Vand laptop, CDJ-100S,consola DJ,difuzoare,camera video,etc.

Vand laptop, CDJ-100S,consola DJ,difuzoare,camera video,etc.

UNREAD_POSTde Dj Billy » Mar Dec 11, 2012 11:45 am

Buna ziua tuturor colegilor de breasla. Sunt nou pe acest forum si imi cer scuze ca-mi fac introducerea la sectiunea de vanzari dar cu siguranta voi fi activ si in alte topicuri/subiecte. Am 36 de ani, cu dijeiala o am cam de mult in sange, pasiunea cu sculele fiind mostenita de la fratele meu mai mare. Am fost Dj acum vreo 10-12 ani, intr-o discoteca la tara, a unui bun prieten, dar pe mine ma interesau decat butoanele si nu m-a atras partea tehnica, lucru care acum vine ca un mare minus pentru mine si sunt cam bota in ce priveste partea tehnica sau partea electronica. Dar incet incet mai prind cate ceva. Vad pe acest forum si alti useri care ii cunosc de pe alte forumuri unde activez. Pentru cei care ma cunosc, stiu despre mine ce fel de persoana sunt iar in privinta celor care nu ma cunosc, pot sta linistiti ca nu sunt vreun tepar...mi-a placat sa-mi las loc de buna ziua pe oriunde am trecut. Mai multe despre mine la timpul potrivit. Prin urmare, vand urmatoarele:

1. Ceas de dama-Casio, pret 50 lei
Imagine
2. Boxe Jazz, pe 3 cai, unul din woofere nu este functional, difurile de medii sunt in stare buna dar sunt "pictate" cu ceva sclipici, mai are doar un driver original dar si acela este "obosit",cutiile mai trebuiesc putin retusate, filtrele au lipsa din ele cate un condensator care mi-au trebuit mie sa pun la alte filtre si cablurile le-am taiat. Pret 50 lei
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
3. Camera video Samsung VP-D371, miniDV. Camera este perfect funcionala, estetic arata bine, are un zoom bestial (vedeti filmulete pe youtube). Se da cu charger, borseta pentru transport si o caseta miniDV. Pret 250 lei. Bonus cablu i394 pentru transferul filmarilor in laptop.
Imagine
Imagine
Imagine
4. Procesoare laptop, pret 80 lei ambele sau 50 lei/buc
- Intel LF88537 T5550 dual core 1.83ghz
- AMD Turion 64 x2 tmdtl58hax5dc
Imagine
Imagine
Imagine
5. Charger Lipo, 3A + egalizator pentru 5 celule si 2 cabluri cu mufe pentru 2S si 4S. Bonus alimentator de 12V/3A. Pret 100 lei.
Imagine
6. Charger Lipo 2S-3S + alimentator 12V/2A. Pret 40 lei.
Imagine
7. Baterie laptop Acer, stare buna. La ultima proba, facuta acum vreo 2 luni, a tinut 1h si 20min in regim de uz normal. Pret 50 lei.
Imagine
8. Navomodel de nadit si plantat, coca din fibra de sticla, cuvare independenta pe arcuri (fara revenire), functii: inainte, stop, inapoi, stanga-dreapta. Echipare: regulator robbe rookie 35, 2*servo futaba S3003 (1 pentru carma si altul pentru cuve), carma cumparata de la sierra, elice de 60 in 3 pale, antibradis, sistem de racire motor cu serpentina, motor seria 550, lanterna cu led-uri pentru iluminare pe timp de noapte si stop rosu intermitent pe spate. Radiocomanda WFLY FT06-A in 35 MHz cu raza de actiune de minim 300 M, testat (atata fir am avut pe tamburi), dar poate sa se duca lejer la 400-500M. Radiocomanda vine cu tot cu acumulatori, 8*1.2V/2500mAh si charger pentru ei. Pentru Navomodel ofer 2 accu PB/Acid de 6V/10Ah, 1 in barcuta si unul de rezerva. Eu personal plantam la cca 250-280m si faceam cam 10-12 drumuri cu un acumulator. Din pacate nu am incarcator pentru acumulatorii pb/acid. Pret 1100 lei.
Imagine
Imagine
Imagine
9.Video player Tensai. Mi l-a dat un vecin care a zis ca merge. N-am posibilitate unde sa-l testez si nu are nici telecomanda. Pret 30 lei.
Imagine
10.Consola DJ, Gemini CDM-3600, perfect functionala si estetic arata foarte bine. Pret 600 lei.
Imagine
Imagine
11.Ceas de colectie, marca Tellus, defect. Pret 70 lei.
Imagine
Imagine
12.Playere Pioneer CDJ-100S, stare buna de functionare, estetic are urme normale de uzura/folosinta. Pret 700 lei.
Imagine
Imagine
Imagine
13.Difuzoare coaxiale, de tavan, Monacor SPE-265/WS, stare de functionare foarte buna, estetic, una din rame este mai ingalbenita. Au 60W max/8 ohm. Pret 60 lei. Bonus 2 difuri de medii Sony (defecte) si un dif de inalte, Royal.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
14.Monitor CRT de 19", ecran perfect flat, LG Flatron F900P in stare buna de functionare. Bun pentru aplicatii 3D, deasemenea suporta rezolutii foarte mari. "Talpa" pe care statea s-a rupt ceva la ea, dar o am si pe aceea. Pret 50 lei, doar cu predare personala deoarece monitorul este foarte greu, cca 20 de kg.
Imagine
15.Imprimanta Canon Pixma Ip1800, functionala dar cartusele sunt goale. Pret 40 lei.
Imagine
Imagine
16.Laptop Dell Latitude D820, cu procesor intel core duo T5600 la 1.83GHz, 2gb ram ddr2, hdd 320gb, chipset video quadro nvs 110m, dvd-rw. Laptopul arata impecabil, doar 2 zgarieturi superficiale sus pe capac, iar la tastatura, tasta ESc nu stiu din ce motiv este gaurita/topita, dar este perfect functionala (vezi poze). Pentru o descriere mai amanuntita, click pe link si accesati pagina producatorului, cu service tag-ul acestui laptop si puteti vedea configuratia stoc si termenul de garantie cand a expirat: http://www.dell.com/support/troubleshoo ... ag/bqd5q2j , desigur ca intre timp i-a fost facut upgrade la ram si hdd. Laptopul nu are defecte ascunse, nu s-a intervenit (reparatii) niciodata in el, merge impecabil. Bateria din pacate tine in jur de 45-50 de minute si tastatura are caractere nemtesti. Pret, 200 euro. Bonus, un webcam Creative (nu gasesc driver pentru windows 7, dar pe XP si vista puteti gasi driverul pe net), geanta si mouse. Accept si diferite schimburi daca gasesc ceva ce am nevoie si daca schimbul este avantajos.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Primul venit, primul servit. Sunt interesat de anumite schimburi dar doar la produsele cu pret mare ca, camera video, playerele Pioneer, consola Gemini, navomodelul de nadit/plantat, laptop. Sunt interesat de lumini par led, scanere, schela lumini, procesor de sunet, set de 2 mic wireless de firma, strobo min 1000W. Ofer sau primesc diferenta dupa caz. Update in curand cu mai multe gasite prin casa care nu-mi mai trebuiesc. Preturile au fost mai mari si "s-a mai umblat la ele" si in conecinta, sunt fixe. Doar la mai multe produse cumparate mai putem face o mica negociere. Ma puteti gasi la telefon 0766710585.

Daca sunt anumite produse care nu fac obiectul vanzarii lor pe acest forum, rog un admin sa-mi editeze anuntul si sa stearga ce este in plus. Multumesc anticipat!
Dj Billy
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Dec 11, 2012 1:57 am

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron