitoriza performanţa
selectabile de joasă frecvenţă filtre (30 Hz sau 50 Hz) eliminarea distrage atentia de infra-sunet frecvenţele
conectori Professional, compatibil cu conectori Neutrik Speakon, şi "touch-proof" ieşiri obligatorii difuzor mesaj a permite funcţionarea sigură
Balanced XLR si 1 / 4 "TRS intrări
opţiune de conectare pentru amperi suplimentare în funcţiune în paralel
ultra-fiabilă Toshiba / Fairchild de mare putere tranzistori
High-transformator de curent toroidale pentru fiabilitate absolută şi cea mai mică emisie de zgomot
"back-to-faţă" sistem de ventilaţie, inclusiv filtru de aer cu reglare automată viteza ventilatorului pentru buna funcţionare
DC Independente, precum şi protecţie termică pe fiecare canal protejează în mod automat amplificator şi boxe
de înaltă calitate şi componentelor de construcţie în mod excepţional accidentat asigura viata lunga

Pozele sunt cu titlu de prezentare :

Imagine
Imagine
Ultima oară modificat de djcristian pe Lun Ian 14, 2013 9:26 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Amplificator audio profesional Behringer EP2500

UNREAD_POSTde djcristian » Vin Ian 11, 2013 2:14 pm

Valabil si se adauga bonus, 2 cabluri de 10 m 2x2,5mm CORDIAL mufat cu speak-on Neutrik.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Amplificator audio profesional Behringer EP2500 - VANDUT

UNREAD_POSTde djcristian » Lun Ian 14, 2013 9:28 pm

S-a vandut catre utilizatorul Lorin. Mai raman valabile in continuare boxele B1520PRO. Se poate inchide.
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori